STATUS stavební a.s.


Nádražní 998, Humpolec 396 01
Telefon: +420 565 532 305

Stavební akciová společnost STATUS stavební a.s. se skládá ze tří divizí se sídlem v Humpolci, Pelhřimově a Pacově.
Správní útvar včetně technického a ekonomického oddělení má sídlo na ulici Nádražní 998, Humpolec. Naše společnost disponuje kompletně vybavenými truhlářskými a zámečnickými dílnami, včetně střediska mechanizace, dopravy a zázemí pro jednotlivá střediska. Zajišťujeme generální dodávky veškerých stavebních prací spolu se všemi příbuznými obory nutnými pro kompletní výstavbu, rekonstrukce, opravy a také projekční práce. Vedle stavebních prací zajišťujeme také přidružené stavební práce.

Naše společnost provádí a zajišťuje:
- generální dodávky veškerých stavebních prací spolu se všemi příbuznými obory nutnými pro kompletní výstavbu
- rekonstrukce, opravy a projekční práce (rodinných a bytových domů, průmyslových objektů, historických a památkově chráněných objektů, ...)
- přidružené stavební práce (tesařské, truhlářské, pokrývačské, klempířské, zámečnické, vodoinstalatérské, podlahářské, malířské a natěračské a další).

Naším cílem je snaha uspokojovat potřeby a očekávání našich zákazníků při současném plnění požadavků právních předpisů a dalších požadavků na kvalitu, ochranu životního prostředí, bezpečnost a ochranu zdraví při práci.

IČ: 46679120
DIČ: CZ46679120
Okres: Pelhřimov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Telefon:
+420 565 532 305
+420 777 755 203
+420 775 850 937

Email:
info@status.cz
kubu@status.cz

Web:


GPS: 49°32′6.86″ N, 15°20′59.89″ E

QR kód firmy STATUS stavební a.s.

Údržba, čištění, voskování a impregnace vozidel, polepy a zdobení.

Údržba, čištění, voskování a impregnace vozidel, polepy a zdobení

Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova.

Myčky, pračky a sušičky prádla značky MIELE z Uničova
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

STŘECHY Reiner, s.r.o.

Kvalitní střechy pro veškeré stavby zařídí firma STŘECHY Reiner, s.r.o.

Každému je jistě hned jasné, na co střechu v domově potřebujeme. Aby nám nekapalo do jídla, je nezbytné mít kvalitní střechu, kterou ani silný vítr neodvane. Střecha patří k základnímu a nesmírně důležitému bodu každého domova a to nejenom domova, ale v podstatě každé budovy. Firma STŘECHY Reiner, s.r.o. se zabývá klempířskými prácemi již po mnoho let a má mnoho cenných zkušeností s pokládkou střešní krytiny.


Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Buček Stavby s.r.o.

Nadkrokevní izolace, zastřešení budov, obklady a dlažby

Ještě jste neslyšeli o nadkrokevní izolaci? Jedná se o systém zateplení šikmé střechy. Jedna z nejnovějších technologií. Odborně Vám ji může provést firma BUČEK střechy. Firma provádí spolehlivě a odborně i veškeré ostatní práce na střechách - kompletní zastřešení budov, pokládka střešní krytiny, rekonstrukce střech a mnohé další služby.


Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Homestead, s.r.o.

Rodinné domy na klíč v kraji Vysočina postaví Homestead

Dřevostavby jsou ekonomické rodinné domy, které dokáží naplnit všechna vaše osobní přání. Stavby jsou energeticky úsporné, protože se vyznačují nadstandardními tepelně-izolačními vlastnostmi. Oproti klasické zděné stavbě za rok vytápění výrazně uspoříte. Ať už se tedy rozhodnete pro bungalov, tradiční nebo moderní dům, to vše vám dokážeme poskytnout.


Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

EKODRILL, s.r.o.

Kvalitní zdroj pitné vody, to jsou vrtané studny EKODRILL

Rozhodli jste se pro vlastní zdroj podzemní vody, pro vrtanou studnu? Obraťte se na firmu EKODRILL, s.r.o., specialistu na vrtané studny. Pomůžeme vám získat podzemní vodu na vašem pozemku a vybudovat vlastní vrtanou studnu. Své služby nabízíme majitelům domů, zahrádek, chat i starostům obcí.