Kompresory PEMA s.r.o.


Pražská 1114, Pelhřimov 393 01
Společnost Kompresory PEMA s.r.o. se specializuje na prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Působíme v okrese Pelhřimov, kde máme také provozovnu.
Provádíme revize chladících zařízení, elektroinstalace, tlakových nádob a další.
Měříme únik a spotřebu vzduchu, vibrací ložisek, tloušťky stěn a další.

Naše firma působí na českém trhu již od roku 1993. Od roku 1999 jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO.
Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Také se zabýváme prodejem použitých kompresorů – bazar. Půjčovna a bazar je dostupná pro celou Českou republiku.

Společnost Kompresory PEMA má autorský program Air-Supply Plan:
- pořízení kompresorové stanice formou operativního nájmu
- údržba kompresorové stanice
- platíte jednotný paušál.
- pronájem vhodné kompresorové soustavy, kompresoru
- zařízení na úpravu vzduchu
- sušící jednotka, filtrace, tlaková nádoba.

Pronájem vhodného kompresoru nebo kompresorové soustavy včetně zařízení na úpravu vzduchu (filtrace, sušící jednotky, tlakové nádoby) podle skutečné potřeby
Poskytujeme pravidelné prohlídky a servis kompresorových stanic. Vyměníme kompresory podle aktuálních požadavků provozu.

Produkty
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory

Obec Jedlá, malebný klenot ukrytý v nádherném kraji Vysočina.

Okolí Jedlé rovněž nabízí možnosti navštívit několik zajímavých míst.

Související články
Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní technika Tůma s.r.o.

Oficiální partner a dealer produktů firmy SMC

Transportní Technika Tůma se stala oficiálním partnerem a dealerem uznávané firmy SMC, která se specializuje na výrobu standardních prvků v oblasti pneumatických a elektrických systémů. Toto strategické partnerství umožňuje Transportní Technice Tůma rozšířit svou nabídku o špičkové produkty, které zvyšují efektivitu a spolehlivost průmyslových aplikací.


Tlaková kanalizace od PRESSKAN system, a.s. - Jak funguje a jak předchází ucpávání potrubí?

PRESSKAN system, a.s.

Tlaková kanalizace od PRESSKAN system, a.s. - Jak funguje a jak předchází ucpávání potrubí?

Tlaková kanalizace je nezbytnou součástí infrastruktury moderních měst a obcí, umožňující efektivní odvádění odpadních vod. Nicméně, problémy s ucpáváním potrubí mohou nastat například při špatně nadimenzovaném potrubí nebo při přítomnosti shybek, podchodů pod vodotečemi nebo železnicemi. V reakci na tyto výzvy přichází společnost PRESSKAN system, a.s. s inovativním řešením, které revolučně mění způsob, jakým tlaková kanalizace funguje, především v oblastech, kde jsou technické nároky způsobené složitým terénem nebo specifickými požadavky na dimenzování systémů.


PRIMA CHLAZENÍ: Kompletní služby v oblasti klimatizací a chlazení

PRIMA CHLAZENÍ s.r.o.

PRIMA CHLAZENÍ: Kompletní služby v oblasti klimatizací a chlazení

PRIMA CHLAZENÍ s.r.o. se specializuje na komplexní dodávky klimatizačních a chladírenských systémů pro různé typy prostor. Nabízíme řešení od konzultací a návrhu, přes dodávku a montáž, až po servis a školení. Naše služby zahrnují i dodávky tepelných čerpadel a topných systémů. S dlouholetou praxí a osvědčenými technologiemi zaručujeme spokojenost zákazníků.


Oslavujeme 20 let s Thermoquell: Více produktů, více inovace, více pohodlí

Thermoquell CZ s.r.o.

Oslavujeme 20 let s Thermoquell: Více produktů, více inovace, více pohodlí

Thermoquell, lídr v oblasti řešení pro vytápění a chlazení, slaví 20 let úspěchu na trhu. Naše odbornost a inovace jsou nyní ještě dostupnější díky novému e-shopu, který přináší širokou škálu produktů přímo k vám. Díky tomuto kroku se Thermoquell stává ještě dostupnějším pro své zákazníky a posiluje své postavení lídra v oblasti vytápění a chlazení.


