Miroslav Karas DESTRO


U Chladičů, Kladno - Dubí 272 03
Firma DESTRO se zabývá prodejem drceného kameniva a sypkých stavebních materiálů. Vyrábíme a dodáváme struskové drcené kamenivo, směs strusky, cihel a betonu. Prodáváme betonové, cihlové recykláty, které jsou vhodné pro zásyp do spár zámkové dlažby. V nabídce máme také několik druhů písků a další sypké materiály.
V rámci služeb, které poskytujeme se zabýváme také recyklací a zpracováním stavebních odpadů. Odebíráme odpady a vyrábíme z nich nové materiály. Provozujeme vlastní nákladní dopravu.

Dodávka, prodej:
- struskové kamenivo
- třísložkové recykláty
- asfaltové recykláty
- mechanicky zpevněné kamenivo
- zemina tříděná
- písek betonářský praný
- křemen kulatý praný, okrasné kamenivo
- škvára
- žáruvzdorné hmoty
- ocelárenský materiál.

Služby:
- výkup a odběr stavebního odpadu
- recyklace stavebních, ocelárenských, hutních a slévárenských odpadů: např. sutě, cihly, tvárnice, malta, beton, keramika, střešní tašky, šamot.

Činnost:
- nákladní autodoprava, přeprava sypkých materiálů
- zemní, výkopové a bourací práce.

Pokud potřebujete zajistit odvoz stavebního odpodu či dodávku sypkých stavebích materiálů, obraťte se na nás, rádi Vám pomůžeme. Sídlíme na adrese U Chladičů, Kladno - Dubí.

Produkty
  • recyklace odpadů, nakládání s odpady, likvidace odpadů, třídění plastů, třídění papíru, třídění kovů, třídění bílého skla, třídění barevného skla, sběr baterií
  • kamenný materiál, výrobky z kamene, opracování kamene, broušení kamene, leštění kamene, těžba kamene a kamenolom
  • vyhloubení základů, úprava terénu, výkop jam a bazénů, výstavba pozemních komunikací, stavba chodníků a terénní úpravy
  • drcené kamenivo, stavební písek, drobné kamenivo, štěrkopísek, štěrkový kačírek, kamenná prosívka, drtě a recykláty
  • bourání objektů, demontáž staveb, těžká technika, sanace budov, odstraňování staveb, bourací a demolice, likvidace stavební suti
  • vyzdívky sklenářských pecí, výroba speciální keramiky, žáruvzdorné cihly, výrobky průmyslové keramiky, materiály z keramických vláken

Zahrada, která Vám bude dělat radost od Hrdlička a syn - zahradnické služby.

Zahrada, která Vám bude dělat radost od Hrdlička a syn - zahradnické služby

Čištění odpadů, tlakové čištění potrubí a kanalizací.

Čištění odpadů, tlakové čištění potrubí a kanalizací

Související články
Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Demonta T, s.r.o. - Centrála

Výkup papíru a železného odpadu zprostředkovávají sběrny a kovošrot

Sběrné suroviny hrají obrovskou roli nejenom v oblasti recyklace. Máte-li k dispozici kovový odpad nebo hromady papíru, neváhejte jej odevzdat sběrnám a kovošrotu. Demonta T, s.r.o. se postará o veškeré náležitosti při zpracování papírového i kovového odpadu. Přistavení kontejneru, zajištění odvozu, zpracování a následná likvidace není pro specialisty žádný problém.


Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

JANKOSTAV s.r.o.

Firma JANKOSTAV s.r.o. působí na trhu již přes 30 let

Dopravní stavby zajišťuje firma JANKOSTAV s.r.o., která na českém trhu působí již přes 30 let. Od roku 1991 působí převážně v Moravskoslezském kraji. Je ryze českou, rodinnou společností s tradicí. Zaměřují se na výstavbu dopravních a inženýrských staveb. Pokud potřebujete v této oblasti vhodného partnera, pak se spolehněte na firmu JANKOSTAV s.r.o.


Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

HULMAN - kovošrot s.r.o.

Výkup a zpracování železného a kovového odpadu, likvidace autovraků

K ochraně životního prostředí patří také ekologické zpracování kovového odpadu včetně autovraků. Pokud i vy řešíte na své zahradě nebo ve firmě spoustu železného a kovového odpadu nebo se ekologicky potřebujete zbavit autovraku, tak se obraťte na zkušenou firmu HULMAN – kovošrot s.r.o.


Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

IB - MET s.r.o.

Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

Máte vozidlo po havárii nebo už váš automobil dosloužil a potřebujete zařídit jeho ekologickou likvidaci? Obraťte se na IB – MET, kde se vám dostane kvalitní péče a osobního přístupu. Bez protokolu o ekologické likvidaci, který vystavíme zdarma, není možné automobil odhlásit z registru vozidel.


Firemní články
Destro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Destro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Společnost Destro z Kladna dodává drcené kamenivo získávané ekologickou recyklací. Veškeré materiály mají potřebné odborné zkoušky laboratoří ZKK v Hořicích. Zabývá se také zpracováním ocelárenských odpadů, strusek i stavebních odpadů včetně autodopravy a zemních i bouracích prací. Společnost Destro je spolehlivou firmou s dlouholetými zkušenostmi, díky čemuž si můžete být jisti bezchybnou prací jejich zaměstnanců a také kvalitou nabízených materiálů.


Umělé hutné kamenivo určené pro inženýrské stavby a stavby pozemních komunikací

Umělé hutné kamenivo určené pro inženýrské stavby a stavby pozemních komunikací

Stavební kamenivo pro inženýrské stavby a účely budování pozemních komunikací, nabídka stavebních materiálů, materiály pro pozemní komunikace od Miroslav Karas - Destro.


