Pohřební služba Na Hvězdičce - Obřadní síň
Vítek Roman


Jinecká 324, Příbram I 261 01
Naše firma Pohřební služba Na Hvězdičce Roman Vítek poskytuje pohřebnictví a kompletní služby s nim spojeným.

Sídlíme v Příbrami, ale naše služby poskytujeme pro celý okres i mimo něj.

Pohřebnictví provozujeme více jak 15 let.
Naši proškolení pracovníci Vám pomohou usnadnit vyřízení veškerých potřebných náležitostí.
V okrese jsme největší firma zabývající se tímto oborem.
Rokem 2002 jsme se stali členem Sdružení pohřebnictví v ČR.

Zajistíme vše týkající se pohřbu:
- zadání matričních údajů pro vydání úmrtního listu
- rozloučení v obřadní síni Na Hvězdičce v Příbrami, v Blatné a po celé České republice, v kapli na Starém hřbitově v Příbrami a okolí
- ihned po sjednání tisk parte zdarma.
- pohřby v kostele s dojednáním termínu mše, domě smutku (doma)
- kremace a doprava zesnulých
- hudba (dechová)
- objednávka a dovoz smutečních květin
- řečník nebo pan farář, smuteční hudba
- převozy zesnulých po celé ČR i zahraničí
- sjednání pohřbu u Vás doma
- potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele.

Prodej:
- veškeré náhrobní příslušenství (urny, vázy, fotoskříňky, kahánky, oleje, knoty, svíčky, šachtíky na urny, ozdobné obaly na urny – plastové, hliníkové, měděné, nerezové a gravírování jména na štítky a urny, zhotovení fotokeramiky)

- kamenické služby (pomníky, urnové hroby, hrobky a jejich montáž, hroby, oprava a úprava starých hrobů, přísek písma, zlacení a stříbření zašlých nápisů, montáž náhrobních doplňků, kamínky na hroby).

Pro objednání pohřbu volejte NON-STOP na bezplatnou linku 800 321 138.

Produkty
  • odvoz zesnulého, pohřby do země, zpopelnění zesnulého, prodej rakví, pronájem sálů na pohřby, pronájem pohřebního vozu


Související články
Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích

Pohřební služba POSPA

Pohřební služba POSPA – ekonomický pohřeb a další služby, které uleví v těžkých chvílích

Ztráta blízkého člověka je vždy těžkým a smutným obdobím v životě. Kromě vyrovnávání se s bolestí je také nutné zajistit veškeré záležitosti ohledně pohřbu. Pro pozůstalé jde o velmi náročné chvíle, ve kterých jim pomůže Pohřební služba POSPA Uherský Brod. Postaráme se o důstojné poslední rozloučení podle jejich přání. Zajistíme pohřeb bez obřadu nebo cenově dostupný ekonomický pohřeb, který je však stále důstojnou variantou rozloučení.


Pohřební služba Křelina – důstojné poslední rozloučení a pohřby Turnov

Pohřební služba Turnov

Pohřební služba Křelina – důstojné poslední rozloučení a pohřby Turnov

Odchod blízkého člověka je pro každého velkou ztrátou. Ačkoliv váš smutek zmírnit nedokážeme, můžeme vám přesto ulehčit. Pohřební služba Křelina s.r.o. v Turnově vám totiž pomůže se zařízením všeho potřebného pro důstojné poslední rozloučení se zesnulým.


Pohřební služba MARIE zařídí kompletní pohřeb i záležitosti okolo něj

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Pohřební služba MARIE zařídí kompletní pohřeb i záležitosti okolo něj

Úmrtí blízkého člověka stojí každého spoustu psychického vypětí. Abyste měli alespoň vyřizování všech potřebných náležitostí jednodušší, je tu MARIE – pohřební služba Opava s.r.o.. Ta zajišťuje pohřby, převozy zesnulých z celé ČR i zahraničí a další služby z oblasti pohřebnictví.


Nová novela zákona o pohřebnictví

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o.

Nová novela zákona o pohřebnictví

MARIE - pohřební služba Opava s.r.o. se snaží pomáhat všem pozůstalým a příbuzným se všemi náležitosti pohřbu. Bohužel je to součást lidského života. Zařídíme, aby rozloučení bylo vždy důstojné. Snažíme se o hladký průběh, aby vše proběhlo decentně a bez zbytečných komplikací.


Firemní články
Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Smuteční rozloučení a pohřby v Příbrami

Poskytnout poslední službu člověku je důležitou povinností nejbližších. Již více než 16 let pomáhá Pohřební služba Příbram ulehčit veškeré starosti, spojené s odchodem blízkého člověka, a poskytnout co nejkvalitnější služby v této oblasti. S ochotou zajistí veškeré služby, spojené se smutečním rozloučením či pohřbem, a to s ohledem na veškerá přání a představy klientů.


Postup při úmrtí Příbram

Postup při úmrtí Příbram

Správný postup jednání a zařizování nutných náležitostí při úmrtí člena rodiny ať už doma nebo v nemocnici Vám ochotně poskytne Pohřební služba Roman Vítek z Příbrami.