Firemní články
Kompresory Pelhřimov

Kompresory Pelhřimov

Produkujeme kompresory na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Také provádíme servis a vedeme půjčovnu zařízení. Půjčíme Vám stacionární i pojízdné kompresory a další zařízení na práci se stlačeným vzduchem. Na delší časové období Vám zajistíme kompresorové stanice. K prodeji máme jak zbrusu nové, tak i repasované kompresory. Starší přístroj pravidelně kontrolujeme v záruce i po ní a provádíme generální opravy. Zrevidujeme tlakové nádoby, elektroniku v kompresoru, chlazení a zkontrolujeme i energetickou náročnost stroje. Měříme únik vzduchu při chodu zařízení, vibrace, spotřebu vzduchu a další součásti, které mohou snížit výkon Vašeho zařízení na úpravu vzduchu. Spolupracujeme s firmami SANnet, O. R. G. A AQUA S. P. P.


Servis kompresorů – prodej a pronájem Pelhřimov

Servis kompresorů – prodej a pronájem Pelhřimov

Servisem, prodejem, ale i pronájmem kompresorů se zabývá podnik Kompresory PEMA, s.r.o. Je to spolehlivý partner v oblasti stlačeného vzduchu. Využijte bohatou nabídku kompresů značky Atlas Copco. Koupit si můžete jak nový, tak používaný kompresor ale i další zařízení na úpravu vzduchu. Jsme schopni vám i dlouhodobě pronajmout kompresor, a to jak stacionární, tak pojízdný. Proč se obrátit právě na nás? - Nabízíme kompletní servis kompresorů - Výhodná cenová politika - Největší nabídka stacionárních kompresů v ČR – k dispozici 24 hodin, 7 dní v týdnu - Možnost online monitorování kompresorových stanic - Precizní vybavenost servisních středisek Spolehněte se na více jak dvacetiletou tradici v oblasti pneumatických zařízení společnosti Kompresory PEMA.


Kompresor - půjčovna i prodej. Vyberte si ten váš - Pelhřimov

Kompresor - půjčovna i prodej. Vyberte si ten váš - Pelhřimov

Společnost Kompresory PEMA je jednička na trhu v oblasti prodeje kompresorů a další stlačovací techniky. Už od roku 1992 vám nabízíme kompresory i veškeré příslušenství. Daří se nám i v zahraničí, exportujeme nejen do zemí Evropské unie, ale i na Blízký východ. Nabízíme vám kompletní zákaznický servis. Vše začíná prodejem, který můžete vyřídit z pohodlí vašeho domova, a kompresor si vybrat jednoduše přes náš e-shop. Distribuujeme kompresory Atlas Copco i zařízení na úpravu vzduchu v různých variantách. Najdete u nás pojízdné kompresory, bezolejové šroubové kompresory i modely se vstřikem oleje. O zakoupenou stlačovací techniku se postaráme i během jejího používání – od toho jsou tu naše servisní služby. Zajišťujeme revize tlakových nádob, měření i diagnostiku přístrojů. Nechcete si kompresor přímo kupovat? Pak vám nabízíme dlouhodobý pronájem strojů v naší půjčovně. Proč si dlouhodobě půjčit kompresor u společnosti Kompresory PEMA? - po celu dobu pronájmu platíte jednotný paušál - nemusíte se starat o údržbu kompresorových stanic - kompresor si můžete pronajmout na několik hodin nebo dnů - v případě potřeby můžete kompresor vyměnit za jiný - jako zákazník se nestaráte o údržbu, revizi, ani případné poruchy a havárie Společnost Kompresory PEMA najdete celkem na třech pobočkách – v Praze, Pelhřimově a v Podivíně.


Prodej, opravy, servis, půjčovna a pronájem kompresorů a kompresorových stanic, Pelhřimov.

Prodej, opravy, servis, půjčovna a pronájem kompresorů a kompresorových stanic, Pelhřimov.