Transportní beton prodej Kladno  - z certifikovaného kameniva za příznivé ceny

Transportní beton prodej Kladno - z certifikovaného kameniva za příznivé ceny

Transportní beton – beton z certifikovaného kameniva s dopravou na stavbu za příznivé ceny zhotovuje a prodává Miroslav Karas DestroBeton s.r.o., Kladno.


Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej

Sypké stavební materiály, struskové kamenivo, recykláty, křemičitý písek, prodej

Drcené kamenivo z ekologické recyklace Vám dodá rodinná firma Miroslav Karas DESTRO z Kladna. Prodáváme a odebíráme mnoho druhů stavebního odpadu a suti včetně ocelárenského materiálu.


Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno

Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno

Prodej a dovoz sypkých stavebních materiálů na Kladně obstará společnost DESTRO. Náš nabízený sortiment představuje struskové kamenivo,třísložkové recykláty, betonové, cihelné,asfaltové recykláty, antuka, škvára, okrasné kamenivo, zemina, písek. Například asfaltové recykláty jsou vhodné k zakládání staveb, jako podkladové vrstvy komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb a terénních úprav. Struskové kamenivo je také vhodné pro zakládání staveb, pro podkladové vrstvy komunikací, pro zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností a pro další terénní úpravy. Ceny Vám rádi sdělíme na telefonním čísle: 311234810. Veškeré materiály pro stavbu výhodně až na místo od firmy Destro!


Recyklace hutních a  slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů nabízí společnost Destro se sídlem v Kladně. Podnikáte v hutním nebo slévárenském průmyslu a potýkáte se každý den s velkým množstvím odpadů? Přemýšlíte o tom, že byste odpad rádi ještě využili a uspořili tak peníze i materiál? Pak je tu pro vás firma Destro – specialista na recyklaci odpadů. Naše firma má na trhu dlouholetou tradici, vznikla už v roce 1991. Na recyklaci hutních i slévárenských odpadů jsme tedy odborníci a víme, jak efektivně přeměnit váš odpad v nový materiál. Jaké materiály recyklujeme? - živice - šamot - strusky - šamotové a magnezitové vyzdívky - beton a malta - nejrůznější sutě - ostatní stavební materiál: keramika, tvárnice a cihly, střešní tašky V případě vašeho zájmu jsme schopni přijet a hutní nebo slévárenský odpad naložit a odvézt. Disponujeme vlastními auty a kontejnery o objemu až 6m3, případně odvoz zajišťujeme pomocí smluvních partnerů. Kromě dopravy můžeme nabídnout i služby těchto zemních strojů k zajištění bezpečné přepravy vašeho odpadu: - kolový nakládač - pásová rypadla - buldozery - vibrační válce - hydraulické kladivo Nečekejte, až váš podnik zaplaví hutní a slévárenský odpad a zajímejte se o jeho recyklaci od společnosti Destro, sídlící v Kladnu. Výsledkem bude úspora vašeho času, energie, materiálů a tím i peněz.


Recyklace odpadu, dovoz a prodej kameniva Kladno

Recyklace odpadu, dovoz a prodej kameniva Kladno

Společnost DESTRO provádí recyklace stavebních a ocelárenských odpadů. Recyklujeme veškeré druhy stavebních odpadů: - sutě - cihly - tvárnice - maltu - beton - keramiku - střešní tašky - šamot - živici apod. Kontejnery Dále disponujeme kontejnery o objemu 6m3. Kontejnery odvezeme vaše stavební odpady. Mezi naši další činnost patří také prodej a dovoz kameniva, kamene. Drcené kamenivo pochází z ekologické recyklace. Materiály jsou odborně zkoušeny v laboratořích ZKK, s.r.o. Hořice. Odpad přeměníme v materiál. Nabízíme nové nižší ceny okrasného kameniva. Neváhejte nás kontaktovat!


Výroba a prodej štěrku Kladno

Výroba a prodej štěrku Kladno

Společnost Destro se zabývá výrobou a prodejem štěrku. Struskové kamenivo je vyráběno na drtící a třídící lince. Prochází dvoustupňovým drcením na čelisťovém a kuželovém drtiči. Takto upravené kamenivo je na třech třídičích roztřízeno do celkem sedmi frakcí: - 0–4; 2–8; 8–22 - 22–63; 0–32 - 0–63; 63–125 Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Kladno prodej kamene, kameniva

Kladno prodej kamene, kameniva

Společnost DESTRO Karas Miroslav nabízí prodej a výrobu drceného struskového kameniva. Prodej drceného struskového kameniva: 0-4 mm 2-5 mm 4-8 mm 8- 22 mm 22- 63 mm 0-32 mm 63-125 mm 0-63 mm. Využití kameniva: - podkladní vrstvy pod zámkovou dlažbu - pod silnice a dálnice (také ve formě KZC nebo MZK) - pod haly, rodinné domky, parkoviště, sportoviště jako zásyp inženýrských sítí. Dopravu kameniva zajistíme vlastními vozy nebo pomocí smluvních partnerů. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.destro.cz


Recyklace stavebního odpadu Kladno

Recyklace stavebního odpadu Kladno

Společnost DESTRO provádí recyklace stavebních odpadů. Recyklujeme veškeré druhy stavebních odpadů: - sutě - cihly - tvárnice - maltu - beton - keramiku - střešní tašky - šamot - živici apod. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Zemní a bourací práce Kladno

Zemní a bourací práce Kladno

Společnost DESTRO provádí zemní a bourací práce. Zbouráme, naložíme, odvezeme a zrecyklujeme stavbu určenou k demolici. K dispozici máme širokou základnu zemních strojů: - nakládače - bagry - buldozery - vibrační válce - bourací kladiva - velkoobjemové nákladní vozy. Pro bližší informace najdete na odkazu viz níže.