AZ - Jeřáby, s.r.o.
zdvihací zařízení

CZKSpecialista na zdvihací zařízení

Máme více než 20 let zkušeností.

Na trhu v oblasti výroby a servisu zdvihacích zařízení jsme již od roku 1998.

Naše firma se zabývá komplexními službami v oblasti zdvihací techniky. Od předprojektové přípravy, přes školení, inspekce, revize až po opravy, generální opravy a rekonstrukce, včetně zvláštních posouzení ZZ.

Náš výrobní program zahrnuje výrobu a montáž mostových i portálových jeřábů, jeřábových drah, podpůrných konstrukcí, sloupových jeřábů, otočných ramen, podvěsných manipulačních systémů, prostředků pro zavěšení a uchopení břemen, podvěsných a sloupových jeřábů a zdvihacích zařízení.

Samozřejmostí je komplexní záruční i pozáruční servis, generální opravy a rekonstrukce jeřábů, jeřábových drah, ručních i elektrických kladkostrojů, prostředků pro zavěšení a uchopení břemen.

Provozujeme nepřetržitou pohotovostní službu.

Mezi naše další služby patří rovněž revize a školení. V tuto chvíli disponujeme počtem 4 revizních techniků ZZ a 2 revizních techniků elektro.

Základní i opakovaná školení - jeřábník, vazač, obsluha pojízdné zdvihací plošiny.

Dne 20. prosince 2002 jsme získali certifikát a použitelnost ISO 9001 : 2000 č. 24160 od firmy MOODY INTERNATIONAL CERTIFICATION Praha, která je řízena z hlavního sídla Moody International Limited, Cuckfield House, High Street, Cuckfield, Haywards Heath, West Sussex RH 17 5EL, ENGLAND a je zastoupena v 60 zemích světa.


Katalog firem:    

Zdvihací zařízení, jeřáby a montážní plošiny

,
Štítky:

výroba, montáž, servis