COLLMONT- Luboš Hrabánek
Stavební práce Kladno


Pražská 1579, Slaný 274 01

Naše společnost COLLMONT se zabývá profesionálními stavebními pracemi všeho druhu. Zajistíme drobné zemní práce, rekonstrukce bytů nebo postavíme rodinný dům tzv. „na klíč“. Naleznete nás ve Slaném v okrese Kladno.

Zakázkové stavební práce:
- veškeré stavební práce
- zednické, omítkářské, sádrokartonářské, tepelné a zvukové práce
- pokládka dlažby
- hydroizolace plochých střech
- odizolování
- zateplování
- rekonstrukce, přestavby bytových jader nebo celých bytů
- poradenství ohledně přestavby
- zateplení fasád
- nová bytová výstavba
- půdní vestavby, nástavby
- výstavba rodinných domů na klíč
- stavební práce přímo na míru
- nebytová výstavba
- výměna a montáž plastových oken a dveří

Zajistíme jakékoli práce, nemusíte si zbytečně najímat několik firem. Zpracováváme detailní plány výstavby nebo rekonstrukce pro Váš lepší přehled o stavu stavby.

Veškeré výškové práce provádíme pomocí horolezecké techniky.

IČ: 48708470
DIČ: CZ6808140944
Okres: Kladno
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Luboš Hrabánek

Přestavba a rekonstrukce bytových jader Kladno

Přestavba a rekonstrukce bytových jader Kladno

Společnost COLLMONT- Luboš Hrabánek se zabývá rekonstrukcemi a přestavbami bytových jader. Specializujeme se na zateplení fasád, půdní vestavby a nástavby. Provádíme zakázkové stavební práce přímo Vám na míru Naše společnost sídlí 13 kilometrů od Kladna. Pro podrobnější informace klikněte na odkaz viz níže.


Profesionální stavební činnost Kladno - stavby na klíč

Profesionální stavební činnost Kladno - stavby na klíč

Proč byste najímali zbytečně moc firem, když veškeré stavební záležitosti můžete zrealizovat jednou jedinou? COLLMONT je firma podnikající v Kladně a okolí, která se zabývá stavební činnosti všeho druhu. Hlavní činnosti této firmy čítají služby, jako: - Zemní práce - Stavby rodinných domů, i na klíč - Zateplování objektů - Nebytová výstavba - Montáž plastových oken a dveří - Pokládka dlažby - Zednické činnosti - Rekonstrukce bytových jader - A mnoho dalšího… COLLMONT – Luboš Hrabánek se postará o veškeré náležitosti, které patří do oblasti stavebních činností. Tím je myšleno nejenom zajištění technického a personálního vybavení, ale také samozřejmě zajištění potřebných dokumentů a stavebních povolení. Spolehněte se na ověřenou firmu, která z obyčejného pozemku umí vykouzlit nádherné sídlo vaší rodiny. Pro bližší informace, konzultace a další kontaktujte přímo sídlo stavební firmy COLLMONT, a to na telefonním čísle 311 280 976.


Stavební firma - stavební práce, rekonstrukce, Kladno

Stavební firma - stavební práce, rekonstrukce, Kladno

Domy v širokém okolí města Kladno vypadají precizně a poctivě. Může za to stavební firma COLLMONT, která je postavila. V oboru stavebních prací a rekonstrukcí máme bohaté zkušenosti a naši zaměstnanci jsou poctiví zedníci, kteří ke svému řemeslu přistupují s maximální zodpovědností. Poskytujeme veškeré stavební práce a poskytujeme tak komplexní služby v oblasti stavebnictví. Potřebujete jen zatlouct hřebík, nebo postavit několikahektarovou vilu? COLLMONT se o vše postará a vy můžete být klidní, protože ke všem stavbám přistupujeme s maximálním profesionálním přístupem. Nabízíme: - Zednické práce - Stavební práce - Zemní práce - Drobné stavební úpravy - Obkladačské práce - Zateplování fasád - Rekonstrukce bytových jader - A mnoho dalších Plánujete stavbu rodinného domu? Kontaktujte COLLMONT a budete mít jistotu, že ve vašem domě nenajdete křivé rohy, špatně nahozené zdi nebo nedostatečnou izolaci. My stavíme pouze kvalitní domy, které vydrží celá staletí. Při výstavbě rodinných domů provádíme veškeré stavební práce – instalujeme plastová okna a dveře, izolujeme ploché střechy a provádíme nebytové výstavby. Nebojte se postavit vysoký dům, my se jeho výstavby nezalekneme. Při práci ve výškách využíváme horolezeckou techniku. Postaráme se i o váš byt – poradíme si s přestavbou bytové jádra a s rekonstrukcí bytu. Umíme: - Sádrokartonářské práce - Tepelné a zvukové izolace - Štukatérské práce - Zateplování - A mnoho dalších


Stavební a zednické práce všeho druhu Kladno

Stavební a zednické práce všeho druhu Kladno

Naše společnost COLLMONT provádí stavební a zednické práce všeho druhu v Kladně a přilehlém okolí. Provádíme celkové rekonstrukce: - bytových i nebytových prostor - sádrokartonářské práce - tepelné i zvukové odizolování - zateplování - zednické práce - omítkářské práce. Pro další informace klikněte naodkaz viz níže.


