Ing.Kateřina Fraňková


Březohorská 253, Příbram 7 261 01

Služby:
-technické překlady
-doklady, smlouvy, audity, výpisy
-dokumentace
-právnické texty
-tlumočení konferenční doprovodné, konsekutivní,
simultánní, soudní
-překlady právní, technické, soudní a běžné
-ekonomika
-management jakosti.

IČ: 45089728
DIČ: CZ6254141322
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Fraňková

Překlady, tlumočení Praha

Překlady, tlumočení Praha

Nabízím profesionální překlady a tlumočení z /do němčiny. Překlady - technické překlady, doklady, smlouvy, audity, výpisy, technické dokumentace , právnické texty, ekonomické texty, management jakosti. Tlumočení konferenční i konsekutivní . Vše kvalitně, rychle, spolehlivě, diskrétně.


Profesionální překlady čeština-němčina.

Profesionální překlady čeština-němčina.

Tlumočnické a překladatelské služby. Potřebujete profesionální překlad / tlumočení v jazykové kombinaci čeština-němčina? Můžete se spolehnout na bohaté zkušenosti, které jsem získala jako soudní tlumočnice a překladatelka za léta praxe. Od roku 1998 pracuji jako OSVČ. Jsem členkou Komory soudních tlumočníků ČR.


Překladatelské, tlumočnické služby Příbram

Překladatelské, tlumočnické služby Příbram

Nabízím překlady a tlumočení z a do němčiny zejména v těchto oborech: -strojírenství, stavebnictví, chemie, ekologie, odpadové hospodářství, čištění odpadních vod -systémy řízení kvality, ekonomika -automobilový průmysl, elektronika -průmyslové stroje, tiskařské stroje, elektrotechnika -povrchové úpravy, hornictví, průmyslové technologie -zdravotnické prostředky, právo, obchod, daňové poradenství.Další produkty a služby
  • překládání do světových jazyků, konsekutivní a simultánní tlumočení, soudní ověření překladu, překladatelé a tlumočníci

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti zakládání společností, administrativního servisu, nákupu a prodeje společností, vedení účetnictví i daňového a právního poradenství.

Související články
Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.