DESTRO
Karas Miroslav


Huťská 229, Kladno 272 01

Společnost DESTRO se zabývá prodejem a výrobou drceného struskového kameniva a štěrku. Na trhu působíme od roku 1991.
Veškeré výrobky jsou certifikovány
a splňují normu CSN EN 13 242.
Kamenivo dodáváme z ekologické recyklace. Vyrábí se na drtící a třídící lince zpracováním na čelisťovém a kuželovém drtiči.
Na třídičích se rozděluje do sedmi frakcí.
Použití:
- podkladní vrstvy pro zámkovou dlažbu
- pod silnice, dálnice, parkoviště
- haly, rodinné domky, sportoviště
- pro zásyp inženýrských sítí.

Zabýváme se také prodejem betonových, cihlových recyklátů a žáruvzdorných materiálů.
Jsou vhodné pro zásyp, nebo do spár zámkové dlažby a pro opravu ocelářských pecí, pánví.

Služby:
- Recyklace stavebních, ocelárenských, hutních a slévárenských odpadů:
sutě, cihly, tvárnice, malta, beton, keramika, střešní tašky, šamot, živice, strusky, šamotové a magnezitové vyzdívky.

Další služby, kterými se zabýváme:
- zemní výkopové a bourací práce
Stavbu určenou k demolici zbouráme, naložíme, odvezeme a zrecyklujeme.

Dopravu zajišťujeme vlastními vozy, nebo pomocí smluvních partnerů.

K dispozici máme těžkou mechanizaci ( zemní stroje ):
- kolový nakladač
- pásová rypadla
- buldozery
- vibrační válce
- hydraulické kladivo
- vydrcovací nůžky na beton.

IČ: 14471591
DIČ: CZ5402091343
Okres: Kladno
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Miroslav Karas

Destro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Destro – drcené kamenivo pro mnoho druhů využití

Společnost Destro z Kladna dodává drcené kamenivo získávané ekologickou recyklací. Veškeré materiály mají potřebné odborné zkoušky laboratoří ZKK v Hořicích. Zabývá se také zpracováním ocelárenských odpadů, strusek i stavebních odpadů včetně autodopravy a zemních i bouracích prací. Společnost Destro je spolehlivou firmou s dlouholetými zkušenostmi, díky čemuž si můžete být jisti bezchybnou prací jejich zaměstnanců a také kvalitou nabízených materiálů.


Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno

Sypké stavební materiály prodej a dovoz Kladno

Prodej a dovoz sypkých stavebních materiálů na Kladně obstará společnost DESTRO. Náš nabízený sortiment představuje struskové kamenivo,třísložkové recykláty, betonové, cihelné,asfaltové recykláty, antuka, škvára, okrasné kamenivo, zemina, písek. Například asfaltové recykláty jsou vhodné k zakládání staveb, jako podkladové vrstvy komunikací, parkovišť, zámkových dlažeb a terénních úprav. Struskové kamenivo je také vhodné pro zakládání staveb, pro podkladové vrstvy komunikací, pro zásypy a náspy s vysokou drenážní schopností a pro další terénní úpravy. Ceny Vám rádi sdělíme na telefonním čísle: 311234810. Veškeré materiály pro stavbu výhodně až na místo od firmy Destro!


Recyklace hutních a  slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů, Kladno

Recyklace hutních a slévárenských odpadů nabízí společnost Destro se sídlem v Kladně. Podnikáte v hutním nebo slévárenském průmyslu a potýkáte se každý den s velkým množstvím odpadů? Přemýšlíte o tom, že byste odpad rádi ještě využili a uspořili tak peníze i materiál? Pak je tu pro vás firma Destro – specialista na recyklaci odpadů. Naše firma má na trhu dlouholetou tradici, vznikla už v roce 1991. Na recyklaci hutních i slévárenských odpadů jsme tedy odborníci a víme, jak efektivně přeměnit váš odpad v nový materiál. Jaké materiály recyklujeme? - živice - šamot - strusky - šamotové a magnezitové vyzdívky - beton a malta - nejrůznější sutě - ostatní stavební materiál: keramika, tvárnice a cihly, střešní tašky V případě vašeho zájmu jsme schopni přijet a hutní nebo slévárenský odpad naložit a odvézt. Disponujeme vlastními auty a kontejnery o objemu až 6m3, případně odvoz zajišťujeme pomocí smluvních partnerů. Kromě dopravy můžeme nabídnout i služby těchto zemních strojů k zajištění bezpečné přepravy vašeho odpadu: - kolový nakládač - pásová rypadla - buldozery - vibrační válce - hydraulické kladivo Nečekejte, až váš podnik zaplaví hutní a slévárenský odpad a zajímejte se o jeho recyklaci od společnosti Destro, sídlící v Kladnu. Výsledkem bude úspora vašeho času, energie, materiálů a tím i peněz.


