Autoservis vozů všech značek, originální náhradní díly na vozy Ford a Aixam, použité autodíly

Jsme specialisté na servis vozů Ford a Aixam. Auto-Roch s.r.o. je výhradním importérem značky Aixam a členem Ford Service Club. Náš autoservis Vám provede veškeré autoopravárenské práce, diagnostiku, servis klimatizace, leštění skel světlometů, autolakýrnické a karosářské práce, výměnu autoskel, přípravu vozu na STK. Autoopravy provádíme pro vozy všech značek. Nabízíme originální náhradní díly pro vozy Ford a Aixam a použité i neznačkové autodíly na automobily Ford.

Auto-Roch, servis a služby pro motoristy

Autoservis automobilů Ford, Aixam i ostatních značek, diagnostika vozidel

Auto-Roch s.r.o. provádí veškeré opravy a servis motorových vozidel zejména značek Ford, Aixam, ale poradíme si s opravou vozidel i dalších značek. Nabízíme autodiagnostiku, geometrii kol, autolakýrnické a karosářské práce, výměnu a lepení autoskel, servis a plnění klimatizací, pneuservis. Prodáváme a montujeme tažné zařízení. Pro renovaci čelních světlometů, zadních světel či blikačů používáme speciální brousicí a lešticí metodu, která Vám ušetří náklady na výměnu světel.

Autodiagnostika vozů značky Ford


Profesionální služby s použitím špičkových materiálů od renomovaných výrobců

Škála námi nabízených služeb je opravdu široká. Náš tým profesionálních techniků je připravený pomoci Vám s jakoukoli závadou na Vašem voze. Zkontrolujeme stav klimatizace Vašeho automobilu a vyčistíme celý klimatizační systém speciálními nejmodernějšími přípravky, nebo provedeme dezinfekci ozonem. Samozřejmostí je výměna pylového filtru a doplnění chladicího média či oleje. Opravíme autorádia a reproduktory, jsme odborníci na veškeré autoelektrikářské práce. K dispozici máme na výměnu autobaterie téměř všech výrobců, zjistíme a opravíme závadu alternátoru. Motorové filtry a oleje vybereme přesně pro typ Vašeho automobilu. Žádný strach, s námi se vždy znovu perfektně rozjedete!

Servis a seřízení klimatizace


Originální náhradní díly pro vozy Ford a Aixam i neznačkové použité autodíly

Jsme prodejci originálních náhradních dílů pro vozy značky Ford a Aixam. Nakoupíte u nás nové i použité autodíly, i neznačkové. Originální náhradní díly splňují nejvyšší nároky na jakost, jsou navrženy a vyrobeny podle originálních specifikací společnosti Ford. Použitím originálních náhradních dílů přispějete k uchování hodnoty Vašeho vozu.


PODSTRÁNKY

Automobily pro patnáctileté, nové a ojeté vozy všech značek

Automobily pro patnáctileté, nové a ojeté vozy všech značek
Prodej nových automobilů i pro patnáctileté, nabídka ojetých vozů

Autoservis, originální náhradní autodíly

Autoservis, originální náhradní autodíly
Autoservis vozů všech značek, originální náhradní díly na vozy Ford a Aixam, použité autodíly

STK a měření emisí

STK a měření emisí
Technické kontroly stavu vozidla, STK a měření emisí na jednom místě
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Auto-Roch s.r.o. Autoservis Ford Kladno
WEBOVÁ STRÁNKA
Auto-Roch s.r.o.
auto-roch.cz
Adresa

Adresa

Drnov č. 25
Slaný 274 01

info@auto-roch.cz
+420 312 525 661


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha