GARDINIA HOME DECOR CR, spol. s r.o.
Žaluzie, rolety, garnýže prodej Žatec


Velichov 41, Žatec 438 01
Výroba, prodej, velkoobchod, dovoz, import, vybavení interiérů:
- provoz - Žatec, Velichov 41, výpadovka ze Žatce na Most, silnice 27
- interiérové rolety, dvojité rolety, bambusové rolety a plisé
- žaluzie -horizontální hliníkové a dřevěné,
- vertikální lamelové žaluzie ajaponské stěny
- garnýže dřevěné a kovové, vitrážní tyčky,
- záclonové kolejničky dřevěné, umělohmotné, hliníkové rovné, obloukové
- úchyty závěsů
- kobercové a soklové lišty, zakončovací lišty na koberce, schodové hrany a tyčky
- kompletní zastínění zimních zahrad.

Celý systém v konceptu pro samoobslužný prodej z prodejních stojanů, výroba na zakázku a prodej komponentů pro vlastní kompletaci. Možnost elektrického ovládání a zakomponování do inteligentních systémů obsluhy domů

Prodej zajišťuje 400 prodejců v ČR a SR v prodejnách bytového textilu, koberců, železářství, nábytku, stavebnin a bytových doplňků a velké obchodní řetězce OBI, GLOBUS, BAUMAX, HORNBACH, BAUHAUS, SCONTO, UNI HOBBY ...

Další produkty a služby
  • vybavení interiérů, dekorace do bytu, umělé květiny, květináče a vázy, obrazy a fotorámečky, svícny a aromalampy
  • venkovní žaluzie, venkovní rolety, svislé clony, vnitřní látkové stínění, bambusové žaluzie, sítě proti hmyzu

Kovovýroba, CNC výroba dílů, soustružení Plzeň, sváření MIG, MAG, TIG, tváření plechů, CNC pálení.

Kovovýroba, CNC výroba dílů, soustružení Plzeň, sváření MIG, MAG, TIG, tváření plechů, CNC pálení

Advokátní kancelář Uherský Brod - JUDr. Miloslava Šmoková.

Advokátní kancelář Uherský Brod - JUDr. Miloslava Šmoková

Související články
Termoregulační efekt  exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

ISOTRA a.s.

Termoregulační efekt exteriérové stínicí techniky – venkovní žaluzie a tepelná úspora.

Interiérová a exteriérová stínicí technika významně ovlivňuje tepelnou regulaci interiéru. Požadované parametry zejména exteriérové stínicí techniky jsou zcela zřejmé – omezení teploty interiéru v letním období, resp. snížení úniku tepla v zimním období. Obecně se udává, že při využití stínicí techniky je úspora spotřeby energie v rozmezí 20-25 % v energetické bilanci budov.


Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Kamenictví Karel Otruba

Kamenné kuchyňské desky na míru vyrobí KAMENICTVÍ OTRUBA

Nelíbí se vám běžně dostupné kuchyňské desky? Chcete něco originálního? Kamenné kuchyňské desky, které vynikají svým designem i snadnou údržbou, jsou tou pravou volbou! KAMENICTVÍ OTRUBA z Plumlova nedaleko Prostějova vám vyrobí kamenné pracovní desky na míru podle vašich požadavků a přání.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

ISOTRA a.s.

Japonské rolety jsou krásným a praktickým doplňkem moderní domácnosti

Pokud chcete mít soukromí a být chráněni před nežádoucím sluncem či pouličním osvětlením, bude se vám hodit praktická stínící technika do oken. Japonské žaluzie nebo také japonské rolety jsou čím dál oblíbenějším způsobem, jak se před těmito vlivy chránit a zároveň interiéru dopřát elegantní a moderní doplněk.


Další produkty a služby
E-shop záclonové kolejničky, žaluzie a rolety

E-shop záclonové kolejničky, žaluzie a rolety

Společnost GARDINIA HOME DECOR CR, spol. s r.o. se zabývá prodejem vnitřní dekorační a sluneční ochrany. V naší nabídce naleznete: - garnýže dřevěné - garnýže kovové - záclonové kolejničky - rolety bambusové - žaluzie ALU/UH a dřevěné - rolety dvojité a textilní klasické - soklové a kobercové lišty - vertikální lamely/plisé.


Roleta a plisé bez šroubování a vrtání,

Roleta a plisé bez šroubování a vrtání,

Miniroleta,nebo plisé, které jednoduše bez vrtání a šroubování instaluje na rám okna snad každý. Opravdu to jde. Úchyt, který se nasadí na horní část rámu okna dokonale drží roletu a umožní její ovládání. Pokud chcete využít efektu úspory energie, tak zvolíte mini thermo roletu. Roletová látka je ze zadní strany opatřena antireflexním nátěrem, který odráží sluneční paprsky. Z nabídky roletových látek se můžete rozhodnout pro klasickou roletovou látku, thermo látku, nebo dvojitou roletovou látku. Tip pro ženy: Zkuste se rozhodnout, už nemusíte prosit "přidělej mi tu roletu, prosím" zvládnete to opravdu sama a za chvíli :-)!


Sítě proti hmyzu do každého okna a dveří

Sítě proti hmyzu do každého okna a dveří

Známe to všichni. Nejenom kolem rozsvícené žárovky v letních měsících krouží vtíravý hmyz. Ale i přes den nevítaná návštěva slídí po bytě a snaží se najít místo, kde by mohla spočinout. Nabízíme Vám řešení problému s nezvanou návštěvou. SÍTĚ PROTI HMYZU do oken a do dveří. Jednoduchá montáž a úspěšný výsledek. Můžete se rozhodnout mezi jednoduchým rámem se sítí, který se zasadí do rámu okna až po roletu, kterou můžete libovolně stahovat a vytahovat třeba, když chcete zalít muškáty na okenním parapetu, nebo posuvné dveře. Rám se sítí můžete vyjmout a v zimě uložit, roleta v kazetě a posuvné dveře zůstávají nainstalovány po celou dobu. Po povodních zůstává mnoho mokřin, které jsou hnízdištěm komárů a ostatního hmyzu. Myslete na to a chraňte své příbytky. Nenechte si znepříjemnit pobyt v obývacím pokoji, nebo v kuchyni nevítanou návštěvou.


Dvojitá roleta Baccara a plise Duette

Dvojitá roleta Baccara a plise Duette

dvojitá roleta s jemnými pruhy Baccara a plisé Duette. Dva elegantní produkty, které osvěží každý interiér. Nechte se inspirovat. Dvojité plisé Duette navíc přispěje k ochraně interiéru proti přehřátí, nebo úniku tepla. Komůrky, které vznikají mezi sklady jsou ideálním izolačním prvkem a navíc přispějí ke zlepšení akustické pohody interiéru.