Tiskárna Martin Peroutka


Třinecká 674, Buštěhrad 273 43
Polygrafická výroba a tiskárna Martin Peroutka se již řadu let soustředí na profesionální služby v oblasti flexotisku, ofsetového tisku, digitálního tisku a výroby pevných papírových trubic. Náš široký sortiment je určen zejména pro potravinářský průmysl, nabízíme různé typy etiket i obalů. Najdete nás ve městě Buštěhrad, ulice Třinecká.

Tiskárna, polygrafická, papírenská výroba, produkty, služby:

Etikety:
- samolepicí
- nelepicí etikety, visačky
- bezpečnostní
- odolné proti vodě, mrazu, světlu, mechnickému namáhání
- termo etikety
- termotransferové.

Smrštitelné návlekové etikety Shrink Sleeves:
- pokrytí členitých tvarů
- zabezpečení víčka, odtrhávací perforace
- skupinové balení
- aplikace shrink sleeves.

Tisk, výroba:
- vstupenky
- jízdenky
- papírové pokladní termo kotoučky

Obaly, obalové materiály:
- flexibilní obaly pro balící stroje, linky
- bariérové, nepropustné obaly
- plastové, hliníkové obaly (koření, polévky, sýry, krájené uzeniny, krmiva pro psy...)
- propagační obaly na cukr, čaj, cukrovinky
- obaly na vzorky krémů, parfémů
- potisk obalů pro balení čajových sáčků na balicích strojích
- plastové, papírové obaly na PET lahve.

Tiskopisy, tisk, výroba:
- formuláře pro laserové, jehličkové tiskárny
- hlavičkové papíry
- tiskopisy s vodicí perforací
- roličky pro sázecí terminály
- diskrétní obálky.

Papírové trubice:
- spirálově vinuté papírové trubice
- víčka na trubice.
- papírové tubusy

Celou nabídku naší společnosti si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Některé naše produkty lze nakoupit také na našem e-shopu.

Produkty
  • přenos dat, výstupní zařízení, kompaktní disk, tiskové služby, inkoustová a laserová tiskárna, ofsetový tisk
  • papírové pokladní roličky, psací papíry, xerografické papíry, balicí papíry, toaletní papír, papírové ubrousky, papírové krabice a kartonáž
  • papírové krabice, lepenkové krabice, balicí papír, dortové krabice, dárkové papírové krabice, krabice na stěhování, krabice na potraviny
  • bublinkové fólie, balicí fólie, obalová technika, plastové dózy, potravinářské obaly, igelitové tašky, plastové láhve


Související články
Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Mrakeš - velkoobchod papír a kancelářské potřeby Praha

Dodáváme školní i kancelářské potřeby - vše pro žáčky, studenty i zaměstnance

Do vašich škol, školek, kanceláří i pro domácí použití dodáváme různé druhy papíru, pořadače, samolepky, bloky, obálky, obaly, lepidla, děrovačky, sešity, barevné papíry a kartony (čtvrtky) i mnohé další produkty. Firma Mrakeš je váš spolehlivý velko- i maloobchod s opravdu rozsáhlým sortimentem školních, kancelářských a psacích potřeb. Její produkty pochází především od českých výrobců, jsou zárukou kvality a prvotřídního provedení.


Digitální tisk rychlý, kvalitní a za velmi nízké náklady

KODIAK print s.r.o

Digitální tisk rychlý, kvalitní a za velmi nízké náklady

Potřebujete rychle a kvalitně vytisknout firemní materiály? Plánujete tisk katalogů, letáků, propagačních materiálů nebo jiných firemních dokumentů? Náklady na tisk bývaly do nedávna opravdu vysoké a dodací doba byla dlouhá. V dnešní době je tomu však jinak a to díky moderním strojům. Tiskárna KODIAK print s.r.o využívá nový digitální stroj Konica Minolta ACCURIOPRINT C2060L. Tento stroj tiskne velice rychle, kvalitně a za minimální náklady.


Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

KARPJAK

Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

EPOS spol. s r.o.

Papírové role, pokladní kotoučky i vstupenky do kina vám potiskneme dle vašeho přání

Co mají společného parkovací automaty, pokladny nebo třeba bankomaty? No přece papír, tedy konkrétněji papír v rolích. A přesně ten vyrábíme ve společnosti Epos Zlín. Zabýváme se výrobou, potiskem a prodejem nejrůznějších kotoučků, rolí nebo vstupenek. Ať už tak potřebujete pokladní kotoučky, kotoučky do tachografu nebo role do bankomatů, u nás pořídíte vše potřebné.


Firemní články
Polygrafická výroba nabízí návrh i zhotovení originálních obalových materiálů

Polygrafická výroba nabízí návrh i zhotovení originálních obalových materiálů

Co vás zaujme na výrobku jako první? Jeho chuť, vůně, tvar nebo vzhled? Těžko. Jako první si totiž vždy všímáme obalu. Právě vhodně zvolený obal výrobku tak může podpořit jeho dobrý prodej a prezentaci. Ať už tak prodáte potraviny, dárkové předměty nebo cokoli jiného, obal výrobku nesmíte podcenit. Přesně proto je tu společnost Martin Peroutka, jednička v oboru polygrafické výroby, grafiky a tisku. Navrhneme a vyrobíme vám obalové materiály všeho druhu, které budou funkční a zároveň zaujmou na první pohled.


Zakázková polygrafická a papírenská výroba, etikety, tiskopisy, papírové trubice a dutinky

Zakázková polygrafická a papírenská výroba, etikety, tiskopisy, papírové trubice a dutinky

Precizní samolepicí či nelepicí etikety pro potravinářský průmysl nebo tiskopisy a formuláře pro výpočetní techniku výhodně pořídíte u moderní společnosti Tiskárna Martin Peroutka z Buštěhradu.


Samolepící etikety, výroba, tisk, prodej Kladno -  bílé, barevné, matné i lesklé

Samolepící etikety, výroba, tisk, prodej Kladno - bílé, barevné, matné i lesklé

Vyrábíme samolepicí etikety a samolepky včetně grafického návrhu. Používáme technologie, které jsou šetrné k životnímu prostředí.


Flexibilní obaly pro balící stroje Kladno -  materiály vhodné pro termoformovací či vakuové balení

Flexibilní obaly pro balící stroje Kladno - materiály vhodné pro termoformovací či vakuové balení

Flexibilní obaly pro balící stroje, materiály vhodné pro termoformovací či vakuové balení i pro balení pod ochrannou atmosférou vyrábí společnost Martin Peroutka, polygrafická výroba na Kladně.


Obaly a obalové materiály pro úspěšné výrobky Kladno

Obaly a obalové materiály pro úspěšné výrobky Kladno

V dnešní době víme, že sebelepší výrobek nebude spotřebitelsky oblíbený, pokud nebude mít kvalitní a zajímavý obal. Při výrobě obalů je potřeba využívat kvalitních materiálů a nejmodernější techniky.


Polygrafie a tiskárna Kladno – flexo, digitální a ofsetový potisk obalů

Polygrafie a tiskárna Kladno – flexo, digitální a ofsetový potisk obalů

V naší polygrafické a tiskárenské firmě v Kladně vytváříme obaly pomocí flexo, digitálního a ofsetového tisku. Využíváme tři základní druhy tisku pro výrobu etiket, shrink sloves, obalů a trubic pro potravinářský průmysl a také papírové výrobky pro výpočetní techniku a pokladny. V naší firmě máme sedm rotačních strojů na flexotisk a rotační sítotisk. Tíky tomu máme možnost tisknout až deseti barvami, oboustranně a výrobek poté lakovat, razit, laminovat či vysekávat do něj tvary. Digitální tisk využíváme pro potištění proměnných dat. Použité barvy jsou stále jasné a lákavé pro spotřebitele a také bezpečné pro uskladněné potraviny. Také vlastníme pětibarevné rotační stroje pro ofsetový tisk. Na těch nejčastěji vytváříme průpisné formuláře do počítačů, obálky pro dotisk údajů, bločky i archy. Naše technika je spolehlivá a zajistí Vám kvalitní a dlouhotrvající lákavé obaly na výrobky a vhodné papírové bloky do administrativy.