Recyklace odpadu, dovoz a prodej kameniva Kladno

Recyklace odpadu, dovoz a prodej kameniva Kladno

Společnost DESTRO provádí recyklace stavebních a ocelárenských odpadů. Recyklujeme veškeré druhy stavebních odpadů: - sutě - cihly - tvárnice - maltu - beton - keramiku - střešní tašky - šamot - živici apod. Kontejnery Dále disponujeme kontejnery o objemu 6m3. Kontejnery odvezeme vaše stavební odpady. Mezi naši další činnost patří také prodej a dovoz kameniva, kamene. Drcené kamenivo pochází z ekologické recyklace. Materiály jsou odborně zkoušeny v laboratořích ZKK, s.r.o. Hořice. Odpad přeměníme v materiál. Nabízíme nové nižší ceny okrasného kameniva. Neváhejte nás kontaktovat!


Výroba a prodej štěrku Kladno

Výroba a prodej štěrku Kladno

Společnost Destro se zabývá výrobou a prodejem štěrku. Struskové kamenivo je vyráběno na drtící a třídící lince. Prochází dvoustupňovým drcením na čelisťovém a kuželovém drtiči. Takto upravené kamenivo je na třech třídičích roztřízeno do celkem sedmi frakcí: - 0–4; 2–8; 8–22 - 22–63; 0–32 - 0–63; 63–125 Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Kladno prodej kamene, kameniva

Kladno prodej kamene, kameniva

Společnost DESTRO Karas Miroslav nabízí prodej a výrobu drceného struskového kameniva. Prodej drceného struskového kameniva: 0-4 mm 2-5 mm 4-8 mm 8- 22 mm 22- 63 mm 0-32 mm 63-125 mm 0-63 mm. Využití kameniva: - podkladní vrstvy pod zámkovou dlažbu - pod silnice a dálnice (také ve formě KZC nebo MZK) - pod haly, rodinné domky, parkoviště, sportoviště jako zásyp inženýrských sítí. Dopravu kameniva zajistíme vlastními vozy nebo pomocí smluvních partnerů. Podrobnější informace najdete na našich stránkách www.destro.cz


Recyklace stavebního odpadu Kladno

Recyklace stavebního odpadu Kladno

Společnost DESTRO provádí recyklace stavebních odpadů. Recyklujeme veškeré druhy stavebních odpadů: - sutě - cihly - tvárnice - maltu - beton - keramiku - střešní tašky - šamot - živici apod. Podrobnější informace najdete na odkazu viz níže.


Zemní a bourací práce Kladno

Zemní a bourací práce Kladno

Společnost DESTRO provádí zemní a bourací práce. Zbouráme, naložíme, odvezeme a zrecyklujeme stavbu určenou k demolici. K dispozici máme širokou základnu zemních strojů: - nakládače - bagry - buldozery - vibrační válce - bourací kladiva - velkoobjemové nákladní vozy. Pro bližší informace najdete na odkazu viz níže.Další produkty a služby
  • trhací práce, odstraňování staveb, bourání objektů, těžká technika, likvidace odpadu, cihelná suť
  • přípravné práce pro stavby, úpravy terénu, hloubení základů, výkopy jam a bazénů
  • recyklace odpadů, nakládání s odpady, likvidace odpadů, třídění plastů, třídění papíru, třídění kovů, třídění bílého skla, třídění barevného skla, sběr baterií
  • výrobky z umělého kamene, opracování přírodních kamenů, pomníkové díly, žulové desky, pískovec a teraco
  • keramické hlíny, keramické čajové soupravy, keramické hrnky, keramika do kuchyně, materiály z keramických vláken
  • drobné kamenivo, bratčický písek, cíděný písek, zásypový písek, sutě, ostatní stavební materiál

TRINOM, spol. s r.o.

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.


Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků
Výkup a likvidace autovraků a technologických zařízení a celků

Likvidace kovového odpadu je žádanou službou mezi jednotlivci i firmami. Kovový odpad obvykle překáží a ať už jde autovraky, stroje, technologická zařízení či kovový šrot jako takový, je třeba se jej zbavit. Firma HULMAN-kovošrot s.r.o. se sídlem v Pohořelicích se ekologickou likvidací autovraků a výkupem, zpracováním i následným prodejem kovů zabývá již od roku 1993 a nabízí služby pro koncové klienty i firmy.