ČESKÁ VČELA s.r.o.


Otýlie Beníškové 2598, Rakovník 269 01

Společnost ČESKÁ VČELA s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem medoviny, nápojem našich předků.

Naší medovinu vyrábíme pouze z kvalitních surovin a hlavně z toho nejkvalitnějšího křivoklátského medu. Pro výrobu používáme, starý, již lety prověřený recept, který je uplatněn do nejmodernějších technologií. K výrobě samotné medoviny se používá voda, bylinky, koření a hlavně med.

Medovina:
- hořká, zlatá mandlová
- ořechová, bylinná, klášterní
- křivoklátská, archivní, sváteční, přírodní
- čertovská
- bez příchuti (tak jak to chtěli včelky).

Výroba a prodej:
- Medánek (směs medu, cukru a přírodní zahuštěné šťávy, bez konzervantů, barviv, lepku a stabilizátorů).

Výkup všech druhů medu – Protivín, po telefonické domluvě i v Rakovníku.

IČ: 25662660
DIČ: CZ25662660
Okres: Rakovník
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jan Halada

Medovina: nápoj našich předků opět na výsluní

Medovina: nápoj našich předků opět na výsluní

Medovina byla v době nedávno minulé neprávem opomíjeným likérem. Dnes se však k tomuto výtečnému nápoji vyrobeného z medu opět vracíme a na tradice našich předků navazujeme. Někdo pouze při konzumaci, někdo při výrobě. A protože my děláme obojí a ještě něco navíc, rádi bychom vám ukázali náš pohled na věc. Z čeho se medovina vyrábí, jaké existují příchutě a jak moc složité je medovinu získat?


Medovina, Medánek, výkup medu, Rakovník

Medovina, Medánek, výkup medu, Rakovník

Už od roku 2002 pro vás vyrábíme tu nejchutnější medovinu. Jsme věrní svojí receptuře, kterou během let jen obohacujeme o další tajné přísady, které dávají klasické vynikající medovině specifickou chuť a říz. Zkusit tak můžete například i čertovskou medovinu - pekelně dobré pití s přídavkem tajného čertova koření - anebo třeba bylinnou či mandlovou medovinu. Překvapí vás svojí dokonale vyváženou chutí. V Rakovníku vykupujeme med od včelařů z křivoklátska a jen ten nejkvalitnější používáme k přípravě naší chutné medoviny. Dokonce i blahodárné účinky medu zůstávají zachovány při přípravě medoviny za studena. Naši medovinu můžete koupit nejen přímo v naší výrobně v Rakovníku, ale i u našich obchodních zástupců, ve velkoobchodech či supermarketech i restauracích. Jaké skvosty vám tedy nabízíme? - zlatá medovina - mandlová, ořechová i bylinná medovina - klášterní medovina - křivoklátská medovina - archivní medovina (jen v omezeném množství) - sváteční medovina pro speciální příležitosti - medovina “včely to tak chtěly”, tedy bez příchuti - hořká medovina - a také čertovská medovina Kromě tradiční medoviny vyrábíme také medový produkt Medánek, což je směs kvalitního křivoklátského medu, ovocného cukru a přírodní zahuštěné šťávy bez barviv, konzervantů, stabilizátorů i lepku. Medánek je zcela přírodní výrobek určený pro děti i zákazníky, kteří dbají na nákup potravin bez chemických přísad. Nyní je k dostání višňový Medánek, ale brzy bude na trhu i nová příchuť. Medánek je vynikající: - na palačinkách - na pečivu - na zmrzlině - v jogurtu - i v čaji.


Zlatá, mandlová, bylinná a ořechová medovina

Zlatá, mandlová, bylinná a ořechová medovina

Společnost ČESKÁ VČELA s.r.o. vyrábí a prodává medovinu. Vyberte si dle chuti: Medovina ZLATÁ (ZLATKA) - lahodný nápoj zlatavé barvy, čisté medové chuti, který Vám připomene chvíle vánoc i v červenci. Medovina MANDLOVÁ - sladká vyvážená chuť po mandlích spolu s chutí medu tvoří nezapomenutelný zážitek nejen pro ženy. Medovina OŘECHOVÁ - jemná vyrovnaná chuť po vlašských ořechách příjemně překvapí každého konzumenta, hlavně muže. Medovina BYLINNÁ - s přídavkem několika druhů bylin podle starého receptu, je unikátem mezi medovinami. Medovina KLÁŠTERNÍ - každý klášter měl nějaké tajemství. Tajemstvím naší medoviny je nejkvalitnější med a jemné aroma bylin. Medovina KŘIVOKLÁTSKÁ - medovina, která v létě chutná a v zimě zahřeje. Složena tak, aby její aroma bylo nejpřitažlivější při teplotě 50 oC. Medovina ARCHIVNÍ - pokud chcete mít ve svém archivu něco speciálního. Výroba jen v omezených množstvích. S přídavkem vinného destilátu. Medovina SVÁTEČNÍ - medovina, vyrobena z tmavého křivoklátského medu, který dodává této medovině lahodnou medovou chuť. Medovina PŘÍRODNÍ - medovina lahodného typu aneb včely to tak chtěly.


