Obec Kolešov


Kolešov 35, Kolešov 270 04
Obec Kolešov leží ve Středočeském kraji, zhruba 13 km od Rakovníka a 11 km od Podbořan. V současnosti je obec sdružená s okolními vesnicemi do mikroregionu Kněževes.
V okolí vesnice se rozkládá malebná středočeská příroda a více jak tři čtvrtiny celkového katastrálního výměru tvoří polnosti.
První dochovaná písemná zmínka o obci pochází z roku 1319.

Obecní úřad, služby:
- CZECHPOINT.

Úřední hodiny:
- pondělí 8:00 - 12:00 hodin
- pátek 15:00 - 17:00 hodin.

Ve vsi působí Sbor dobrovolných hasičů, jejich členové se pravidelně účastní soutěží v požárnickém sportu a také pomáhají při zkrášlování obce.
Mezi turistické zajímavosti v okolí patří Rozhledna Tobiášův vrch, Zřícenina hradu Petršpurk, Hrad Křivoklát a další.

Další produkty a služby
  • veřejná správa kraje, veřejná správa města, veřejná správa obce, orgány státní správy, policie městská a obecní, matrika, pasy a řidičské průkazy

Družstevní závody Dražice - strojírna s.r.o. DZ Dražice

Související články
Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

TOMADOS s.r.o.

Kopírování, tisk, skenování, pronájem tiskáren i servis v Praze

Provoz kanceláří a firem sebou přináší i různé administrativní činnosti jako třeba kopírování, skenování, tisk. Provoz vlastní tiskárny sebou přináší i další starosti jako servis a výměnu tonerů. Abyste se těmto starostem mohli vyhnout, můžete využívat služby tisknutí, kopírování a skenování jinde nebo řešit pronájmem tiskárny, o kterou se sami nebudete muset starat. Obojí a ještě instalaci kancelářské techniky, záruční i pozáruční servis vám zajistí firma TOMADOS s.r.o., Praha.


Výroba a prodej střešních krytin

BESK spol. s r.o.

Výroba a prodej střešních krytin

Hledáte kvalitní střešní krytinu od českého výrobce? Pak neváhejte využít firmu Besk. Ta se nachází v oblasti, kde se vyskytují velice kvalitní písky. Proto tašky od této společnosti jsou opravdu kvalitní. Vše zaručuje prvotřídní a spolehlivý materiál. Ten je příslibem vynikajícího výsledného produktu.


Systémy, robotika, komponenty to je firma EXACTEC

EXACTEC

Systémy, robotika, komponenty to je firma EXACTEC

Doba se mění a je zapotřebí se umět přizpůsobovat. Chcete také levnější, kvalitnější a přesnější pomocnou ruku ve vaší firmě? Hledáte prostředky, jak kompenzovat vysoké náklady na zaměstnance?


Developerská činnost

HAVAX a.s.

Developerská činnost

Developerská činnost zahrnuje různá odvětví a to nejenom stavební, ale také mnohé další úpravy domů a bytů. Často je spojená se stavebními zakázkami, takže se můžete setkat s vybudováním rodinných staveb a průmyslových objektů, ale také se zateplením, provedením sanačních systémů, rekonstrukcí budov a s dalšími pracemi.


Další produkty a služby
Vesnice Kolešov, součást mikroregionu Kněževes, příroda, kultura

Vesnice Kolešov, součást mikroregionu Kněževes, příroda, kultura

Vesnice Kolešov v okrese Rakovník je součástí mikroregionu Kněževes, je zde krásná příroda, Přírodní park Jesenicko, historické památky a bohatý kulturní život.