Kompresory PEMA s.r.o.


Pražská 1114, Pelhřimov 393 01
Společnost Kompresory PEMA s.r.o. se specializuje na prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Působíme v okrese Pelhřimov, kde máme také provozovnu.
Provádíme revize chladících zařízení, elektroinstalace, tlakových nádob a další.
Měříme únik a spotřebu vzduchu, vibrací ložisek, tloušťky stěn a další.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Od roku 1999 jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO.
Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Také se zabýváme prodejem použitých kompresorů – bazar. Půjčovna a bazar je dostupná pro celou Českou republiku.

Společnost Kompresory PEMA má autorský program Air-Supply Plan:
- pořízení kompresorové stanice formou operativního nájmu
- údržba kompresorové stanice
- platíte jednotný paušál.
- pronájem vhodné kompresorové soustavy, kompresoru
- zařízení na úpravu vzduchu
- sušící jednotka, filtrace, tlaková nádoba.

Pronájem vhodného kompresoru nebo kompresorové soustavy včetně zařízení na úpravu vzduchu (filtrace, sušící jednotky, tlakové nádoby) podle skutečné potřeby
Poskytujeme pravidelné prohlídky a servis kompresorových stanic. Vyměníme kompresory podle aktuálních požadavků provozu.

Produkty
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka.

Obec Svatoslav, turistika, cykloturistika, závod Svatoslavská šlapka

Výroba a vývoj CNC obráběcích a jednoúčelových strojů.


Související články
Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Klimatizace a vzduchotechnika Znojmo,

Jak vybrat kvalitní klimatizaci do domu

Výběr kvalitní klimatizace patří k již základnímu komfortu bydlení. Klimatizace dokáže vzduch nejen ochlazovat, ale také regulovat teplotu a zajistit přívod čistého vzduchu. Co zákazník to jiná potřeba a četnost využívání klimatizace a o správný výběr se postará firma bbklima99, s.r.o.


Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

KOVER, spol. s r.o.

Vodo topo plyn snadno a rychle v Kover Jeseník

Stavíte nový dům nebo rekonstruujete byt? Pak jistě potřebujete kvalitní vybavení koupelen, potrubní příslušenství nebo krbový sortiment, který vám poskytne Kover Jeseník. Kromě prodeje vám můžeme zajistit rozvoz zboží, jeho montáž i následný servis.


OSPOL TECH Ostrava: půjčovna kompresorů, elektrocentrál a příslušenství

OSPOL TECH s.r.o.

OSPOL TECH Ostrava: půjčovna kompresorů, elektrocentrál a příslušenství

Bez elektrocentrál a kompresorů se neobejdete jak ve stavebnictví, tak v nejrůznějších dílnách, opravnách a podobně. Nevyplatí se vám elektrocentrály či kompresory kupovat? Řešení zná půjčovna OSPOL TECH s.r.o. Ostrava, která zajišťuje krátkodobé i dlouhodobé pronájmy těchto strojů v Severomoravském regionu.


Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Thermoquell CZ s.r.o.

Specialistou na armatury, konvektory a další instalatérský materiál je firma Thermoquell

Armatury, čerpadla, konvektory, měřicí a regulační technika, potrubní prvky. To vše a mnohé další seženete u firmy Thermoquell CZ s.r.o., která se zabývá maloobchodním i velkoobchodním prodejem nejrůznějšího instalatérského a topenářského materiálu té nejvyšší kvality. Spolu s ním dodáváme také služby jako technické informace a konzultace.


Firemní články
Kompresory Pelhřimov

Kompresory Pelhřimov

Produkujeme kompresory na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Také provádíme servis a vedeme půjčovnu zařízení. Půjčíme Vám stacionární i pojízdné kompresory a další zařízení na práci se stlačeným vzduchem. Na delší časové období Vám zajistíme kompresorové stanice. K prodeji máme jak zbrusu nové, tak i repasované kompresory. Starší přístroj pravidelně kontrolujeme v záruce i po ní a provádíme generální opravy. Zrevidujeme tlakové nádoby, elektroniku v kompresoru, chlazení a zkontrolujeme i energetickou náročnost stroje. Měříme únik vzduchu při chodu zařízení, vibrace, spotřebu vzduchu a další součásti, které mohou snížit výkon Vašeho zařízení na úpravu vzduchu. Spolupracujeme s firmami SANnet, O. R. G. A AQUA S. P. P.


Servis kompresorů – prodej a pronájem Pelhřimov

Servis kompresorů – prodej a pronájem Pelhřimov

Servisem, prodejem, ale i pronájmem kompresorů se zabývá podnik Kompresory PEMA, s.r.o. Je to spolehlivý partner v oblasti stlačeného vzduchu. Využijte bohatou nabídku kompresů značky Atlas Copco. Koupit si můžete jak nový, tak používaný kompresor ale i další zařízení na úpravu vzduchu. Jsme schopni vám i dlouhodobě pronajmout kompresor, a to jak stacionární, tak pojízdný. Proč se obrátit právě na nás? - Nabízíme kompletní servis kompresorů - Výhodná cenová politika - Největší nabídka stacionárních kompresů v ČR – k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu - Možnost online monitorování kompresorových stanic - Precizní vybavenost servisních středisek Spolehněte se na více jak dvacetiletou tradici v oblasti pneumatických zařízení společnosti Kompresory PEMA.


Kompresor - půjčovna i prodej. Vyberte si ten váš - Pelhřimov

Kompresor - půjčovna i prodej. Vyberte si ten váš - Pelhřimov

Společnost Kompresory PEMA je jednička na trhu v oblasti prodeje kompresorů a další stlačovací techniky. Už od roku 1992 vám nabízíme kompresory i veškeré příslušenství. Daří se nám i v zahraničí, exportujeme nejen do zemí Evropské unie, ale i na Blízký východ. Nabízíme vám kompletní zákaznický servis. Vše začíná prodejem, který můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova, a kompresor si vybrat jednoduše přes náš e-shop. Distribuujeme kompresory Atlas Copco i zařízení na úpravu vzduchu v různých variantách. Najdete u nás pojízdné kompresory, bezolejové šroubové kompresory i modely se vstřikem oleje. O zakoupenou stlačovací techniku se postaráme i během jejího používání – od toho jsou tu naše servisní služby. Zajišťujeme revize tlakových nádob, měření i diagnostiku přístrojů. Nechcete si kompresor přímo kupovat? Pak vám nabízíme dlouhodobý pronájem strojů v naší půjčovně. Proč si dlouhodobě půjčit kompresor u společnosti Kompresory PEMA? - po celu dobu pronájmu platíte jednotný paušál - nemusíte se starat o údržbu kompresorových stanic - kompresor si můžete pronajmout na několik hodin nebo dnů - v případě potřeby můžete kompresor vyměnit za jiný - jako zákazník se nestaráte o údržbu, revizi, ani případné poruchy a havárie Společnost Kompresory PEMA najdete celkem na třech pobočkách – v Praze, Pelhřimově a v Podivíně.


Prodej, opravy, servis, půjčovna a pronájem kompresorů a kompresorových stanic, Pelhřimov.

Prodej, opravy, servis, půjčovna a pronájem kompresorů a kompresorových stanic, Pelhřimov.

Opravy a servis kompresorů,zařízení na úpravu vzduchu. Pronájem kompresorových stanic a kompresorů Půjčovna pojízdných a stacionárních kompresorů a zařízení na úpravu vzduchu. Dlouhodobé pronájmy kompresoru i celých kompresorových stanic. Prodej nových i použitých kompresorů a zařízení na úpravu vzduchu. Revize: -elektroinstalace -tlakové nádoby -chladících zařízení -energetické náročnosti aj. Měření: -spotřeby vzduchu -úniku vzduchu -vibrací ložisek -tloušťky stěn aj. Prodáváme kompresory Atlas Compo: -pojízdné kompresory -bezolejové šroubové kompresory -komresory šroubové se vstřikem oleje. Více informací viz. níže


Prodej, servis, pronájem kompresorů Pelhřimov

Prodej, servis, pronájem kompresorů Pelhřimov

Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme též použité kompresory.


Pronájem kompresorů, Pelhřimov.

Pronájem kompresorů, Pelhřimov.

Air-Supply Plan, je autorský program společnosti Kompresory PEMA. Jedná se o pořízení kompresorové stanice formou operativního pronájmu. Kdy obsahem pronájmu je i údržba kompresorové stanice. Zákazník vždy platí jednotný paušál a má tak pod kontrolou náklady na výrobu stlačeného vzduchu. Obsah Air-Supply Plan: Pronájem vhodného kompresorů, nebo kompresorové soustavy včetně zařízení na úpravu vzduchu (filtrace, sušící jednotky, tlakové nádoby) podle skutečné potřeby Pravidelný servis a prohlídky kompresorové stanice. Až 100% zálohu v podobě náhradních kompresorů. Možnost výměny kompresorů podle aktuálních požadavků provozu. On-line monitorování kompresorové stanice.


Pneumatické nářadí Pelhřimov.

Pneumatické nářadí Pelhřimov.

Prodej příslušenství: -pneumatické nářadí PERMON, ORLÍK -ruční dílenské nářadí ATLAS COPCO, ALFA VARIA -pneumatické prvky SMC -elektrické ruční nářadí MILWAUKEE.


Kompresory, elektrocentrály Pelhřimov.

Kompresory, elektrocentrály Pelhřimov.

Autorizovaný prodejce a servisní středisko firmy ATLAS COPCO: -kompresory ATLAS COPCO -šroubové, pístové -pojízdné -stacionární -elektrocentrály. Opravy a prodej: -pístové kompresory ORLÍK, ČKD ŽANDOV, ČKD PRAHA. Prodej použitých kompresorů.


Bazar kompresorů, použité kompresory, Pelhřimov.

Bazar kompresorů, použité kompresory, Pelhřimov.

Bazar kompresorů - Použité kompresory Garantujeme historii a skutečný stav námi servisovaných strojů Po domluvě lze zajistit dopravu, zapojení i servis kompresoru Nabízíme možnosti financování leasingem nebo úvěrem Na námi servisováné kompresory poskytujeme záruku půl roku Bazar kompresorů - XAS 57, QAS 45 Nové stroje v našem bazaru kompresorů: dva pojízdné kompresory Atlas Copco XAS 57 a pojízdný elektrogenerátor Atlas Copco QAS 45


Půjčovna nářadí, Pelhřimov.

Půjčovna nářadí, Pelhřimov.

Půjčovna nářadí. Nově jsme pro Vás připravili Půjčovnu pneumatického nářadí M7. V nabídce naleznete více než 60 druhů nářadí. Pro více informací volejte 733 645 190, nebo piště na email: zabransky@kompresorypema.cz


Prodej, servis, pronájem kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis, pronájem kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Nabízíme použité kompresory - bazar kompresorů.


Kompresory Pelhřimov.

Kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Nabízíme použité kompresory - bazar kompresorů.


Kompresory Pelhřimov, půjčovna, prodej, pronájem, bazar

Kompresory Pelhřimov, půjčovna, prodej, pronájem, bazar

Kompresory, půjčovna kompresorů, vzduchové, chladící. Úprava tlakového vzduchu, servis, opravy.