Fólie na potraviny Kladno – nepropustné propagační obaly s potiskem

Fólie na potraviny Kladno – nepropustné propagační obaly s potiskem

Nepropustné propagační fólie na potraviny pro Vás na míru vytvoříme v naší tiskárně v Kladně. Zabalte Vaše potravinové výrobky do papírových, plastových nebo hliníkových fólií přizpůsobených do každé balicí linky. Plastové a hliníkové folie jsou lehké a přitom velmi odolné proti potrhání, poškrábání, omaku a mastnotě a nečistotám. Navíc nepropustí žádné aroma dovnitř ani ven a jsou vysoce hygienické. Tvoříme neprodyšné obaly na koření, kávu a různé směsi zeleniny, uzenin a sýrů. S našimi sáčky máte možnost prodávat hygienicky nezávadné a pohodlně přenosné oplatky, čaj a také vzorky krémů, parfémů nebo drobné reklamní předměty. Barvy na obalech jsou díky flexotisku a sítotisku jasné a nesou všechny potřebné informace o Vašem výrobku. Potisknutý materiál zušlechtíme laminovací folií, která prodlouží životnost a zlepší estetickou stránku obalu.


Papírové trubice Kladno – výroba spirálově vinutých tubusů

Papírové trubice Kladno – výroba spirálově vinutých tubusů

Papírové trubice ve tvaru spirálově vinutých tubusů vyrábíme v naší tiskárně na Kladně. Nejvyužívanějšími velikostmi jsou trubky o velikostech od 200 do 7000 mm s vnitřním průměrem 17,5 až 152,4 mm. Stěny mohou být 1 až 16 mm silné. Naše papírové trubičky je možné využít: k navíjení textilu či papíru, k výrobě zvukových a tepelných bariér, jako nosič reklam, pro balení produktů do tubusu nebo také k výrobě papírového nábytku a dekorací. Právě pro dekorační účely slouží naše služba potisku trubic rozmanitým materiálem a barevným potiskem. Takto spirálově vinuté papírové trubice vyrábíme na moderních navíjecích strojích spojených se sušící pecí a dělicím strojem, který vyrábí i krátké dutinky o délce 10-200 mm.


Shrink sleeves Kladno - výroba a aplikace smrštitelných návlekových etiket

Shrink sleeves Kladno - výroba a aplikace smrštitelných návlekových etiket

Shrink sleeves je anglický název pro smrštitelné návlekové etikety Obalové rukávy se aplikují na pevný obal výrobku, například na láhev, a stávají se tak jeho součástí. Hlavní výhodou tohoto progresivního řešení je možnost využívat designově zajímavé tvary obalů s kvalitním potiskem celé plochy obalu. Při potisku shrink sleeves umíme využívat i efekty kovoražby, barev s efekty pod UV světlem, povrchové úpravy lesk nebo mat apod. Sleeve je možné opatřit perforací, která může sloužit k oddělení a sejmutí části sleeve. Tak je možné, aby se zákazník seznámil s textem nebo grafikou na rubové straně. Perforace může sloužit i k sejmutí té části sleeves, která chrání obal proti nekontrolovanému otevření - pečetící efekt. Máme připraveny další zajímavé efekty a způsoby řešení, které Vám rádi sdělíme při osobním jednání. Naším cílem je pomoci Vám prodat co nejvíce Vašich výrobků spolu s našimi shrink sleeves. Pokud zatím nemáte aplikační zařízení jsme připraveni u nás vyrobené shrink sleeves aplikovat na Vámi dodané prázdné obaly nebo hotové výrobky u nás na našem aplikačním zařízení. Vyzkoušejte s námi prodejní sílu nového obalu!


