PQS Technology Ltd. organizační složka


Kuštova 637, Rakovník 269 01

Společnost PQS Technology Ltd. je tradičním evropským výrobcem a dodavatelem hydraulických prvků a systémů.
Výroba hydrauliky v Rakovníku začala v roce 1909 v továrně Ing. Jaroslava Vltavského specializující se na výrobu hydraulických lisů. Po komunistickém převratu v roce 1948 se z továrny Vltavský stal národní podnik TOS Rakovník, který zásoboval hydraulikou a hydraulickými stroji a mechanizmy trhy východního bloku. Koncem osmdesátých let byla společnost privatizována a v následujících deseti letech se nové vedení společnosti soustředilo zejména na rozvoj technologie výroby a rozšíření výrobního programu hydraulika.

Po roce 2001 se společnost TOS Rakovník, a.s. stala součástí holdingu PQS Technology Ltd.
V současné době společnost PQS Technology Ltd. vyrábí hydraulická zařízení používaná v námořní dopravě, ve strojích používaných pro těžbu ropy na moři i pevnině, na manipulačních a zdvihacích zařízeních používaných v dolech, při těžbě dřeva a pro speciální armádní vozidla. Více jak 70% produkce společnosti PQS Technology Ltd. je exportováno a to zejména do Evropské unie, Číny, Ameriky, Africké unie, a do států Středního východu. Díky vývozu svých výrobků se společnost PQS Technology Ltd. dostala ve světě mezi známé výrobce hydrauliky. Standardní hydraulické prvky vyráběné společností PQS Technology Ltd. jsou zobrazeny v tomto
katalogu: Výrobní program – hydraulika. Společnost současně rozvíjí a rozšiřuje program námořní a těžební hydrauliky, kde se v posledních letech zaměřuje na výrobu a vývoj speciální hydraulické techniky podle individuálních požadavků a potřeb konečného spotřebitele.

IČ: 28421060
DIČ: CZ28421060
Okres: Rakovník
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno

Výroba a dodávka hydraulické prvky Rakovník

Výroba a dodávka hydraulické prvky Rakovník

Společnost PQS Technology, Ltd organizační složka vyrábí a dodává hydraulické prvky. Výrobní program: - šoupátkové rozvaděče - připojovací desky - ventily pro řízení tlaku - ventily pro řízení směru průtoku - ventily pro řízení průtoku - lamelové hydrogenerátory - logické ventily - proporcionální technika. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • hydraulická zařízení a agregáty, hydraulické pohony a válce, hydraulika na tahače


Související články
Hydraulický zvedák pro polohovací postel, sloupový zvedák i další výrobky pro zdravotnictví
Hydraulický zvedák pro polohovací postel, sloupový zvedák i další výrobky pro zdravotnictví

Zvedáky pro zdravotnický a pečovatelský nábytek od českého výrobce? Přesně to nabízí společnost DOMKAT. Pod značkou MEDACT vám nabízíme hydraulický zvedák pro polohovací postel, lůžkový zvedák, sloupový zvedák i stolkový a sedačkový zvedák. Výrobky z naší dílny využijete všude tam, kde není možné využívat pohony elektrické.


Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů
Autorizovaný servis hydraulických zařízení a kontejnerových nosičů

Servis a opravy včetně dodávky náhradních dílů pro taková zařízení jako jsou například kontejnerové nosiče, hydraulická čerpadla a podobně, musí pramenit od na slovo vzatých odborníků s dlouholetými zkušenostmi a dovednostmi. A tyto podmínky a mnohem víc splňuje firma CH+S SERVIS s.r.o. se sídlem v Praze – Uhříněvsi.


Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály
Vývoj a výroba hydraulických lisů na všechny materiály

Hydraulické lisy nachází své uplatnění při celé řadě montážních prací, oprav i výrobních a zpracovatelských činností. Společnost PRESSHYDRAULIKA se vývojem a výrobou hydraulických lisů zabývá již od roku 1999 a své lisy a další hydraulická zařízení a elektronické ovládací systémy dodává do mnoha zemí po celém světě. V portfoliu společnosti je možné najít různé typy lisů, od hlubokotažných přes dílenské či stolní až po speciální. Lisy lze využít k lisování železa, plastu, keramiky, papíru a dalších materiálů.


Hydraulika, projektování i servis a náhradní díly. To vše zajišťuje Ekosys
Hydraulika, projektování i servis a náhradní díly. To vše zajišťuje Ekosys

Hledáte firmu, která vyrábí hydraulická zařízení? Obraťte se na společnost Ekosys, s.r.o.! Soustředíme se na projektování, výrobu a montáž, ale zajistíme i servis hydrauliky a pneumatiky. Dodáváme také náhradní díly pro strojírenský průmysl, zejména v oblasti hydraulických a pneumatických zařízení.