Výroba medoviny nápoje našich předků Rakovník

Výroba medoviny nápoje našich předků Rakovník

Společnost ČESKÁ VČELA s.r.o. se zabývá výrobou nápoje našich předků - Medoviny. S výrobou máme zkušennosti od roku 2002. Vyrábíme medovinu za studena, která si uchovává látky obsažené z medu. Sortiment medoviny: - zlátá, mandlová, bylinná - ořechová, klášterní, křivoklátská - archivní, sváteční, hořká, čertovská - medovina bez příchuti. Medovinu lze zakoupit přímo ve výrobním podniku v Rakovníku, nebo na pobočce ve Chvaleticích u Protivína. Dále je možný nákup v maloobchodních sítích.


Výroba, prodej Medánek Višňový

Výroba, prodej Medánek Višňový

Společnost ČESKÁ VČELA s.r.o. vyrábí a prodává čistě přírodní výrobek pro děti a pro zákazníky, kteří dbají na nákup potravin bez chemických přísad, chuťových dochucovadel a barviv - Medánek višňový. Medánek je směsí kvalitního křivoklátského medu, ovoného cukru a přírodní zahuštěné šťávy. Neobsahuje barviva, konzervanty, stabilizátory a lepek. Je vhodný na pečivo, na zmrzlinu, do čaje, do jogurtu.. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Křivoklátská medovina Jan Halada

Křivoklátská medovina Jan Halada

Společnost ČESKÁ VČELA s.r.o. vyrábí a prodává křivoklátskou medovinu. Medovina křivoklátská: - medovina, která v létě chutná a v zimě zahřeje - složena tak, aby její aroma bylo nejpřitažlivější při teplotě 50 oC. Více informací naleznete na našich webových stránkách.Další produkty a služby
  • potravinářské výrobky, mlýnské produkty, cukrovarnické zboží, živočišné a rostlinné tuky
  • distribuce destilátů, whisky, vodka a tequilla, gin a likéry, brandy, rumy, ovocné destiláty


Související články
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků
Švestková povidla v dárkovém balení pro firmy nebo dle individuálních požadavků zákazníků

Švestky v tekutém stavu jsou na Moravě přepychovou medicínou, kterou lze léčit téměř veškeré bolístky. Ovšem i švestky zpracované do povidel jsou výbornou dobrotou, kterou si nyní můžete u firmy: Švestková povidla Jiří Netopil, objednávat formou dárkových kazet, balíčků a košů. Tato služba je připravená pro firmy. Pro zákazníky, kteří by si chtěli individuálně naše švestková povidla zakoupit, máme příjemnou zprávu. Od hodnoty 100 Kč můžete objednávat dle vašeho přání veškeré naše produkty.


Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!
Rozvoz potravin až k vám do domu? Je to možné!

Nakupovat potraviny online je velmi pohodlným, příjemným a navíc finančně výhodným způsobem, jak zajistit rodině vše, co je aktuálně třeba. Kdo by si nechtěl ušetřit čas, a zbytečné nervy při nákupech v přeplněných supermarketech? Zásilková služba Z-market vám k výhodám nákupu potravin online navíc nabízí rozvoz potravin až k vám domů či do kanceláře. Vaše oblíbené potraviny tak můžete mít v Praze a okolí do 24 hodin od objednání!


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice
Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.


Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny
Ječné kroupy, loupaný hrách a zrniny

České výrobky z Česka. Přesně těmito slovy se dá popsat výroba firmy ALFA mlýn a balírna. Tato společnost je ryze českého původu a čerpá z dlouholeté tradice, která se dědí po dlouhé generace. Nabízí, vyrábí, balí a prodávají řadu kvalitních tuzemských potravin. Patří sem mouky, těstoviny, ale i kroupy, hrách a ostatní produkty.