PODSTRÁNKY

Výroba forem na vstřikování plastových dílů, vstřikovací formy na plastové výlisky

Výroba forem na vstřikování plastových dílů, vstřikovací formy na plastové výlisky
Velmi rozšířeným způsobem zpracování plastových dílů v sériové výrobě je tlakové vstřikování roztaveného plastového granulátu do ocelových forem. Tato technologie umožňuje opakovanou a přesnou výrobu technicky náročných plastových dílů, které se využívají například v automobilovém průmyslu. Vstřikovaný plast často obsahuje různá plniva (nejčastěji skleněná vlákna), což výrazně zlepšuje mechanické vlastnosti a odolnost dílů. Univerzální stroje, ve kterých se plastový granulát zpracovává, jsou vstřikovací lisy. Tyto stroje umožňují ohřev a následné roztavení plastového granulátu a zajistí základní pohyb potřebný pro ovládání výměnných vstřikovacích forem. Tyto formy se upínají do vstřikovacího lisu a jsou zakázkově vyráběny vždy pro konkrétní výrobek. Právě ocelové vstřikovací formy jsou základním nástrojem pro každého výrobce plastových vstřikovaných dílů (lisovny plastových dílů).

Vysoce přesná a technicky náročná kusová výroba obráběných dílů

Vysoce přesná a technicky náročná kusová výroba obráběných dílů
Nástrojárna Palaba s.r.o. z města Slaný nabízí zakázkovou výrobu přesných obráběných dílů v kusových a malých sériích a forem na lití kovových dílů. Vlastníme špičkové strojní vybavení pro výrobu tvarově náročných a přesných dílů z různých speciálních materiálů a to i ve velkých tvrdostech. O vysoké kvalitě našich výrobků a služeb vypovídá získání certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009/ISO 9001:2008.

Lisovací nástroje pro tváření plechů za studena

Lisovací nástroje pro tváření plechů za studena
Pod pojem lisovací nástroje lze obecně zařadit dva okruhy výrobků společnosti Nástrojárna Palaba. Prvním výrobkem jsou formy na lisování plastových dílů a druhým výrobkem jsou nástroje pro tváření plechů za studena. Zde se zaměříme na druhou oblast, kterou je tváření plechových dílů. Při této technologii se plechový polotovar stříhá, děruje, ohýbá nebo táhne. Popřípadě se v postupových či blokových nástrojích některé operace provádějí společně během jednoho zdvihu lisu (například děrování, ohyb a nakonec střih).
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Nástrojárna PALABA s.r.o. Výroba forem a nástrojů
WEBOVÁ STRÁNKA
Nástrojárna PALABA s.r.o.
nastrojarna-palaba.com
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Služby
Adresa

Adresa

Pražská 643
Slaný 274 01

jaroslav.vosmik@nastrojarna-palaba.com
+420 603 232 466


Najdete nás také zde:

ARES
captcha