Nevecom Café - nekuřácká kavárna Kladno s dětským koutkem a venkovním posezením

NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault a Dacia

Nevecom Café - nekuřácká kavárna Kladno s dětským koutkem a venkovním posezením

NEVECOM spol. s r.o.
Autorizovaný prodejce Renault a Dacia
Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel za skvělé ceny

Nezávislý autoservis - Q servis společnosti NEVECOM, přichází s nabídkou řešení pro všechny, kteří z úsporných důvodů neopravují své vozidlo v autorizovaném servisu, ale za optimální cenu chtějí obdržet služby v profesionální kvalitě. Díky použití alternativních náhradních autodílů, splňujících kritéria výrobců, Vám vůz opravíme kvalitně a v ceně, která Vás mile překvapí. Nabízíme kompletní servis, prodej náhradních dílů, samozřejmostí je vyřešení pojistných událostí na klíč a zajištění náhradního vozidla během opravy.

Q servis Kladno, spolehlivý autoservis

Služby Q servisu NEVECOM pro automobily všech značek

Pokud hledáte kvalitní servis pro Váš automobil a nechcete platit vysokou cenu ve značkovém autoservisu, přivezte svůj vůz k nám. Náš neautorizovaný Q servis NEVECOM Vám vůz opraví za skvělou cenu, ušetříme na originálních náhradních dílech, použijeme alternativní autodíly, které vyhovují požadavkům výrobce, ale jsou v příznivých cenách. Nabízíme Vám kompletní servis, geometrii, diagnostiku, elektrikářské, autoklempířské, karosářské a lakýrnické práce. Připravíme Vám vůz na zimní i letní sezónu, provedeme servis klimatizace.
Jako milé zpestření uvítáte možnost si během opravy posedět v naší kavárně s cukrárnou CAFÉ Nevecom, přijďte i s dětmi, máme pro ně připravený dětský koutek s hračkami.

Q servis NEVECOM, neautorizovaný autoservis v profesionální kvalitě


Řešení pojistných událostí při dopravních nehodách

Pokud Vás při cestě potká nepříjemná situace a Vaše auto bude nepojízdné, nebo budete účastníkem dopravní nehody, jsme připraveni Vám prostřednictvím našeho smluvního partnera zajistit odtah vozidla na naše hlídané parkoviště. Samozřejmostí je také zastupování před pojišťovnou a vyřešení celé pojistné události na klíč. Jsme smluvní partneři většiny pojišťoven, v areálu našeho Autocentra je prohlídkové místo České pojišťovny. U nás nedoplácíte cenový rozdíl mezi novým a opotřebeným původním náhradním dílem, který byl poškozený autonehodou. Po dobu opravy Vám zajistíme náhradní vozidlo zdarma. Jsme připraveni Vám vždy pomoci.

Služby Q servisu NEVECOM KladnoRenault, Dacia, Škoda - zánovní, předváděcí a nové vozy

Renault, Dacia, Škoda - zánovní, předváděcí a nové vozy

Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi – autosalon se zánovními a předváděcími vozy

Servis Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi

Servis Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi

Servis vozů Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen, Audi se slevovým BONUSOVÝM PROGRAMEM

Q servis

Q servis

Q servis, řešení pro profesionální opravy vozidel za skvělé ceny