Opravy a servis kompresorů,zařízení na úpravu vzduchu. Pronájem kompresorových stanic a kompresorů Půjčovna pojízdných a stacionárních kompresorů a zařízení na úpravu vzduchu. Dlouhodobé pronájmy kompresoru i celých kompresorových stanic. Prodej nových i použitých kompresorů a zařízení na úpravu vzduchu. Revize: -elektroinstalace -tlakové nádoby -chladících zařízení -energetické náročnosti aj. Měření: -spotřeby vzduchu -úniku vzduchu -vibrací ložisek -tloušťky stěn aj. Prodáváme kompresory Atlas Compo: -pojízdné kompresory -bezolejové šroubové kompresory -komresory šroubové se vstřikem oleje. Více informací viz. níže


Prodej, servis, pronájem kompresorů Pelhřimov

Prodej, servis, pronájem kompresorů Pelhřimov

Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Zabýváme se prodejem, servisem a pronájmem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Nabízíme též použité kompresory.


Pronájem kompresorů, Pelhřimov.

Pronájem kompresorů, Pelhřimov.

Air-Supply Plan, je autorský program společnosti Kompresory PEMA. Jedná se o pořízení kompresorové stanice formou operativního pronájmu. Kdy obsahem pronájmu je i údržba kompresorové stanice. Zákazník vždy platí jednotný paušál a má tak pod kontrolou náklady na výrobu stlačeného vzduchu. Obsah Air-Supply Plan: Pronájem vhodného kompresorů, nebo kompresorové soustavy včetně zařízení na úpravu vzduchu (filtrace, sušící jednotky, tlakové nádoby) podle skutečné potřeby Pravidelný servis a prohlídky kompresorové stanice. Až 100% zálohu v podobě náhradních kompresorů. Možnost výměny kompresorů podle aktuálních požadavků provozu. On-line monitorování kompresorové stanice.


Pneumatické nářadí Pelhřimov.

Pneumatické nářadí Pelhřimov.

Prodej příslušenství: -pneumatické nářadí PERMON, ORLÍK -ruční dílenské nářadí ATLAS COPCO, ALFA VARIA -pneumatické prvky SMC -elektrické ruční nářadí MILWAUKEE.


Kompresory, elektrocentrály Pelhřimov.

Kompresory, elektrocentrály Pelhřimov.

Autorizovaný prodejce a servisní středisko firmy ATLAS COPCO: -kompresory ATLAS COPCO -šroubové, pístové -pojízdné -stacionární -elektrocentrály. Opravy a prodej: -pístové kompresory ORLÍK, ČKD ŽANDOV, ČKD PRAHA. Prodej použitých kompresorů.


Bazar kompresorů, použité kompresory, Pelhřimov.

Bazar kompresorů, použité kompresory, Pelhřimov.

Bazar kompresorů - Použité kompresory Garantujeme historii a skutečný stav námi servisovaných strojů Po domluvě lze zajistit dopravu, zapojení i servis kompresoru Nabízíme možnosti financování leasingem nebo úvěrem Na námi servisováné kompresory poskytujeme záruku půl roku Bazar kompresorů - XAS 57, QAS 45 Nové stroje v našem bazaru kompresorů: dva pojízdné kompresory Atlas Copco XAS 57 a pojízdný elektrogenerátor Atlas Copco QAS 45


Půjčovna nářadí, Pelhřimov.

Půjčovna nářadí, Pelhřimov.

Půjčovna nářadí. Nově jsme pro Vás připravili Půjčovnu pneumatického nářadí M7. V nabídce naleznete více než 60 druhů nářadí. Pro více informací volejte 733 645 190, nebo piště na email: zabransky@kompresorypema.cz


Prodej, servis, pronájem kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis, pronájem kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Nabízíme použité kompresory - bazar kompresorů.


Kompresory Pelhřimov.

Kompresory Pelhřimov.

Prodej, servis a pronájem kompresorů a zařízení na úpravu stlačeného vzduchu. Jsme autorizovaným prodejcem a servisním střediskem firmy ATLAS COPCO. Servis i půjčovna kompresorů je dostupná 24h denně. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kompresorů i celých kompresorových stanic. Nabízíme použité kompresory - bazar kompresorů.


Kompresory Pelhřimov, půjčovna, prodej, pronájem, bazar

Kompresory Pelhřimov, půjčovna, prodej, pronájem, bazar

Kompresory, půjčovna kompresorů, vzduchové, chladící. Úprava tlakového vzduchu, servis, opravy.