STYL, družstvo pro chemickou výrobu


Práce 185, Neratovice 277 11
Společnost STYL, družstvo pro chemickou výrobu se zaměřuje převážně na výrobu bytové chemie. Jsme největší český výrobce pevných WC-dezodorantů a přípravků pro WC hygienu. Vyvinuli jsme celou řadu vlastních receptur, dodáváme WC gely, tekuté WC přípravky a prostředky bytové chemie na rez a vodní kámen, na čištění koberců, kuchyní, koupelen, sprchových koutů a podobně.
Naše čistící přípravky navrhujeme tak, aby mohli být používány každodenně a přinášeli Vám prospěch a užitek. Produkty vyrábíme s ohledem na životní prostředí, dále dodržujeme platné legislativní požadavky (REACH, ES-nařízení o detergentech, atd.) a jsou pod stálou kontrolou v průběhu každé fáze výrobního procesu.

Chemická výroba:
- bytová chemie
- přípravky pro WC hygienu, čistící a dezodorační přípravky pro WC mísy a sanitární zařízení, WC gely, tekuté WC přípravky
- čističe pro domácnost, čističe zrcadel, do koupelny, do kuchyně, rez a kámen, proti plísni, čistič sklokeramické desky, koncentráty čističů
- péče o textil, prací prostředky, tekutý škrob
- čističe pro průmysl a gastro, dezodoranty pro sanitární zařízení, Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení
- vlasová a tělová kosmetika, šampony na vlasy, gely na vlasy, odlakovače, tyčinky kosmetické, vata, kosmetické polštářky
- ostatní výrobky, osvěžovače vzduchu, čistič stříbra, hydroxid sodný, podpalovač.

Značky našich produktů:
- LARRIN, PRIX, PULY, PRIM, LAVAX, DESKALEN, KORALAN, VITALI, SANDO, COLOR GEL, nově GREEN WAVE.

Řadíme se také mezi výrobce bytové chemie privátních značek pro největší nadnárodní obchodní řetězce Tesco a Kaufland.
Společnost STYL, družstvo pro chemickou výrobu dbá na spokojenost svých zákazníků a cílem je splnění potřeb a očekávání při používání našich výrobků. Sídlíme na adrese ulice Práce 185, Neratovice, okres Mělník.

Produkty
  • kosmetické přípravky, pleťové krémy, sprchové gely, mýdla a šampony, laky na vlasy, výrobky dentální hygieny

Čištění odpadů, tlakové čištění potrubí a kanalizací.

Čištění odpadů, tlakové čištění potrubí a kanalizací

Zednické práce, fasády, rekonstrukce, okres Opava.

Zednické práce, fasády, rekonstrukce, okres Opava

Související články
S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

ABENA

Zdravá dětská pokožka – vše, co potřebujete vědět

Děti jsou před svým narozením dokonale chráněné v plodové vodě a narození pro ně znamená tak trochu šok. Jejich citlivá pokožka se najednou musí přizpůsobit novému prostředí. Abychom tento přechod co nejvíce našemu miminku ulehčili, je zapotřebí používat kvalitní kosmetiku pro každodenní péči.


Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

ZVG CZ s.r.o.

Produkty jednorázové osobní hygieny – papírové ručníky, toaletní papíry či mýdla

Zajištění dodávky dostatečně kvalitních produktů jednorázové osobní hygieny v požadovaném množství je zásadní pro všechny umývárny i sociální zařízení. Společnost ZVG Zellstoff-Verarbeitung AG, odborník na řešení čistoty, hygieny a pracovní ochrany, poskytuje dodávku papírových ručníku, toaletních papírů, mýdel či krémů na ruce. Své produkty neustále vyvíjí tak, aby odpovídaly požadavkům klientů s ohledem na praktičnost a kvalitu materiálu.


Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Bylinky Ludmila Pavlíková

Tradiční čínská medicína proti stresu a zdravotním problémům

Stres je problémem dnešní doby a může způsobit i řadu zdravotních problémů. Pomoci může tradiční čínská medicína, na kterou se specializuje firma Bylinky Ludmila Pavlíková. Nabízíme byliny a bylinné produkty, ale také přírodní kosmetiku a polodrahokamy.


Firemní články
Přípravky pro WC hygienu, kvalitní bytová chemie, výroba a zásobování obchodních řetězců

Přípravky pro WC hygienu, kvalitní bytová chemie, výroba a zásobování obchodních řetězců

Kvalitní hygienické přípravky pro WC včetně pisoárových a dezodoračních tablet Vám poskytne STYL, družstvo pro chemickou výrobu z Neratovic. Patříme ke specialistům na bytovou chemii.