AUTOmania
Přestavba vozů na LPG Sedlčany


Na Skalách 955, Sedlčany 264 01

AUTOmania se zabývá především přestavbou vozidel na plyn (LPG) nebo bioethanol (E85) a jejich následným servisem a revizemi.
Máme pobočky v Praze, Příbrami a Sedlčanech.
Nedílnou součástí našich provozoven, jsou čerpací stanice s prodejem LPG, PB lahví a občerstvení.

Přestavba na bioethanol je možná pouze pro benzínové motory bez přímého vstřikování.

Také se zabýváme prodejem tažných zařízení pro všechny druhy vozidel a autodoplňků:
- zařízení pro LPG a bioethanol (sekvenční vstřikování plynu)
- alarmů
- immobiliserů
- ovládání oken
- autobaterií
- car hi-fi
- hands free
- centrálního zamykání
- couvacími senzory
- mechanických zařízení
- svíček
- kabelů.

IČ: 10209221
DIČ: CZ5901030432
Okres: Příbram
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Josef Hrma

Přestavby vozidel na pohon LPG Praha

Přestavby vozidel na pohon LPG Praha

Přestavba vozidla na pohon pomocí LPG se v dnešní době vyplatí. I přesto, že benzín a nafta jsou v současné době levná paliva, je i přesto výhodné do této úpravy zainvestovat. S přestavbou vozidla na pohon LPG vám pomůže společnost AUTOmania, která se na úpravy tohoto typu specializuje. Montáž bude zahrnovat veškeré prostředky, které jsou nutné pro bezpečný provoz. Tím jsou myšleny instalace nádob na zkapalněný plyn, ale také interiérové úpravy, či samotné úpravy motorů. Přestavbám mohou podléhat vozidla všech značek, záleží však na typu a konkrétním modelu. Pokud nevíte, zdali je vaše vozidlo pro tuto úpravu vhodné, kontaktujte společnost AUTOmania. V případě potřeby můžete využít i servis a revize pohonu LPG, které společnost AUTOmania taktéž zajišťuje.


Přestavby vozidel na bioethanol E85 Příbram, Praha

Přestavby vozidel na bioethanol E85 Příbram, Praha

Bioethanol, neboli E85 je zajímavé ekologické palivo, které vozům s benzínovými motory bez přímého vstřikování paliva jedině prospěje. Jestliže chcete svůj vůz přestavit na provoz s tímto palivem, můžete se obrátit na společnost AUTOmania, která se těmito službami zabývá již spoustu let. Přestavba nenaruší provoz vašeho vozidla, ba naopak, zlepší jeho jízdní vlastnosti a sníží provozní náklady. Provoz bude šetrnější k přírodě. Nemusíte se bát ani toho, že byste neprošli přes technické a emisní kontroly. Vše, co by se týkalo tohoto paliva, je dotaženo k dokonalosti, a proto je výhodné přestavit vozidlo na Bioethanol E85. Pokud máte zájem o přestavbu, obraťte se na společnost AUTOmania, která má své pobočky v Praze, Příbrami a Sedlčanech.


Přestavba vozidla na bioethanol vám pomůže šetřit - Příbram, Praha

Přestavba vozidla na bioethanol vám pomůže šetřit - Příbram, Praha

Protáčí se vám oči pokaždé, když na čerpací stanice vidíte cenu benzínu? Přestaňte platit přehnané částky a využijte sílu bioethanolu. Ve firmě AOUTOmania vám provedeme přestavbu vozidla na bioethanol, tedy přesně tak, aby vás provoz vašeho auta nestál majlant. Bioethanol je přírodní palivo, které je mnohem výhodnější a také ekologičtější než klasický benzín. Litr tohoto paliva vás vyjde ve srovnání s běžnými pohonnými hmotami i o deset korun levněji. Abyste mohli bioethanol tankovat jsou však nutné drobné úpravy vašeho vozidla a s těmi vám pomůže AUTOmania. Přestavba vozidla na bioethanol je vhodná pro všechny benzinové motory bez přímého vstřikování. Takovou opravu jsme vám schopni zajistit rychle a navíc za úžasnou cenu. Přestavbu vozidla na bioethanol vám totiž nabízíme již od 3.450 Kč včetně DPH. Za minimální vstupní náklady tak můžete jezdit ekonomicky a výrazně ušetřit. Nemáte pro přestavbu na bioethanol vhodné auto? Nevadí. Naši technici vám poradí, jaká úsporná opatření jsou konkrétně pro vaše auto vhodná. Využít můžete například přestavby vozidla na plynový pohon, kterou také nabízíme. Přestavba automobilu je díky nám snadná a nenákladná, proto neváhejte, navštivte naši pobočku v Praze nebo Příbrami a začněte šetřit ještě dnes.


Prodej autodoplňků a tažného zařízení.

Prodej autodoplňků a tažného zařízení.

Prodej autodopňků: -car hi-fi, hands free, centrální zamykání, ovládání oken, autobaterie, svíčky, kabely, ... Prodej tažného zařízení pro všechny typy vozidel..


Provádíme zabezpečení vozidel.

Provádíme zabezpečení vozidel.

ZABEZPEČENÍ VOZIDEL -alarmy, immobilisery, mechanické zabezpečení MUL-T-LOCK®, M-LOCK.


Přestavby vozidel pro pohon plynem LPG.

Přestavby vozidel pro pohon plynem LPG.

PŘESTAVBY VOZIDEL PRO POHON PLYNEM (LPG) -montáže, revize, servis, velkoobchod LPG = nejlevnější benzín -SEKVENČNÍ VSTŘIKOVÁNÍ pro čtyřválec za parádní cenu od 22.950,- Kč včetně DPH !!!Další produkty a služby
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • benzinová pumpa, čerpání pohonných hmot, prodej olejů a maziv, stanice LPG
  • prodej náhradních autodílů, prodej autopříslušenství, prodej autodoplňků


Související články
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů
Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.


Klimatizace do přepravních vozů
Klimatizace do přepravních vozů

Letní období začíná, sluníčko stoupá stále výš a má daleko větší sílu, než je tomu v jiných ročních obdobích. Čekají nás vysoké teploty a krásně teploučko. Ovšem v některých případech velké horko může být až nepříjemné.


Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis
Firma Autoslužby Rous zajistí autodopravu, autoservis i pneuservis

Potřebujete zajistit autodopravu pro libovolný počet osob nebo naopak potřebujete opravit či nechat prohlédnout vlastní automobil? Obojí nabízí firma Autoslužby Rous se sídlem v Kralicích nad Oslavou, která své služby zajišťuje v rámci celého regionu.


Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu
Výroba výlisků z ocelového, hliníkového a nerezového plechu

Pomocí hydraulických a mechanických lisů se vyrábí výlisky z plechů z různých materiálů. Společnost HS Umformtechnik disponuje lisy se sílou až 10 000 kN, pomocí kterých vyrábí výlisky z ocelového, hliníkového a nerezového plechu. Rovněž disponuje vlastní nástrojárnou, mycí linkou či 3D měřícím zařízením. Výlisky nachází uplatnění v oblasti automobilového průmyslu, ale též strojírenství a v dalších odvětvích.