Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Roman Juřík

Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Průmyslové armatury různých typů a specifikací od ventilů, šoupátek, klapek, kulových kohoutů, regulátorů tlaku, odvaděčů kondenzátu až po tlakoměrové a pomocné armatury pořídíte u velkoobchodního dodavatele Romana Juříka z Ostravy-Vítkovic. Nabízíme rovněž servis průmyslových armatur a odborné poradenství s projektovou dokumentací.

THIMM Obaly, k.s.
obalová řešení z vlnité lepenky


U nádraží 498, Všetaty 277 16
Jsme lídrem v poskytování řešení pro balení a distribuci zboží.

Našim zákazníkům nabízíme nejlepší řešení v oblasti balení a prezentace zboží.

Prostřednictvím obalů na míru, individuálních konceptů POP/POS prezentací z vlnité lepenky a s využitím nejmodernějších technologií digitálního tisku vyvíjíme ta nejlepší řešení pro Vaše výrobky.

Díky inovativním kompetencím v oblasti poradenství a vývoje a také udržitelné výrobě a tisku nabízíme účinné a na zakázku vyrobené obaly.

V našem širokém portfoliu naleznete od obalů vhodných pro prodej v místě nákupu, přes prodejní obaly s kvalitním potiskem, ochranné přepravní obaly až po atraktivní obaly v oblasti e-commerce.

Nabízíme standardizované obaly a individuální obalová řešení z vlnité lepenky. Zakoupíte u nás klopové krabice, regálové obaly, tvarové výseky, krabice s víkem, zasilatelské obaly, prodejní obaly, stěhovací krabice, potravinářské obaly z vlnité lepenky, dárkové obaly, obaly z kombinací různých druhů materiálů, propagační stojany, závěsné poutače, obaly pro přímý styk s potravinami, obaly pro zaoceánskou přepravu i obaly pro nebezpečné zboží.

Komplexní seznam našich produktů a služeb naleznete na našich webových stránkách.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Produkty
  • kartonové boxy, lepenkové krabice, kartonové proklady, obaly z vlnitých lepenek, papírové sáčky

Komplexní zakázková kovovýroba – obrábění, řezání, sváření, lisování, lakování aj..

Komplexní zakázková kovovýroba – obrábění, řezání, sváření, lisování, lakování aj.

Prodej náhradních dílů na nákladní a užitkové vozy.


Související články
Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Steroll, s.r.o.

Papírové recyklovatelné samolepicí eko pásky šetří čas i životní prostředí

Lepicí pásky se používají ve všech odvětvích průmyslu i firmách různého zaměření. Především ve výrobě a distribuci jsou na tento sortiment kladeny poměrně vysoké nároky jak z hlediska pevnosti a odolnosti, tak v současné době i ekologické náročnosti. Papírové samolepicí eko pásky od zlínské firmy Steroll obstojí ve všech kategoriích a navíc mohou být i dekorativní.


Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Steroll, s.r.o.

Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Potřebujete mít kontrolu nad svými zásilkami či důležitými dokumenty a mít jistotu, že se k nim nedostala neoprávněná osoba? Nejen k tomu slouží bezpečnostní security pečeticí pásky, které umožňují aplikaci na širokou škálu povrchů. Lze je použít na papír, kov, plasty i sklo a další materiály.


Výroba šedé lepenky

SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o.

Výroba šedé lepenky

Chráníme naše lesy, a proto se opětovně snažíme zpracovat jakýkoliv časopis, noviny nebo jinou formu papíru a vytvořit z toho kvalitní lepenku, která se dá nadále použít jako nový výrobek. Vyrábíme lepenky v šedé, hnědošedé, bílošedé nebo dekorativní barvě. Můžeme zajistit ručně vyráběnou kartonáž potahovanou nebo speciální slepovanou lepenku.


Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Model Pack Shop Brno

Obaly bag-in box uchovají všechny tekutiny v nezměněném stavu

Kvalitní a dokonale propracované obaly BAG-IN BOX nejen, že uchovají každou tekutinu v původním stavu po dlouhou dobu, ale také uspoří náklady při skladování a dopravě. Pro tyto své vlastnosti se uplatňují například při uskladnění vín.


Firemní články
THIMM Obaly, k.s. - Všetaty

THIMM Obaly, k.s. - Všetaty

Potravinářské obaly pro gastronomii, provozy a prodejny vyrábí na míru společnost THIMM Obaly, k.s.