Služby, stavby, montáže, spol. s r.o.
Regálové systémy Veltrusy


Palackého 563, Veltrusy 277 46
Firma Služby, stavby, montáže, spol. s r.o. se zaměřuje na projekci, dodávku a montáž regálů pro všechny typy skladů. V naší nabídce naleznete policové, paletové, posuvné, konzolové i atypické regály. Naší další činností je zakázková zámečnická výroba a výkup, prodej použitých regálů. Sídlíme ve městě Veltrusy.

Projekce, dodávka, montáž, revize:
- skladové regály
- policové regály
- paletové regály
- posuvné regály
- atypické regálové konstrukce
- konzolové stromečkové regály
- přestavitelné regály
- regálové galerie
- přístřešky a haly z regálů
- regály pro hutní materiál
- nerezové regály
- vícepodlažní regálové konstrukce.

Zámečnická výroba, kovovýroba:
- tribuny, pódia
- anténní stožáry
- schodiště
- cvičné horolezecké stěny
- nosné konstrukce různých tvarů.

Další služby:
- revize regálových konstrukcí
- výkup, prodej použitých regálů
- výkup, prodej nové i použité manipulační techniky.

Prodej:
- hutní materiál.

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oboru, ukázky námi realizovaných zakázek si můžete prohlédnout na našich webových stránkách.

Další produkty a služby
  • výroba zábradlí, osazení mříží, osazení schodišť, zámečnická výroba konstrukčních celků, výroba ocelových dílů
  • vysokozdvižné a nízkozdvižné vozíky, paletové a vychystávací vozíky, manipulátory na kontejnery, otočné stoly
  • skladovací systémy a konstrukce, vícepodlažní policové regály, pojízdné konzolové regály, skříňky na nářadí
  • ocelové plechy a tyče, profilová ocel, trubky a úhelníky, betonářská ocel, svitky válcované za studena

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou.

Umělecká vysoká škola v Praze s filmovou a televizní fakultou

Prodej kovového nábytku do dílen, kanceláří, ordinací lékařů a škol.


Související články
Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

CONTRA Praha, s.r.o.

Výroba strojních součástí řetězových převodů – řetězy a příslušenství

Na českém trhu je stále více strojírenských firem, které potřebují kvalitní součásti a příslušenství pro další výrobu a zpracování na vysoké kvalitativní i profesionální úrovni. K těmto součástem patří i řetězové převody a příslušenství jako různé řetězy, řetězová a ozubená kola, řetězové sady, doplňky řetězového převodu a mnohé další. A právě tyto strojní součásti řetězových převodů vyrábí a dodává společnost CONTRA Praha, s.r.o.


PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Ploberger s.r.o.

PLOBERGER: Vše pro řemeslo a průmysl od A do Z

Společnost PLOBERGER patří mezi vedoucí hráče na poli dodávky služeb a produktů pro řemeslníky a pracovníky průmyslu. Bezmála dvacet let figuruje jako významný technický prodejce ve střední Evropě, ve kterém v současnosti najdete prakticky vše, co se týká nářadí, strojů, vybavení dílen a ochranných pracovních oděvů a pomůcek. Kromě pobočky v České republice působí také na Slovensku, v Rakousku a Maďarsku.


Manipulační technika od robotizace po dopravníky

TERAMEX s.r.o.

Manipulační technika od robotizace po dopravníky

Společnost TERAMEX, s.r.o., tradiční dodavatel manipulační techniky, se zabývá projektováním a dodávkou strojních zařízení pro četná průmyslová odvětví. Tato manipulační technika tak nachází své uplatnění například v betonářském nebo potravinářském průmyslu.


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.


Další produkty a služby
Regály, regálové systémy do skladů, hal, archivů, Veltrusy

Regály, regálové systémy do skladů, hal, archivů, Veltrusy

Regály a regálové systémy policové, konzolové, posuvné, galerie se schody a dělícími stěnami do skladů či dílen dodává Služby, stavby, montáže, spol. s r.o., Veltrusy.


Vícepodlažní regálové konstrukce pro zvýšení kapacity skladových prostor

Vícepodlažní regálové konstrukce pro zvýšení kapacity skladových prostor

Patrové regálové konstrukce, vícepodlažní galerie, zvětšení uskladňovacích prostor realizuje, dodává a montuje společnosti Služby, stavby, montáže, spol. s r.o., okres Mělník.


Vysoce kvalitní skladové regály s návrhem a realizací do výšky až 10 m

Vysoce kvalitní skladové regály s návrhem a realizací do výšky až 10 m

Skladové regály s kompletní projekcí skladového hospodářství a následnou realizací ve vysoké kvalitě dodá firma Služby, stavby, montáže spol. s r.o., z Veltrus na Mělnicku.


Kvalitní policové regály se vyplatí - Kralupy nad Vltavou

Kvalitní policové regály se vyplatí - Kralupy nad Vltavou

Potřebujete zařídit skladovací prostory? Firma Služby, sklady, montáže Kralupy nad Vlavou se zdokonalováním skladovacích technologií zabývá již třicet let. Od kompletního návrhu skladu, přes dodávku až po montáž přestavitelných regálů a regálových konstrukcí. To vše včetně technického návrhu, povrchové úpravy a elektroinstalace od jednoho dodavatele. Policové regály pořídíte ve třech možných provedeních: - regály M25 – víceúčelový policový systém vhodný do kanceláří, archivů, dílen (může být také doplněn příčkami, zásuvkami či kontejnery) - regál Microstaff/Galerie – systém sestavený bez použití šroubových spojů (možné vybavit nosnými deskami z dřevotřísky nebo lamina) - regály KA T – vycházejí z koncepce paletových regálů, ale je zde možnost skladovat zboží volně, bez palet (nacházejí uplatnění tam, kde klasické regály nestačí svou nosností) Policové regály nejsou však tím jediným, co Služby, sklady, montáže nabízejí. Další služby: - paletové regály (průjezdové Drive IN a klasické) - vícepodlažní galerie - haly a přístřešky z regálů (klasické a lehké) - posuvné regály - konzolové stromečkové regály - atypické regálové konstrukce - ocelové konstrukce - skladové regály Navíc nejen, že vám společnost dodá nové regály, ale pokud se potřebujete zbavit těch starých, ty od vás vykoupí. Žádné starosti se zařizováním navíc.


Vícepodlažní regálové konstrukce Veltrusy

Vícepodlažní regálové konstrukce Veltrusy

Společnost Služby, stavby, montáže spol.s r.o. Vám nabízí komplexní služby v oboru skladové technologie. Díky vícepodlažním regálovým konstrukcím dosáhnete vyšších kapacit skladových prostor. Podlahy v uličkách jsou dřevotřískové nebo z pozinkovaných ocelových roštů. Regálová soustava je doplněna osvětlením, které může být součástí naší dodávky zvýšení kapacity skladu bez použití stavebních prací.