AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o.


AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o. vám nabízí možnost získat řidičské oprávnění pro všechny skupiny vozidel, od skútrů a motocyklů přes osobní vozidla, až po nákladní automobily a autobusy. Můžete si vybrat z různých kurzů podle vašich potřeb a preferencí, ať už chcete jen zvládnout základy řízení nebo se stát mistrem v jízdě na dálnici.

Naše autoškola má moderní vozový park, který zahrnuje nejnovější modely vozidel různých značek a velikostí. Všechna vozidla jsou pravidelně kontrolována a udržována, aby splňovala nejvyšší bezpečnostní a ekologické normy. Vozidla jsou také vybavena pokročilou technologií, jako je ABS, ESP, asistent parkování, tempomat a navigace.

Výuka a výcvik probíhají v prostorných a klimatizovaných učebnách, které jsou vybaveny moderními audiovizuálními prostředky. V učebnách se konají teoretické lekce, které pokrývají všechny aspekty řidičského pravidla, dopravních předpisů, bezpečnosti silničního provozu a první pomoci.

Výcvik na silnici je prováděn pod dohledem kvalifikovaných a zkušených instruktorů, kteří jsou trpěliví, přátelští a profesionální. Instruktoři vám poskytnou individuální přístup a přizpůsobí tempo a obsah výcviku vašim schopnostem a potřebám.

Nabízíme také kondiční jízdy pro ty, co již vlastní řidičské oprávnění a mají zájem o procvičení a zdokonalení svých řidičských dovedností.

Jsme akreditovaným školícím střediskem pro školení řidičů profesionálů. Pokud chcete pracovat jako řidič nákladního automobilu nebo autobusu, musíte absolvovat speciální školení, které vás naučí dovednostem a znalostem potřebným pro tuto náročnou práci. Nabízíme školení pro základní kvalifikaci i pro pravidelné periodické přezkoušení.

Pokud máte zájem o kurz řízení motorových vozidel, můžete se přihlásit na některé z poboček autoškoly v Chomutově nebo Kadani.

Katalog firem:

Autoškoly

,

Štítky:

řidičské kurzy, kondiční jízdy, školení řidičů, Chomutov, Kadaň

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
AUTOŠKOLA OMEGA s.r.o.
autoskola-omega.cz
Adresa

Adresa

Kosmova 4721
Chomutov 430 01

autoskola.omega@tiscali.cz
+420 474 624 118


Najdete nás také zde:

ARES
captcha