Město Ledvice


Mírová 422/42, Ledvice 417 72
Město Ledvice leží v Ústeckém kraji, zhruba 4 km severně od města Bíliny a 7 km jihozápadně od města Teplice. Mezi městy Ledvice a Bílina se nachází uhelná elektrárna Ledvice, v roce 2018 byla na vrcholu kotelny nového bloku elektrárny otevřena ve výšce 144 metrů vyhlídka, která je označována za nejvyšší rozhlednu v Česku.
Vznik obce Ledvice se datuje do 13. století a první písemná zmínka pochází z roku 1209.

Městský úřad, služby:
- Czech POINT
- podatelna.

Úřední hodiny:
- pondělí 7:00 - 11:30, 12:00 - 15:00
- úterý 12:00 - 15:00 (pouze správa majetku, byty)
- středa 7:00 - 11:00, 12:00 - 17:00
- čtvrtek 12:00 - 15:00 (pouze správa majetku, byty).

Místní vybavenost:
- mateřská škola
- knihovna
- klubovna s posilovnou
- dětské hřiště.

Místní zajímavosti:
- Kostel Nejsvětější Trojice
- Pomník padlým v první a druhé světové válce.

Naše město se nachází v průmyslové oblasti, obklopují je Severočeské doly Chomutov a Ledvická elektrárna, i přesto se v zde žije poklidně. Během celého roku pořádáme pro naše občany řadu kulturních a společenských akcí.

Další produkty a služby
  • instituce a orgány, poskytování grantů a dotací, veřejná správa obce, orgány státní správy, městská a obecní policie, pasy a řidičské průkazy

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole.

Oční ordinace Rumburk s.r.o., ošetření očí Děčín, vyšetření očního pozadí, zorného pole

Sklenářství, zasklívání oken, dveří na počkání Olomouc, pískování skla, vitráže, broušení skla.

Sklenářství, zasklívání oken, dveří na počkání Olomouc, pískování skla, vitráže, broušení skla

Související články
Ekologická likvidace vozidel a strojů

JM - KOVY s.r.o.

Ekologická likvidace vozidel a strojů

Vážení čtenáři, jistě jste se už setkali s tím, že se vám v garáži schovává autíčko již bez technické kontroly, značky máte uloženy v depozitu nebo se technická kontrola blíží ke konci platnosti. Oprava by stála více, než je hodnota vozidla, platíte za něj povinné ručení, které není zrovna nejlevnější… Platit jen za to, že nám auto stojí před domem nebo v garáži? Co v takovém případě??? Poradíme Vám a jsme zde pro Vás. Firma JM - KOVY s.r.o. získala nově od října 2013 licenci k provozování služeb ekologické likvidace vozidel.


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Výroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Kuchyně Chábera

Výroba a dodání kuchyní, vestavěných skříní a zakázkového nábytku

Představy o zařízení domácnosti podle svých nejlepších představ má každý z nás a proto se snažíme přiblížit tomu, co se nám líbí. Nejlepším řešením, jak si splnit představy, je nechat si udělat nábytek přímo na míru. Od kuchyní, skříní až po další kusy nábytku. Přání na míru plní firma Kuchyně Chábera z Liberce.


Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Jiří Hartman

Dřevěné brikety, palivo, piliny a štípané dřevo dovezeme až do domu

Zima se pomaloučku polehoučku přibližuje a je načase myslet na to, čím v zimě budeme topit. Bydlíte v rodinném domě na vesnici nebo ve městečku a máte domácí klasický kotel na pálení dřeva? Nebo modernější na brikety? Přivezeme až do domu dřevěné brikety, palivo, piliny nebo štípané dřevo.


Další produkty a služby
Město Ledvice  - poklidné město v oblasti Krušných hor a Podkrušnohoří

Město Ledvice - poklidné město v oblasti Krušných hor a Podkrušnohoří

Město Ledvice se nachází v okrese Teplice, v ústeckém kraji v oblasti Krušných hor a Podkrušnohoří v nadmořské výšce 204m. První písemná zmínka o Ledvicích pochází již z roku 1209.