Smuteční obřady Příbram - kompletní pohřební služby, kremace, poslední rozloučení

Smuteční obřady Příbram - kompletní pohřební služby, kremace, poslední rozloučení

Pohřební služba Roman Vítek poskytuje kompletní pohřební služby v Příbrami, ale i po celé České republice. Poslední rozloučení zajišťujeme v obřadní síni v Příbrami, také v Blatné a po celé ČR.


Pohřební služba Příbram

Pohřební služba Příbram

Pohřební služba Roman Vítek z Příbrami nabízí pomoc s organizací pohřbu a vyřízením veškerých náležitostí v těžkých životních chvílích po odchodu drahého člověka.


Pohřeb Příbram

Pohřeb Příbram

Nacházíte se v těžké životní situaci, kdy musíte zařídit pohřeb pro blízkou osobu? Pohřební služba Roman Vítek z Příbrami Vám podá pomocnou ruku.


Pohřební služba Příbram, kremace, pohřby, parte, náhrobky, kamenické práce

Pohřební služba Příbram, kremace, pohřby, parte, náhrobky, kamenické práce

Pohřební služba Na Hvězdičce se sídlem v Příbrami pomáhá pozůstalým snížit starosti s odchodem blízkých na minimum. Díky mnoha pohřebním službám se jí to úspěšně daří již více než 13 let.


Pohřeb bez obřadu, převoz zesnulého Příbram

Pohřeb bez obřadu, převoz zesnulého Příbram

Pohřební služba Na hvězdičce Roman Vítek Vám zajistí všechny služby týkající se pohřbu, kremace (s/bez obřadu) nebo převozu zesnulého, rozloučení v obřadní síni, kapli či kostele.


Pohřební služby Příbram - nechte Vaše starosti se zařizováním pohřebního obřadu na nás

Pohřební služby Příbram - nechte Vaše starosti se zařizováním pohřebního obřadu na nás

Pohřební služba Na Hvězdičce sídlí v Příbrami, ale kompletní pohřební služby poskytuje po celé České republice. V Příbrami nás naleznete ve 3 pobočkách.


Pohřeb Příbram - kremace, pohřby do země, doma nebo bez obřadu, obřadní síň

Pohřeb Příbram - kremace, pohřby do země, doma nebo bez obřadu, obřadní síň

Pohřební služba Na Hvězdičce zajišťuje pohřební služby v Příbrami a celé okrese. Činností se zabýváme více než 16 let. V našem okrese jsme v tomto oboru největší firma.


Poslední rozloučení, obřadní síň | Příbram

Poslední rozloučení, obřadní síň | Příbram

Ulehčíme pozůstalým při odchodu jejich milovaného pomocí důstojného rozloučení a uložení ostatků. Obejdeme za Vás všechny důležité úřady a vyřídíme dokumentaci a vystavení úmrtního listu. Vytiskneme parte a vyrobíme smuteční kytice a věnce podle přání pozůstalých. Zemřelého na požádání vystavíme pro poslední rozloučení. Sbohem můžete dát jak v naší obřadní síni, tak v klidu Vašeho domova. Zařídíme fotografa, dechovou hudbu a řečníka či kněze. Zesnulého k nám převezeme z celé České republiky. Provádíme kremace, výkopy nových hrobů a opravy a otevření starých. Ty můžete doplnit svíčkami, vázami a dalšími náhrobními doplňky z našeho sortimentu. K pozůstalým i zemřelému se chováme s patřičnou úctou, vždy poradíme a pomůžeme s jakýmkoliv problémem ohledně rozloučení a uložení ostatků.


Kamenické práce, pohřební služba | Příbram

Kamenické práce, pohřební služba | Příbram

Přijímáme objednávky na kamenné mohyly, památníčky, náhrobní kameny a poskytujeme další doplňky na hroby. Vytvoříme nové kamenné ozdoby a pomníky a také opravíme staré hroby. Vyčistíme nápis a doplníme zlatou nebo stříbrnou oprýskanou barvu, také přisekáme na stávající kámen jméno. Pro krásně vypadající místo posledního odpočinku Vašich blízkých doplníme hrob okrasnými kamínky, vázami, kahánky s olejem, svíčkami či skříňkami na fotografie. Připravíme ozdobné plastové, měděné, nerezové nebo hliníkové obaly na urny a ozdobíme je gravírovaným jménem či štítkem. Přizpůsobíme se typickým i atypickým stylům pomníků a ozdob, dle Vašeho přání.


