FRISCO s.r.o.
teplosměnné plochy


Husova 267, Příbram 6 261 01
Naše společnost FRISCO s.r.o. se zabývá produkcí teplosměnných ploch. Pro správný přenos tepla ve výrobně materiálů používáme výhradně ověřené postupy a nebo certifikované technologie produkce.

Společnost vznikla roku 1992. Jsme česká firma, ale naší výrobní produkci jsme rozšířili také do zahraničí. V roce 2005 jsme se stali držitelem certifikátu ČSN EU ISO 9001, který pravidelně aktualizujeme. Tento certifikát potvrzuje naši jakost a specializaci.

Všem zákazníkům nabízíme zdarma také zpracování technické nabídky poptávaného výměníku, tj. návrh konstrukce, výpočet výkonu, tlakových ztrát a průtočných množství včetně technického schématu a cenové nabídky.

Naše výrobky jsou z:
- Cu trubek – Al lamel
- Cu trubek – Cu lamel
- nerezových trubek – Al lamel
- nerezových trubek – Cu lamel.

Produkce:
- součástky pro klimatizace a vzduchotechniku
- chladiče
- výparníky
- ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném nebo stojacím provedení
- suché chladiče
- výparníky a kondenzátory pro transportní techniku
- výměníky pro tepelná čerpadla dle přání zákazníka.

Produkty
  • zásobníky teplé vody, instalace solárních systémů, regulace kotlů, distribuce radiátorů pro vytápění
  • klimatizační jednotky, vzduchovody, plynové ohřívače vzduchu, tlumiče hluku, klimatizace bytů, klimatizace kanceláří, průmyslové ventilátory

Na naší špičkové zubní klinice Dental Office H33 Praha 4, šetrně a bezbolestně ošetříme váš chrup. Poskytujeme komplexní stomatologickou péči pro děti i dospělé v moderním prostředí.

Klinika komplexní rehabilitace - chiropraxe, individuální fyzioterapie, elektroléčba.


Související články
Kompletní dodávky energetických zařízení

ALFA-OMEGA technology s.r.o.

Kompletní dodávky energetických zařízení

Energetika je klíčovým odvětvím pro rozvoj a prosperitu společnosti. Ať už jde o výrobu, distribuci nebo spotřebu energie, je důležité zajistit její dostupnost, kvalitu, efektivitu a šetrnost k životnímu prostředí. Proto je nezbytné spolupracovat s odborníky, kteří vám pomohou s výběrem, návrhem, realizací a údržbou energetických zařízení splňujícími vaše požadavky a představy. Jedním z takových odborníků je firma ALFA-OMEGA technology s.r.o.


Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

LUNA PLAST a.s.

Bezešvé trubkové oblouky z polyethylenu od výrobce LUNA PLAST a.s.

Představujeme Vám bezešvé trubkové oblouky v sortimentu českého výrobce PE plastových trubek, společnosti LUNA PLAST a.s. K jejich výrobě firma přistoupila, aby uspokojila poptávky svých současných odběratelů.


Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Petr Strnad

Tepelná čerpadla pro úsporné a ekologické vytápění

Hledáte úsporné a ekologické řešení pro vytápění vašeho domu nebo bytu? Chcete se zbavit starého kotle a přejít na moderní technologii, která využívá obnovitelné zdroje tepla? Pak by vás mohla zajímat nabídka firmy Petr Strnad, která se zabývá servisem, opravou a montáží tepelných čerpadel v Třebíči, Velkém Meziříčí, Náměšti nad Oslavou a okolí.


Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Thermoquell CZ s.r.o.

Dodavatel komponentů pro rozvody topení, plynu a vody

Společnost Thermoquell CZ s.r.o., nabízí celou řadu komponentů pro rozvody vody, topení a plynu. Ucelený sortiment zahrnuje úsporná oběhová čerpadla pro vytápění, kvalitní armatury a potrubní ocelové díly, běžné i atypické ventily a regulátory tlaku včetně měřící techniky zahrnující teploměry a manometry. A to není zdaleka vše. Potřebujete sehnat také kotel nebo radiátory? V tom případě zde nakoupíte kondenzační kotle Veismann, radiátory a veškeré komponenty pro otopné systémy.


Firemní články
Výměníky

Výměníky

Hledáte odborníka v oblasti klimatizace nebo vzduchotechniky? Spolehněte se na firmu Frisco z Příbrami. Již mnoho let se úspěšně zabýváme výrobou těch nejkvalitnějších teplosměnných ploch, na vaše přání vám tak dodáme tepelný výměník, chladič. To vše odborně, rychle a za výhodnou cenu.


Dodávka a montáž teplosměnných stěn a vypracování nabídky zdarma od FRISCO s.r.o.

Dodávka a montáž teplosměnných stěn a vypracování nabídky zdarma od FRISCO s.r.o.

Společnost FRISCO s.r.o. z Příbrami poskytuje kvalitní služby v oblasti dodávky a montáže teplosměnných stěn, součástek pro klimatizace nebo vzduchotechniku.


