KOTSASSEN s.r.o.


č. 4, Želiv 394 44

Náš rodinný hotel naleznete v malebném údolí řeky Želivky. V okolí hotelu je nespočet možností pro cyklistické výlety, návštěvy hradů a zámků aj.
Umožňujeme také pořádání soukromých oslav, svateb, firemních akcí ad.
Splňujeme nároky kvalitního ale přitom levného ubytování. Na požádání zajistíme grilování, zabijačkové i zvěřinové hody a mnoho dalšího.
K dispozici máme celkem 63 lůžek. Děti do 3 let ubytování zdarma.
Součástí našeho hotelu je restaurace s celoročním provozem a domácí kuchyní.

IČ: 27451917
DIČ: CZ27451917
Okres: Pelhřimov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Pavel Mička st.

Pronájem salonku, společenské akce Vysočina

Pronájem salonku, společenské akce Vysočina

Chystáte se pořádat nějakou společenskou akci na Vysočině a potřebujete sehnat pronájem salonku? Pak navštivte náš hotel, kde je salonek k pronajmutí celoročně! Hotel se nachází v obci Želiv a celoročně máme v provozu jak restauraci s českou kuchyní tak i salonek pro pořádání nejrůznějších společenských akcí jako jsou teambuildingy, konference, svatby, smuteční hostiny, výroční zasedání, semináře, školení, schůze atd. Pokud by jste se potřebovali zdržet déle nabízíme samozřejmě i levné ubytování kdy noc je již od 250 Kč. Více informací k našemu hotelu a ceníku najdete na našem webu!


Levné ubytování na Vysočině - Hotel na Kocandě

Levné ubytování na Vysočině - Hotel na Kocandě

Sháníte levné ubytování na Vysočině? Pak se zastavte k nám do hotelu, kde Vás ceny jistě potěší! Hotel na Kocandě najdete v Želivi u Humpolce. Nabízíme levné ubytování pro rodiny s dětmi, školní pobyty, firemní akce či semináře a jiné. Celoročně je k dispozici sál pro konference, teambuildingy, coffebreaky, přednášky, semináře a jiné akce a také restaurace s vynikající českou kuchyní. Kapacita našeho hotelu je 63 lůžek a 90 lůžek ve Sportparku. Ceny máme již od 250,-/noc. Více informací k hotelu a cenám naleznete na www.


Rodinné víkendové pobyty Vysočina

Rodinné víkendové pobyty Vysočina

Hledáte nádherné místo, kde by jste mohli trávit rodinné víkendy? Pak zavítejte k nám do hotelu, kde si jistě svůj pobyt užijete! Najdete nás na Vysočině v obci Želiv u Humpolce. Ubytování nabízíme již od 250,-/noc a k dispozici máme 63 lůžek. Děti do 3 let mají ubytování zdarma. Pro rodinné pobyty poskytujeme slevu. Součástí hotelu je restaurace s domácí kuchyní, která je otevřena celoročně. V okolí hotelu je mnoho krásných míst kam si jako rodina můžete vyrazit na výlet. Bližší informace k ubytování a ceník najdete na našich webových stránkách.


Ubytování pro školy na Českomoravské vrchovině (Humpolec)

Ubytování pro školy na Českomoravské vrchovině (Humpolec)

Pokud se pohybujete ve školství, určitě to dobře znáte. Každý rok je to stejné, se studenty je potřeba vyjet někam na výlet a vy nevíte kam. Rádi byste vyrazili někam do přírody, kde bude klid, ale zároveň tam bude dostačující zázemí? Pak se vypravte k nám, získáte u nás kompletní servis, ubytování i dobré zázemí. Hotel na Kocandě se nachází v údolí řeky Želivky v obci Želiv u Humpolce v samém srdci Českomoravské vrchoviny. Místo je vhodné pro nejrůznější volnočasové aktivity. Dají se zde podnikat vyjížďky na kole, navštívit blízké hrady i zámky a v sezóně jít na houby. Jakou nabídku jsme připravili pro školy? Pro školky i školy jsme připravili zaváděcí cenovou nabídku na naše služby. Zajišťujeme ubytování ve 4 až 8 místných chatkách s vlastní sprchou a záchodem. Dále si u nás můžete objednat stravovací režim až 5 x denně. Hotel Na Kocandě vám připraví pohodový výlet, na který budete vy i vaši studenti vzpomínat celý život. Hotel Na Kocandě je otevřený všem milovníkům krásné přírody a pohodového trávení času. Nabízíme renovované ubytování až pro 63 lidí s možností stravování v naší restauraci. Zajišťujeme také firemní a soukromé akce, zde uvádíme drobný výčet z nich: - školení, schůze, semináře - konference a obchodní prezentace - teambuilding - hudební produkce - gastronomické a kulturní akce Ať už hledáte ubytování pro školy, nebo chcete s rodinou vyjet na víkend do přírody, vypravte se do Hotelu Na Kocandě. Budeme se na vás těšit.