Pohřební služby | Příbram

Pohřební služby | Příbram

Obstaráme veškeré pohřební služby, které můžete potřebovat při posledním rozloučení se zesnulým. Dojdeme za Vás na matriku a vyřídíme úmrtní list a vytvoříme a rozešleme smuteční oznámení i zaměstnavateli. Rozloučení připravíme jak v naší obřadní síni v Příbrami nebo v Blatné, ale také v okolních kostelech či u Vás doma. Zajistíme Vám fotografa a řečníka či kněze. Pomůžeme i s otevřením hrobu, výkopem nového či se postaráme o kremaci. Vyrobíme a dovezeme smuteční kytice, květiny a věnce až na místo konání. Pokud si nevíte rady s výběrem náhrobního příslušenství a doplňků, naši kolegové Vám jsou plně k dispozici v těchto těžkých chvílích, aby Vás jimi provedli a mohli jste se tak se zesnulým blízkým důstojně rozloučit.


Pohřby a smuteční služby | Příbram

Pohřby a smuteční služby | Příbram

Smrt je smutnou, leč nedílnou částí našeho života. Pohřební služba Na Hvězdičce se postará o zřízení pohřbu zesnulého a o další smuteční služby. Je jasné, že v takových smutných chvílích nemáte mít chuť nic vyřizovat. Proto Vás zastoupíme na matrice a na dalších úřadech a pomůžeme s přípravou obřadu, kremace či uložení do hrobu. Na přání zajistíme církevního řečníka. Pro Vaše maximální pohodlí sjednáme pohřeb v klidu Vašeho domova. Naše bezplatná nonstop linka je připravena Vám v této těžké situaci pomoci na čísle 800 32 11 38.


Smuteční kytice a vazby Příbram

Smuteční kytice a vazby Příbram

Pohřební služba Na Hvězdičce dodává pozůstalým v ten nejsmutnější den kytice a vazby. Pro důstojné rozloučení se zesnulým pro Vás připravujeme živé i umělé květiny na ozdobení rakve při rozloučení a poté na hrob. Vybrat si můžete z mnoha druhů a barevnosti květin ve smuteční ozdobě. Nabízíme Vám převislé kytice na rakev při rozloučení, věnce vytvořené do kruhu či srdce z živých či umělých květin, kytice a kytičky do rukou. Cena ozdob se odvíjí od velikosti a různorodosti daného výrobku. Dále si u nás můžete vybrat svíce a vázy na hrob a urny. Z našeho kamenictví dodáme náhrobek, vykopeme nový a zrenovujeme starý hrob. K pozůstalým i zesnulému se chováme s úctou a snažíme se, aby Vaše starosti byly co nejmenší. Naše pohřební služba je Vám k dispozici bezplatně a nonstop na čísle 800 321 138.


Pohřební služba, smuteční služba Příbram

Pohřební služba, smuteční služba Příbram

Pozůstalým zajistí smuteční rozloučení se zesnulým Pohřební služba Na Hvězdičce. Ochotně a s péčí se postaráme o veškerou přípravu rozloučení či pohřbu a pomůžeme najít správné řešení podle Vašich požadavků. Vyřídíme za Vás matriční pochůzky kvůli vydání úmrtního listu a potvrzení o účasti na pohřbu pro zaměstnavatele. Při samotném rozloučení na objednávku zařídíme dechovou hudbu a řečníka či faráře. Také podle nutnosti pomůžeme při spouštění do hrobu, zařídíme kremaci, výkop hrobu nebo otevření hrobky. Nabízíme i další doplňky a kamenické práce podle Vašeho přání pro důstojné poslední rozloučení se zesnulým. Naše bezplatná linka je Vám k dispozici nonstop na čísle: 800 321 128. Další informace naleznete na internetových stránkách níže.


Pohřební služba v Příbrami Vám ulehčí těžké životní chvíle

Pohřební služba v Příbrami Vám ulehčí těžké životní chvíle

Potřebujete zajistit pohřeb pro své blízké? My Vám v těchto těžkých chvílích se vším rádi pomůžeme. Zajišťujeme kompletní služby od potřebných formalit přes samotný pohřeb až po prodej příslušenství a doplňků. Vy nám sdělíte Vaše přání a my se je budeme snažit bezpodmínečně splnit! Nebudete se muset o nic starat. V naší nabídce naleznete: - kremace s obřadem i bez - pohřby do země - řečník - farář - hudba - květinová výzdoba - fotografická dokumentace - převoz zesnulých ze zahraničí - tisk smutečního parte - prodej náhrobního příslušenství. Jelikož se ceny našich služeb nesmějí ze zákona uvádět na internetu, naši pracovníci s Vámi vše dojednají osobně či po telefonu. Volejte kdykoli na bezplatnou telefonní linku 800 321 138.


Kompletní pohřební služby Příbram

Kompletní pohřební služby Příbram

Nabízíme kompletní pohřební služby. Zajistíme pohřby v obřadní síni a kapli po celé ČR, pohřby v kostele s dojednáním termínu mše, pohřby v domě smutku, kremaci a dopravu zesnulých, objednávku a dovoz smutečních květin, řečníka nebo faráře, smuteční hudbu, převozy zesnulých po celé ČR i ze zahraničí. Prodáváme veškeré náhrobní příslušenství, nabízíme kamenické práce. Více informací viz. níže.