TPL Czech s.r.o.

CZKTPL skladování

Firma TPL Czech je rodinná firma, která byla založena roku 1990 sídlí ve vlastním logistickém areálu v Hořovicích (u dálnice D5) v okrese Beroun. Na Slovensku máme dceřinnou společnost, která má sídlo v Novém Mestě nad Váhom. O naše klienty se stará více než 70 zaměstnanců a zajišťuje pro ně komplexní logistické služby včetně co-packingu a E-shop fulfillment – včetně správy.

Naše činnost:
- skladové prostory (volný, daňový a nedaňový sklad, pojištění skladových zásob, regálový systém, volná plocha, temperované a chlazené sklady
- doprava (garantovaná kvalita doručení 99, 5%, distribuce zásilek od 1 kg až po celokamionové zásilky, dvě distribuční sítě, mezinárodní kamionové zásilky)
- e-commerce (administrace e-shopu pro klienta, kompletní zajištění procesu od objednávky po závoz zboží ke konečnému spotřebiteli, skladování zboží, příprava objednávek)

V našem oboru chceme být nejlepší nikoliv největší a proto se snažíme najít řešení na míru pro každého klienta. Požadavky klientů se mnohdy liší, ale my se snažíme najít vždy optimální a flexibilní cestu. Naše hlavní sídlo včetně logistické haly najdete na ulici K Plevnu 388/10, Hořovice.


Katalog firem:    

Developerská činnost

,  
Štítky:

skladové prostory, doprava, e-commerce, logistické služby, E-shop fulfillment, Hořovice