Víčka na kelímky a kornouty Kladno - atraktivní ochranné obaly na potraviny

Víčka na kelímky a kornouty Kladno - atraktivní ochranné obaly na potraviny

Víčka na kelímky a kornouty jsou atraktivním a ochranným obalem potraviny. Přijeďte si do Kladna vybrat z neotřelých barev a tvarů. Veškerá víčka na kelímky či kornouty vám vyrobí společnost Martin Peroutka. Pro naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku hliníkových i kartónových víček na kelímky a další nádoby. Vaše potravinářské obaly tak nejenom oživí, ale také je ochrání před nepříznivými vlivy a prodlouží tak jejich životnost. Nabízíme víčka pro uzavírání PP, PVC i PS kelímků. Aplikujeme je pomocí přivařování v plnicích automatech. Dodáváme víčka na kelímky ve dvou tvarech: - kruhové v několika rozměrech - obdélníkové 112,6 x 84,6 mm Hliníková víčka na kelímky mají široké využití, ale pro některé výrobky nejsou vhodná. Společnost Martin Peroutka nabízí jejich alternativu v podobě kartónových víček. Jejich ideální využití je pro uzavření zmrzlinových kornoutů a dalších podobných produktů. Vysokou kvalitu potisku zajišťuje technologie flexotisku, kterou potiskujeme veškerá víčka na kelímky. Společnost Martin Peroutka disponuje celkem 7 flexotiskovými rotačními stroji, které dokážou za malou chvíli potisknout velké množství (nejenom) hliníkových a kartónových víček. Dbáme na přísné dodržování technologických postupů, takže výsledkem jsou víčka na kelímky a další nádoby té nejvyšší kvality. Ostré linie, pestré barvy a vysoké rozlišení jsou zajištěny. Dodáme vašim výrobkům originalitu a okamžitou zapamatovatelnost u spotřebitelů.


Etikety samolepící, UL a shrink sleeves Kladno - poutavé označení výrobků

Etikety samolepící, UL a shrink sleeves Kladno - poutavé označení výrobků

Etikety samolepicí, UL a shrink sleeves, které kvalitně a poutavě označí Váš výrobek, vyrábíme v Kladně. Tvoříme samolepicí etikety v rolích, arších, nebo skládané cik-cak do krabice. Grafické etikety tiskneme až do deseti barev a jejich plochy lakujeme, laminujeme a tvoříme na ně kovovou ražbu. Print etikety prodáváme v arších pro laserové tiskárny a kopírky. Termoetikety jsou vhodné pro výrobky s měnící se teplotou a do extrémních podmínek. Také vytváříme etikety pro termotransferový dotisk dat a termotransferové pásky. K digitálnímu tisku vytváříme etikety s proměnnými daty. Ochranné etikety v sobě mohou nést čip a také mohou ochránit výrobek před jeho nežádoucím otevřením. Smršťovací návlekové etikety, takzvané shrink sleeves, se přizpůsobí každému výrobku. Postupně se stáhnou a utěsní kolem daného produktu.


Tisk etiket visaček je naší prací i koníčkem (Kladno)

Tisk etiket visaček je naší prací i koníčkem (Kladno)

