BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.
léčivé prameny


Společnost BHMW a.s. pokračuje v tradici světoznámé Lobkowiczké knížecí stáčírny v Bílině. Kromě bílinských zřídel provozuje též stáčírnu pitných lázeňských pramenů v Mariánských Lázních. Tím pokrývá téměř celé spektrum všech základních typů léčivých lázeňských pramenů a díky tomu mohou zákazníci provozovat oblíbené lázeňské pitné kúry v teple svého domova.

Bílinská kyselka
Svět po staletí oceňuje pozitivní vliv Bílinské na zažívací procesy, vliv na revmatismus a dnu, a také jako dietetický nápoj při cukrovce. Jako přirozený iontový nápoj je také vhodná pro sportovce, v těžkém průmyslu, v pooperačních stavech s nutným doplněním minerálů. Je také vhodná k inhalacím. Díky své chuti a přirozené perlivosti (odtud slovo „kyselka“) se uplatnila také jako perlivý nápoj.

Zaječická hořká
Pramen s vysokou koncentrací hořké soli. V kategorii „pravé hořké vody“ je jediná na světě. Dodává tělu dávku přírodního hořčíku, má pozitivní vliv na pleť, nervovou soustavu a na psychickou pohodu. Svým obsahem síranů dodává tělu důležitou součást pro metabolizaci toxinů a je přirozeným detoxikantem. Nejmarkantnější je efekt projímavý, proniká rychle do střev a spolehlivě rozpouští jejich obsah.

Mariánskolázeňský Rudolfův pramen
Je také přirozeně perlivá „kyselka“. Dokonale se tedy doplňují s Bílinskou. Má vysoký obsah vápníku a železa, což také definuje jeho léčebné využití. Rudolfův pramen je základní pramen místního lázeňství a užívá se ke koupelovým i pitným kúrám. Léčivé účinky jsou shodné s lázeňskými indikacemi Mariánských Lázní. Patří sem primárně léčba ledvin, močových cest a také doplňková léčba osteoporózy.

Mariánskolázeňský Ferdinandův pramen
Ferdinandův pramen je vynikajícím reprezentantem takzvané jednoduché kyselky. Má nízkou mineralizaci s převážným podílem hydrogenuhličitanu a je přirozeně nasycený minerálním oxidem uhličitým. Díky této kombinaci má lahodnou chuť a díky tomu si vysloužil pozici nejchutnějšího z mariánskolázeňských pramenů. Je vhodným doplňkem pitné kúry pro ostatní silně mineralizované lázeňské prameny.

Katalog firem:

Nealkoholické nápoje

,

Štítky:

Bílinská kyselka, Rudolfův pramen, AQUA MARIA

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních

Objevte blahodárnou sílu přírodních pramenů v Mariánských Lázních
Využijte léčivou moc Bílinské kyselky, Zaječické hořké, Rudolfova pramene a Ferdinandova pramene, které nabízí Bohemia Healing Marienbad Waters a.s.

Stáčení léčivých lázeňských pramenů - zachování tradice v evropském lázeňství a pitných kúrách

Stáčení léčivých lázeňských pramenů - zachování tradice v evropském lázeňství a pitných kúrách
Rádi se procházíte po lázeňské kolonádě a ochutnáváte různé léčivé prameny, ale momentálně nemůžete z nějakého důvodu cestovat? To není vůbec žádný problém.
POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s. léčivé prameny
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIA HEALING MARIENBAD WATERS a.s.
www.bhmw.cz
Adresa

Adresa

Kyselská 122
Bílina - Mostecké Předměstí 418 01

info@bhmw.cz
+420 603 892 657


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha