FRISCO s.r.o.


Husova 267, Příbram 6 261 01

Naše společnost FRISCO s.r.o. se zabývá produkcí teplosměnných ploch. Pro správný přenos tepla ve výrobně materiálů používáme výhradně ověřené postupy a nebo certifikované technologie produkce.

Naše výrobky jsou z:
- Cu trubek – Al lamel
- Cu trubek – Cu lamel
- nerezových trubek – Al lamel
- nerezových trubek – Cu lamel.

Produkce:
- součástky pro klimatizace a vzduchotechniku
- chladiče
- výparníky
- ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném nebo stojacím provedení
- suché chladiče
- výparníky a kondenzátory pro transportní techniku
- výměníky pro tepelná čerpadla dle přání zákazníka.

Společnost vznikla roku 1992. Jsme česká firma, ale naší výrobní produkci jsme rozšířili také do zahraničí. V roce 2005 jsme se stali držitelem certifikátu ČSN EU ISO 9001, který pravidelně aktualizujeme. Tento certifikát potvrzuje naši jakost a specializaci.

Výsledkem dlouholeté působnosti a práci na významných zakázkách jsou výrobky dlouhodobé životnosti a účinnosti. Produkty jsou lákavé svou spolehlivostí a efektivností zapříčiněnou zkušeností výrobce, v neposlední řadě také designem a cenou.

IČ: 45147043
DIČ: CZ45147043
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Dvořák

Výměníky

Výměníky

Hledáte odborníka v oblasti klimatizace nebo vzduchotechniky? Spolehněte se na firmu Frisco z Příbrami. Již mnoho let se úspěšně zabýváme výrobou těch nejkvalitnějších teplosměnných ploch, na vaše přání vám tak dodáme tepelný výměník, chladič. To vše odborně, rychle a za výhodnou cenu.


Zakázková výroba vodních chladičů Příbram

Zakázková výroba vodních chladičů Příbram

Zakázkovou výrobou vodních chladičů se zabývá česká firma FRISCO s.r.o. již více než deset let. Použít vodní chladiče je výhodné z několika důvodů: - Větší tepelná kapacita než vzduch - Minimální rozměry výměníků s maximálním výkonem - Ideální materiály pro vodní chlazení - Jednoduchý, ekologický princip chlazení - Snadná regulace Snažíme se výrobní postupy a všechny naše produkty neustále inovovat, díky čemuž se můžeme pyšnit certifikátem jakosti a specializace ČSN EU ISO 9001. Materiál vodních chladičů je nejčastěji měď a hliník. Tyto materiály jsou ideální pro svou tepelnou vodivost. Celé vodní chlazení vycházející z naší výroby je realizováno pomocí trubek a lamel, jež jsou vyrobeny z výše uvedených materiálů. Pro bližší informace o výrobě vodních chladičů firmy FRISCO s.r.o. volejte na číslo 318 629 768.


Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram

Výroba teplosměnných ploch, vodní chladiče, kondenzátory | Příbram

Vodní chladiče, kondenzátory a další teplosměnné plochy pomohou regulovat teplotu v místnosti. Chlazení pomocí vody je rychlejší a efektivnější verzí ochlazování pomocí vzduchu. Díky našemu designu jsou výměníky malé a přesto stejně výkonné, jako jejich větší verze. Vyrábíme také kondenzátory se svislým nebo vodorovným prouděním vzduchu. Jsou vhodné pro venkovní umístění i pro použití v kondenzačních jednotkách. K ohřevu a zchlazení vzduchu můžete použít i naše parní a vodní ohřívače a výparníky. Všechny produkty dodáváme samostatně i s osazením tlačných nebo sacích ventilátorů.


Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram

Klimatizace, vzduchotechnika, kondenzátory, výměníky, Příbram

Společnost Frisco se specializuje na výrobu nejkvalitnějších teplosměnných ploch z prvotřídních materiálů. Pro správný přenos tepla je nejdůležitější velikost a konfigurace teplosměnné plochy a kvalitní materiály, proto při výrobě klimatizací, vzduchotechniky, chladičů, výparníků, ohřívačů i kondenzátorů používáme jedině ověřené postupy a certifikované technologie výroby, abychom docílili těch nejlepších výsledků a vyrobili ta nejefektivnější zařízení. Jsme česká společnost, která už více než dvacet let vyrábí a dodává: - součásti pro klimatizace - součásti pro vzduchotechniku - samostatné chladiče - výparníky - vodní chladiče - vodní ohřívače - parní ohřívače - ohřívače s vlastními ventilátory v závěsném provedení - ohřívače ve stojatém provedení - suché chladiče - kondenzátory pro transportní techniku - výměníky pro tepelná čerpadla Při výrobě našich teplosměnných ploch se nám podařilo docílit maximální kvality, dlouhé životnosti a také vysoké účinnosti. Naše klimatizace, vzduchotechnika, chladiče, výparníky, ohřívače a kondenzátory jsou tak výsledkem precizní práce našich odborných techniků i dlouholetých zkušeností naší společnosti. Jistě oceníte i propracovaný design naší vzduchotechniky či klimatizací a chladičů a také jejich příznivé ceny. Pokud si nejste jistí výběrem daného zařízení, pak využijte odborného poradenství našich zkušených techniků. Ti si poradí i s velmi náročnými zakázkami a pomohou vám zvolit to nejlepší, nejvýhodnější a nejefektivnější řešení klimatizace a jiné vzduchotechniky. Naši provozovnu najdete v Příbrami, přijímáme však zakázky z celé České republiky.


Součásti  pro  klimatizace  a  vzduchotechniku

Součásti pro klimatizace a vzduchotechniku

CZECH REPUBLIC Vyrábíme, prodáváme: -součásti pro klimatizace a vzduchotechniku. Hlavním programem je výroba teplosměnných ploch na bázi Cu trubek-Al lamel, Cu trubek-Cu lamel, nerezových trubek-Al lamel a nerezových trubek-Cu lamel. Výrobní program: -vodní chladiče -výparníky pro všechny druhy chladiv -vodní ohřívače -parní ohřívače -kondenzátory pro všechny druhy chladiv. Návrhy technických řešení včetně výpočtů na základě zadání zákazníka provádíme bezplatně. Firma Frisco s.r.o. je od roku 2005 držitelem certifikátu ČSN EU ISO 9001.


Součásti pro klimatizaci a vzduchotechniku Czech Republic.

Součásti pro klimatizaci a vzduchotechniku Czech Republic.

Výroba a prodej součástí pro klimatizaci a vzduchotechniku. Výroba teplosměnných ploch na bázi Cu trubek-Al lamel, Cu trubek-Cu lamel, nerezových trubek-Cu lamel. Výrobní produkty: -vodní chladiče -výparníky pro všechny druhy chladiv -vodní ohřívače -parní ohřívače -kondenzárory pro všechny druhy chladiv.


Výroba lamelových výměníků  Czech Republic.

Výroba lamelových výměníků Czech Republic.

Výroba teplosměrných ploch na bázi Cu trubek - Al lamel, Cu trubek - Cu lamel, nerezových trubek - Al lamel a nerezových trubek - Cu lamel. Výrobní produkty: -vodní chladiče, výparníky pro všechny druhy chladiv, vodní ohřívače, parní ohřívače, kondenzátory pro všechny druhy chladiv.Další produkty a služby
  • zásobníky teplé vody, instalace solárních systémů, regulace kotlů, distribuce radiátorů pro vytápění
  • vzduchové a klimatizační systémy, vytápění a čištění vzduchu, zvlhčování a odvlhčování vzduchu


Související články
Úprava a filtrace vzduchu
Úprava a filtrace vzduchu

Zajímáte se o úpravu a filtraci vzduchu a o další výrobky s tímto tématem spojené? Pak můžete využít velkoobchodní nebo maloobchodní prodej filtrace vzduchu, filtračních vložek, aluminiových filtrů a dalších filtračních elementů.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Výroba potrubních dílů
Výroba potrubních dílů

Kvalita potrubních dílů spočívá nejen v použitých materiálech, ale také v použité technologii, zkušenostech zaměstnanců a profesionálním přístupu firmy k požadavkům zákazníků. Vaše požadavky splní a kvalitně odvedenou práci poskytne firma ELZA Předměřice, s.r.o.


Vzduchotechnika, čisté prostory a validace
Vzduchotechnika, čisté prostory a validace

Kvalitní vzduchotechnika je součástí přísunu čerstvého vzduchu a na jejím výběru hodně záleží. Nejen ventilátory a filtry, ale i kompletní servis je zárukou dobré investice do čerstvého vzduchu. A právě o ten se postará firma AIRTECHNIK.