Kovodružstvo, v.d.
Kovovýroba Žebrák - Beroun
Stavebnice dětského vozítka Blesk

Kovodružstvo, v.d. ze Žebráku (okres Beroun) se zabývá výrobou malé přepravní a dopravní techniky a obzvláště samotnou kovovýrobou, tvarováním a ohýbáním plechů a trubek, práškováním nebo lisováním.

Naším nejnovějším výrobkem je Blesk, stavebnice dětských vozítek. Tato stavebnice je unikátní tím, že roste s Vaším dítětem. Ze stavebnice se dá poskládat sedm různých produktů – odrážedlo, malé (12") a velké kolo (16"), tříkolka nebo čtyřkolka, koloběžka a chopper.
Naše řešení přestavováním jednoho produktu je méně nákladné než koupě několika výrobků a šetří místo. Blesk poroste s dětmi od 2 do 6 let.

V našich produktech naleznete ruční dvoukolé vozíky, distribuční vozíky, vozítka pro děti, drobná manipulační technika, prodejní a květinové stojany, ofukovací pistole, vozíky za kolo, drátěný a trubkový program, koloběžky, bytové doplňky, věšáky a stojany, sanitární program, přepravní technika, dětská vozítka, ruční vozíky.

Kromě výroby produktů nabízíme i další služby – lisování, tváření na lisech 16 – 160 tun (třecích, výstředníkových a hydraulických), svařování CO2, zámečnické práce, vypalovací pec (1, 7 x 2 x 2, 4 m), prášková lakovna (komaxid), frézování, soustružení, obrábění, bodové sváření, ohýbání, dělení, lakování na závěsné lince, trubkový program, výroba.

Poštovním doručovatelům dodáváme pojízdné tašky (kabely), vozíky s připojením za kolo a další speciální vozíky.

Kovodružstvo vzniklo již v roce 1951, díky čemuž má mnohaleté zkušenosti a praxi. Družstvo spolupracuje při výrobě kolejového vedení i dalších zakázek.


Slogan: Výrobní družstvo v Žebráku od roku 1951
Katalog firem:    Dopravní a manipulační zařízení,  Dráty a drátěný program,  Jízdní kola a vybavení na cyklistiku,  Lisování,  Obráběčské, soustružnické a frézařské práce,  Povrchové úpravy kovů,  Strojírny a kovovýroba,  Zámečnické práce,  
Štítky: Výroba dětských vozítek, dvoukolové vozíky, koloběžky, lisování, svařování, práškové lakování