Zakázková výroba vodních chladičů Příbram

Zakázková výroba vodních chladičů Příbram

Zakázkovou výrobou vodních chladičů se zabývá česká firma FRISCO s.r.o. již více než deset let. Použít vodní chladiče je výhodné z několika důvodů: - Větší tepelná kapacita než vzduch - Minimální rozměry výměníků s maximálním výkonem - Ideální materiály pro vodní chlazení - Jednoduchý, ekologický princip chlazení - Snadná regulace Snažíme se výrobní postupy a všechny naše produkty neustále inovovat, díky čemuž se můžeme pyšnit certifikátem jakosti a specializace ČSN EU ISO 9001. Materiál vodních chladičů je nejčastěji měď a hliník. Tyto materiály jsou ideální pro svou tepelnou vodivost. Celé vodní chlazení vycházející z naší výroby je realizováno pomocí trubek a lamel, jež jsou vyrobeny z výše uvedených materiálů. Pro bližší informace o výrobě vodních chladičů firmy FRISCO s.r.o. volejte na číslo 318 629 768.


Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram

Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram

Vodní chladiče, kondenzátory a další teplosměnné plochy pomohou regulovat teplotu v místnosti. Chlazení pomocí vody je rychlejší a efektivnější verzí ochlazování pomocí vzduchu. Díky našemu designu jsou výměníky malé a přesto stejně výkonné, jako jejich větší verze. Vyrábíme také kondenzátory se svislým nebo vodorovným prouděním vzduchu. Jsou vhodné pro venkovní umístění i pro použití v kondenzačních jednotkách. K ohřevu a zchlazení vzduchu můžete použít i naše parní a vodní ohřívače a výparníky. Všechny produkty dodáváme samostatně i s osazením tlačných nebo sacích ventilátorů.


Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram

Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram

Společnost Frisco se specializuje na výrobu nejkvalitnějších teplosměnných ploch z prvotřídních materiálů. Pro správný přenos tepla je nejdůležitější velikost a konfigurace teplosměnné plochy a kvalitní materiály, proto při výrobě klimatizací, vzduchotechniky, chladičů, výparníků, ohřívačů i kondenzátorů používáme jedině ověřené postupy a certifikované technologie výroby, abychom docílili těch nejlepších výsledků a vyrobili ta nejefektivnější zařízení. Jsme česká společnost, která už více než dvacet let vyrábí a dodává: - součásti pro klimatizace - součásti pro vzduchotechniku - samostatné chladiče - výparníky - vodní chladiče - vodní ohřívače - parní ohřívače - ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném provedení - ohřívače ve stojatém provedení - suché chladiče - kondenzátory pro transportní techniku - výměníky pro tepelná čerpadla Při výrobě našich teplosměnných ploch se nám podařilo docílit maximální kvality, dlouhé životnosti a také vysoké účinnosti. Naše klimatizace, vzduchotechnika, chladiče, výparníky, ohřívače a kondenzátory jsou tak výsledkem precizní práce našich odborných techniků i dlouholetých zkušeností naší společnosti. Jistě oceníte i propracovaný design naší vzduchotechniky či klimatizací a chladičů a také jejich příznivé ceny. Pokud si nejste jistí výběrem daného zařízení, pak využijte odborného poradenství našich zkušených techniků. Ti si poradí i s velmi náročnými zakázkami a pomohou vám zvolit to nejlepší, nejvýhodnější a nejefektivnější řešení klimatizace a jiné vzduchotechniky. Naši provozovnu najdete v Příbrami, přijímáme však zakázky z celé České republiky.


Součásti  pro  klimatizace  a  vzduchotechniku

Součásti pro klimatizace a vzduchotechniku

CZECH REPUBLIC Vyrábíme, prodáváme: -součásti pro klimatizace a vzduchotechniku. Hlavním programem je výroba teplosměnných ploch na bázi Cu trubek-Al lamel, Cu trubek-Cu lamel, nerezových trubek-Al lamel a nerezových trubek-Cu lamel. Výrobní program: -vodní chladiče -výparníky pro všechny druhy chladiv -vodní ohřívače -parní ohřívače -kondenzátory pro všechny druhy chladiv. Návrhy technických řešení včetně výpočtů na základě zadání zákazníka provádíme bezplatně. Firma Frisco s.r.o. je od roku 2005 držitelem certifikátu ČSN EU ISO 9001.


Součásti pro klimatizaci a vzduchotechniku Czech Republic.

Součásti pro klimatizaci a vzduchotechniku Czech Republic.

Výroba a prodej součástí pro klimatizaci a vzduchotechniku. Výroba teplosměnných ploch na bázi Cu trubek-Al lamel, Cu trubek-Cu lamel, nerezových trubek-Cu lamel. Výrobní produkty: -vodní chladiče -výparníky pro všechny druhy chladiv -vodní ohřívače -parní ohřívače -kondenzárory pro všechny druhy chladiv.


Výroba lamelových výměníků  Czech Republic.

Výroba lamelových výměníků Czech Republic.

Výroba teplosměrných ploch na bázi Cu trubek - Al lamel, Cu trubek - Cu lamel, nerezových trubek - Al lamel a nerezových trubek - Cu lamel. Výrobní produkty: -vodní chladiče, výparníky pro všechny druhy chladiv, vodní ohřívače, parní ohřívače, kondenzátory pro všechny druhy chladiv.