Samolepicí etikety jsou nuda, teď se do popředí dostávají nelepící etikety, které plní podobné funkce a jsou originálním řešením každého výrobku. Na rozdíl od samolepicích etiket se neaplikují pomocí lepidla, ale s výrobkem je spojíte pomocí zavěšení, zasunutí, apod. Zaujmou tedy více než klasické samolepicí etikety. Nelepícími etiketami visačkami můžou být vstupenky, regálové visačky, stravenky, parkovací lístky a mnoho dalších. Jejich obrovskou výhodou je, že do nich můžete zabudovat nosič elektronických informací (magnetická čtecí páska, ochranné prvky, apod.). Etikety visačky všech druhů vám vyrobí společnost Martin Peroutka, která má s tiskem všeobecně letité zkušenosti. Nabízíme tisk etiket visaček různých provedení - v rolích, arších nebo nekonečném skládaném pásu. A jaká můžou být provedení etiket visaček od společnosti Martin Peroutka: - papírové - kartonové - termo etikety - s magnetickou páskou - etikety s hologramem - s protikopírovacím prvkem - a mnoho dalších etiket a visaček Společnost Martin Peroutka dbá na přání a připomínky zákazníků. Objednávku na tisk etiket visaček tedy vždy přizpůsobíme vašim účelům. Snažíme se o maximální spokojenost zákazníka a před vlastní dodávkou proto provádíme zkoušku na zařízení zákazníka. Tiskem etiket se naše společnost zabývá už více než 20 let. Sledujeme nejnovější trendy v tisku a přizpůsobujeme jim svou výrobu. Disponujeme rozsáhlým výrobním programem a vývojovým oddělením. Našim zákazníkům mimo jiné poskytujeme i poradenství.


Bariérové fólie výroba, prodej

Bariérové fólie výroba, prodej

Bariérové fólie vyrábíme: - v rolích v libovolných šířích až do 1100 mm. Vhodné jsou do všech typů balících linek pro termoformovací či vakuové balení, i pro balení pod ochrannou atmosférou. Fólie - provedení: - krycí - hlubokotažné - smrštitelné - průtahové - kombinované. Současně můžeme zajistit i Vaše požadavky na AntiFog či Peel-efekt. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Hliníková víčka na kelímky

Hliníková víčka na kelímky

Společnost Martin Peroutka tiskárna, polygrafická výroba - nabízí mimo jiné hliníková víčka na kelímky, víčka pro uzavírání kelímků (PP, PVC, PS) přivařováním v plnicích automatech. Typy víček: - Kruhová - v následujících rozměrech: Ø 61 mm; Ø 75,5 mm a Ø 95,5 mm. - Obdélníková: 112,6 x 84,6 mm (tvar viz. foto č. 2). - Kartónová víčka na kornouty - víčka pro uzavírání zmrzlinových kornoutů a dalších podobných produktů. Všechna víčka potiskujeme technologií flexotisku. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.peroutka.cz


Předsekané samolepicí etikety výroba prodej

Předsekané samolepicí etikety výroba prodej

Naše společnost vyrábí v mnoha variantách etikety jako jsou např: - Etikety s grafickým potiskem - Etikety s proměnnými daty - Termoetikety - Etikety pro termotransferový dotisk - Etikety v nekonečném pásu s vodicí perforací - Print etikety - Předsekané samolepicí etikety - Ochranné etikety - Přednosti etikety. Další informace najdete na odkazu viz níže.


Papírové dutinky výroba prodej

Papírové dutinky výroba prodej

Naše společnost vyrábí papírové dutinky - trubice, které mají uplatnění v mnoha oborech např: - v textilním - v papírenském a chemickém průmyslu k navíjení materiálů dodávaných v metráži - ve stavebnictví při výrobě zvukově a tepelně izolačních přepážek, dutých forem panelů a dalších. Spirálově vinuté papírové trubice: - vnitřní průměr: 17,5 - 152 [mm] - síla stěny: 0,8 - 15 [mm] - délka: 250 - 6000 [mm] - specifické parametry k dispozici na základě konzultací se zákazníkem. Krátké papírové dutinky - krátké papírové dutinky vyrábíme standardně v parametrech: - vnitřní průměr: 17,5 - 152 [mm] - síla stěny: 0,8 - 15 [mm] - délka: 7 - 250 [mm] Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Výplatní obálky, diskrétní obálky, PIN obálky, tiskopisy

Výplatní obálky, diskrétní obálky, PIN obálky, tiskopisy

Pro zajištění bezpečnosti tištěných dat vyrábíme tzv diskrétní obálky, obvykle používané jako výplatní nebo PIN obálky. Uzavřené obálky se dodávají v pásu opatřeném vodicí perforací a jsou určené pro dotisk dat v jehličkových tiskárnách. Data se tisknou dovnitř uzavřené obálky, která je zvenčí i zevnitř opatřena bezpečnostním krycím potiskem, a nelze je bez zjevného poškození obálky přečíst. Pro snadné a kontrolovatelné otevření obálky je použita trhací perforace. Obálky dodáváme buď s neadresným potiskem nebo s logem Vaší organizace ap. Pokud potřebujete zajistit vhodný software, poradíme Vám. Výhody diskrétních obálek: - vysoká bezpečnost tištěných dat - vytištění dat ve velmi krátké době bez následného obálkování - vyloučení chyb vzniklých záměnou obálek a obsahu Další obdobné produkty: - průpisné formuláře typu snap-out - formuláře a etikety v pásu s vodicí perforací - číslované vstupenky s perforací


Obalové bariérové fólie Oxypack

Obalové bariérové fólie Oxypack

Oxypack je souhrnný název pro skupinu vysoce bariérových fólií, kde nosičem bariérové vrstvy mohou být různé typy materiálů /PET, PA, PP/ - dle baleného produktu, požadavku zákazníka a použité technologie. Tyto fólie jsou vhodné především jako vrchní víčkovací materiál pro balení potravin do pevných, nebo termoformovaných vaniček. Je možné je použít ve vysoce transparentní, bílé nebo potištěné variantě, také s peel nebo antifog efektem. Fólie Oxypack mají vysokou bariéru proti prostupu kyslíku / <1, resp.<3cm3/m2.24 hod podle typu nosiče bariérového nánosu/. Pro tyto vlastnosti jsou vynikající náhradou horních víčkovacích PA/PE fólií. Zajišťují výrazně delší čerstvost balených potravin. Jejich vysoká transparentnost /varianta PET/ zajišťuje marketingovou výhodu na trhu s čerstvými balenými potravinami. Přitom cena není vyšší než u víčkovacích fólií PA/PE. Naše firma při produkci těchto fólií využívá zahraničního patentu a má pro toto využití na českém a slovenském trhu zajištěnu exklusivitu.


Obalové materiály, obalové fólie Oxypack

Obalové materiály, obalové fólie Oxypack

Přicházíme na trh s novými obalovými fóliemi skupiny Oxypack, které svými vynikajícími vlastnostmi posouvají standard kvality balení potravin na vyšší úroveň. Fólie jsou cenově příznivé, vyrobené v ČR. Fólie Oxypack mohou být velice efektivně využity při balení potravin v modifikované atmosféře. Jejich unikátní vlastnosti nabízí široké možnosti především při balení čerstvých potravin, masa, masných a mléčných výrobků a polotovarů. Fólie Oxypack obsahují jedinečnou bariérovou vrstvu, která zamezí prostupu kyslíku do obalu a tím zabrání oxidativním změnám na balených potravinách. Tak zajistí mikrobiologickou bezpečnost, stálost organoleptických vlastností a prodloužení trvanlivosti balených produktů. Fólie Oxypack svými bariérovými vlstnostmi mnohonásobně předčí běžně používané materiály typu PA/PE. Úspěšně také konkurují materiálům využívajícím EVOH5, oproti nimž nabízí až několikanásobně lepší bariéru. Výhody fólií Oxypack: - bezpečné obaly pro Vaše potraviny - prodlouží trvanlivost balených produktů - výborná bariéra proti kyslíku - výborná bariéra proti aromatům - vysoká transparentnost - možnost dodání s potiskem - velká variabilita /různé tloušťky, anti-fog, peel-efekt.../ - neobsahují chlor - určeno pro přímý kontakt s potravinami.