FYTOFARM CZ, s.r.o.


Dlouhá 1360, Mělník 276 01
Telefon: +420 315 671 168

Česká společnost Fytofarm CZ, s.r.o. se zaměřuje na výrobu a internteový prodej účinných prostředků na ochranu lesa. Jednotlivé stromy a celé lesy jsou mnohdy napadeny lýkožrouty, což lesy ničí. Nabízíme Vám účinné lapače, feromonové odparníky, ale také balzámy a vosky na ošetření stromů. V tomto e-shopu najdete jen takové prostředky, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. O zdraví lesa pečujeme již od roku 1998, proto v našem e-shopu najdete pouze osvědčené a účinné prostředky. Navíc jsou u nás k dostání za velmi příznivé ceny. Nabízíme štěrbinové lapače, repelentní přípravky, protizápachové přípravky, vaničkové lahve, lepy na přípravu feromonových a barierových lapačů hmyzu.

Nabízíme:

- lapače Ecotrap - univerzální, rozebíratelné lapače na odchyt škůdců. Ekologicky čistým způsobem chrání les proti přemnožení škůdců a poškození stromů. Výběr z více typů včetně náhradních dílů.
- feromonové odparíky - feromonové dispenzory jsou určeny pro odchyt různých druhů lýkožroutů. V nabídce najdete i odparníky s celosezónním účinkem.
- lepy na přípravu lapačů - nevysychavé lepy na přípravu feromonových, visuelních i bariérových lapačů. Použitelné také na imobilizaci housenek a jiného hmyzu.

- balzámy a vosky Dendrosan - balzámy na ošetření poranění stromů a keřů, speciální štěpařské vosky na roubování a očkování stromů.
- štěrbinové lapače- účinný systém pro masový odchyt škůdců a také monitorování jejich výskytu.
- protizápachové přípravky - Antismell je přírodní látka, která při odchytu škůdců zabraňuje vysílání varovných signálních látek - antiferomonů.

IČ: 25648934
DIČ: CZ25648934
Okres: Mělník
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč
Kontaktní osoba: Olina Pavlíková

Telefon:
+420 315 671 168
+420 775 239 823

Fax:
+420 315 670 037

Email:
fytofarm.cz@tiscali.cz

Web:


Kontaktní osoby:
Olina Pavlíková
funkce: jednatelka
tel: +420 775 239 823


GPS: 50°22′16.75″ N, 14°28′9.98″ E

QR kód firmy FYTOFARM CZ, s.r.o.

Hydroizolační systémy na bázi bentonitu - výrobky splňují parametry pro ekologické stavby..
Přírodní bentonit pro hydroizolaci staveb Most – podstata zásypu s vysokým obsahem minerálů.

Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn, montáž ústředního topení, revize.

Instalatérské práce Plzeň, služby v oboru voda, topení, plyn,  montáž ústředního topení, revize
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

TERRACOTTEM

Nejnovější půdní kondicionér se speciálním vyvinutím pro sázení stromů a keřů

Půdní kondicionéry poskytují pěstovaným rostlinám přísun všech potřebných živin a látek, podporují růst kořenů do hloubky a zajišťují dostatečné udržení vody. Pro zdravý růst stromů a keřů společnost TerraCottem CZ, s.r.o. vyvinula novinku kondicionér TerraCottem Arbor.


Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

Správný, rychlý a bezproblémový růst rostlin lze zajistit použitím kvalitního hnojiva. Ne každý typ hnojiva však odpovídá svou kvalitou a vlastnostmi, proto je třeba vybírat pečlivě. Z dlouhodobého hlediska patří mezi vysoce kvalitní a stále využívanější pomalu rozpustná hnojiva, která jsou efektivní, šetrná a cenově dostupná. V současné době se řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější výrobce tohoto druhu hnojiv společnost ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o., která na trhu působí již od roku 1993.


Tablety, které se pomalu rozpouštějí a poskytují hnojení pro rostliny

ECOLAB Znojmo, spol. s r.o.

Tablety, které se pomalu rozpouštějí a poskytují hnojení pro rostliny

Firma ECOLAB Znojmo, spol. s r.o. vyrábí kvalitní speciální hnojiva pro zemědělské programy. Ty mají vždy vysoké nároky na ekologii, a proto se musí vyrábět hnojivo přírodní. Po mnohaletém výzkumu víme, že dlouhodobě rozpustné je nejlepší vhodnou variantou.


Vinařské potřeby a nápojová technika

ZAMMA-SUDY, s.r.o.

Vinařské potřeby a nápojová technika

Výroba vína je založena na citu a umění. Aniž bychom si to běžně uvědomovali, chce to trpělivost a spoustu zkušeností. Jenomže to není zdaleka všechno, co budete k výrobě vína potřebovat a proto je zde náš kompletní sortiment výrobků a veškerých potřebných věcí, které při výrobě vína potřebujete.