Přestavba a rekonstrukce domu, bytu na míru Kladno

Přestavba a rekonstrukce domu, bytu na míru Kladno

Přestavba a rekonstrukce domu, bytu na míru Kladno a okolí. Provádíme zakázkové stavební práce přímo Vám na míru. U rodinných domů se specializujeme na veškeré stavební práce od plastových oken a dveří, přes hydroizolace plochých střech, až po nebytové výstavby. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Půdní vestavby Kladno

Půdní vestavby Kladno

Zrealizujeme půdní vestavby a nástavby přesně dle Vašich představ. Vypracujeme pro Vás podrobné plány pro rekonstrukci i výstavbu a budete mít po celou dobu přehled o stavu prací. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Výškové práce Kladno a okolí

Výškové práce Kladno a okolí

Stavební práce na Kladně a v okolí nabízí společnost Collmont. Veškeré výškové práce provádíme pomocí horolezecké techniky. Dále nabízíme: - veškeré stavební práce - zednické práce - omítkářské práce - sádrokartonářské práce - tepelné a zvukové práce - odizolování - zateplování - hydroizolace plochých střech - rekonstrukce bytových jader - rekonstrukce bytu a další. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • standardní profily plastových oken, zasklení oken, izolační vložky do oken, tepelná izolace nemovitostí
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • obklady koupelen, rekonstrukce koupelny, pokládání keramických obkladů, obložení interiérů
  • instalace sádrokartonových podhledů, instalace sádrokartonových příček, instalace sádrokartonových předsazených stěn, montáž sádrokartonu do podkroví
  • práce horolezeckou technikou, služby výškových pracovníků, práce na nedostupných místech, shazování sněhu ze střech
  • bourání základů, stavba cihlových zdí, omítka stěn, rekonstrukce bytových jader, demoliční práce
  • novostavby bytových domů, nové byty k prodeji, nové byty k pronájmu, garážová stání v novostavbě, garáže v novostavbě
  • kancelářské budovy, obchodní budovy, nákupní centra, veřejné budovy, zdravotnická zařízení
  • rekonstrukce bytových jader, sádrokartonářské práce, kompletní elektroinstalační práce, modernizace bytu
  • renovace bytových jader, zednické a obkladačské práce, dodávka sanitárního vybavení, montáž posuvných dveří, revize elektroinstalace

Zabýváme se zakázkovou ražbou mincí, plaket, odznaků a medailí. Čerpáme z dlouholetých zkušeností a nabízíme vysoce kvalitní a propracované výrobky.

Související články
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů
Výroba a prodej obkladových, štípaných šindelů

Dřevo je materiál, který nepřestane být součástí příbytků a zahrad ani v dnešní moderní době. A nejen dřevěný nábytek, okna a oplocení či altánky a pergoly jsou běžné, ale také dřevěné obklady fasád a střech v podobě dřevěných šindelů. A právě o kvalitní výrobu dřevěných obkladových, štípaných šindelů z různých druhů dřevin a následný prodej se postará firma s tradicí Okna Bastl, Dačice.


Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek
Zabraňte vlhkosti, aby ničila váš majetek

Společnost IZOLACE M v Uherském Hradišti se postará o to, aby voda a vlhkost nezasahovala nežádoucím způsobem do našich domovů. Kromě toho si umí poradit i se zabráněním pronikání nebezpečných látek, jakými jsou kupříkladu radon nebo metan.


Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal
Výroba, dodávka a montáž betonových průmyslových hal

Když se člověk rozhodne podnikat, hledá k tomu vhodné prostory. Takřka jakýkoliv průmysl si však žádá velmi rozsáhlé prostory, ve kterých mohou být všemožná výrobní zařízení, stroje a další vybavení. Takto rozsáhlé prostory můžete buď zakoupit jako hotové objekty nebo si je nechat zhotovit specializovanou firmou na míru Vašim požadavkům.


Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády
Hydroizolace, zateplení a sanace terasy, balkonu, lodžie a fasády

Potřebujete na svém domě provést kvalitní hydroizolaci? Nebo zateplení fasády? Či sanaci ploché střechy, terasy, balkonu nebo lodžie? V tom případě se obraťte na firmu, POPAS CZ, která sídlí v Trutnově.