Ing.Josef Kulhánek


Dlouhá 2505, Mělník 276 01

Firma Ing.Josef Kulhánek se zabývá odhady nemovitostí. Tuto firmu nalezneme v Mělníku.

Odhady nemovitostí, movitého majetku, finanční analýza, insolvenční řízení, bankovního majetku.

Odhad nemovitosti je vyžadován mnohem častěji, než dříve. Je nutný například:
- při koupi, prodeji
- u dědictví, darování
- soudních sporů, rozvodu, exekuce nebo v případě vložení nemovitosti do podnikání.

Co vše Naše firma odhaduje:
- byty a bytové jednotky, rodinné domy
- technické objekty a budovy
- pozemky, lesy, zahrady apod.
- posudky věcného břemene.

Dále se také specializujeme na Realitní kancelář, kde nabízíme k prodeji či pronájmu různé obytné či neobytné prostory, chaty, pozemky atd.

Člen:
- Komora soudních znalců ČR
- Asociace realitních kanceláří Čech, Moravy a Slezska.

Soudní znalec:
- odhady nemovitostí (vyhláškové i tržní).

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 15883663
DIČ: CZ421121096
Okres: Mělník
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Josef Kulhánek

Odhadce nemovitostí Mělník

Odhadce nemovitostí Mělník

Firma Ing.Josef Kulhánek se zabývá odhadováním nemovitostí se sídlem v Mělníku. Specializujeme se hlavně na odhadování nemovitostí, movitého majetku, finanční analýzu, bankovního majetku. V první řadě se zabýváme odhadem: - bytových jednotek, rodinných domů, technické budovy a objekty, posudky věcného břemene, lesy, pozemky, zahrady atd. Odhadování nemovitosti se hlavně využívá: - u koupi, prodeje - dědictví, darování, - soudních sporů, exekucí, rozvodů, úvěrů či hypoték. V případě jakéhokoliv dotazu či zájmu nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši spolupráci.Další produkty a služby
  • zprostředkování prodeje nemovitostí, příprava bytů pro předvedení, zveřejnění inzerátu s nemovitostmi, zabezpečení prezentace nemovitosti
  • znalecké posudky, ocenění majetku, odhady nemovitostí, stanovení tržní ceny, odhady cenných papírů, ocenění věcných břemen


Související články
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu
Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 10 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své desáté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení
AVAPO – realitní kancelář, která má špičkové reference a doporučení

Hledáte realitní kancelář, která vám pomůže s nákupem či prodejem nemovitosti? Dejte na skvělé reference a doporučení, které má AVAPO – realitní kancelář Opava. Specializujeme se na prodeje a pronájmy bytů, prodeje rodinných domů, pozemků, ale také kanceláří v Opavě a okolí. Na našem webu si můžete přečíst i zkušenosti našich předchozích klientů.


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Prodávejte vaši nemovitost s námi
Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.