Hotel Na Kocandě si vaši žáci zamilují - Humpolec

Hotel Na Kocandě si vaši žáci zamilují - Humpolec

Nádherné pokoje a sportovní vyžití v obklopení malebné přírody. To je Hotel Na Kocandě, který najdete v obci Želiv u Humpolce. Svým zázemím je ideální pro letní školní pobyty. Školám navíc nabízíme výhodné zaváděcí ceny letních pobytů. Ubytování v Hotelu Na Kocandě poskytuje zázemí až pro více než 150 lidí. Hotel je totiž rozdělen na plně zrekonstruovanou budovu a na sportpark Kocanda, který bezprostředně navazuje na zahradu Hotelu Na Kocandě. Sportpark Kocanda je rozsáhlý komplex, který tvoří kromě ubytování v chatkách také tělocvična, sauna a několik hřišť. Žáci i učitelé se tak můžou těšit na: - Ping pong - Cyklistické výlety - Tenisové kurty - Fotbalové hřiště - Kanoe - A další sportovní vybavení Vaše žáky tedy budete mít neustále pod kontrolou, protože k tomu, aby se zabavili, nemusí opouštět areál sportparku Kocanda. Pokud využijete naší nabídky výhodných letních pobytů, nebudete litovat. Součástí balíčku zaváděcích cen pro školy je nejenom ubytování a neomezený pohyb na sportovištích, ale také vynikající jídlo až 5x denně, které obstarává restaurace Hotelu Na Kocandě. Ta je vyhlášená v širokém okolí pro své vynikající pokrmy. Obec Želiv u Humpolce je oblíbeným turistickým místem. Obklopuje ji totiž nádherná příroda Vysočiny. Hotel Na Kocandě se nachází v údolí řeky Želivka a umožňuje tak snadný přístup ke kanoistice i houbaření. V blízkosti hotelu se nachází nádherný Želivský klášter nebo vodní elektrárna Sedlice. Na své si tak přijdou milovníci historie i techniky, vaši žáci se rozhodně nudit nebudou.


Hotel, ubytování, Vysočina

Hotel, ubytování, Vysočina

Toužíte strávit nezapomenutelnou dovolenou plnou zajímavých aktivit, poznání a relaxu? Hotel Na Kocandě Vám to umožní. Nabízíme kvalitní a přitom levné ubytování na Vysočině v malebném prostředí obce Želiv s možností vyžití pro aktivní sportovce i příznivce odpočinku. Hotel Na Kocandě nabízí následující služby: - 63 lůžek pro ubytování ve dvou cenových kategoriích - Restaurace - Salonek - Velký sál - Letní terasa (s výhledem na řeku a splav) - Vybavení pro venkovní grilování - Zahradní areál se zastřešeným pódiem Okolí hotelu Na Kocandě poskytuje nespočet možností pro pěší turisty i fanoušky cyklistiky. Okolní lesy nabízejí značené i neznačené stezky pro pokročilé sportovce i rekreační cyklisty. Rádi byste se projeli po okolí, ale nemáte vlastní kolo? Nevadí, kromě ubytování nabízíme třeba také zapůjčení horských kol přímo na Kocandě. Také příznivci vodních radovánek si při ubytování v Hotelu Na Kocandě přijdou na své. Nedaleká vodní nádrž Trnávka v létě nabízí ideální podmínky ke koupání, rybolovu a vodním sportům. Můžete tak odpočívat na místních upravených plážích, nebo zažít dobrodružství a využít některé z nabízených vodních atrakcí. Pro odvážné je tu potom umělý vodní kanál pro vodní slalom. Pro Váš větší komfort jsme v roce 2012 rozšířili areál Hotelu Na Kocandě o sportpark Kocanda. Zde si můžete užít tenisové a volejbalové hřiště i krytou tělocvičnu, nebo si odpočinout v sauně. Sportpark nabízí také další možnost ubytování - 90 lůžek v útulných chatkách.


Vodní sporty, cyklistika Vysočina - Hotel Kocanda

Vodní sporty, cyklistika Vysočina - Hotel Kocanda

Hotel Na Kocandě, nacházející se na Vysočině, v obci Želiv u Humpolce, má pro Vás nabídku levného ubytování. Ubytování zde, je vhodné pro rodiny s dětmi, pro firmy, pro obchodní cestující i školní pobyty. Hotel má také restauraci, kde se vaří celoročně. Celková kapacita hotelu je 90 lůžek, a dalších 90 lůžek máme ve sportparku Kocanda. Výborný výchozí bod pro cestování, poznávání okolí, pro turistiku, cyklistiku, vodní sporty. Možnost navštívit vodní nádrž Trnávka – koupání, rybolov, vodní sporty. Lesy v okolí – sběry hub, pěší turistika a další. Více informací na webových stránkách.


VIP Firemní turistika - školení, teambuilding Vysočina

VIP Firemní turistika - školení, teambuilding Vysočina

Hotel Na Kocandě KOTSASSEN s.r.o., najdete v obci Želiv u Humpolce. Hotel nabízí ubytování za výhodné ceny. Ubytování vhodné jak pro rodiny s dětmi, obchodní cestující, pro firmy. Restaurace je v provozu celoročně. Doporučujeme naši domácí kuchyni. Kapacita hotelu je 63 lůžek na hotelu, a dalších 90 lůžek ve Sportparku Kocanda. Prostory jsou vhodné pro firmy na konání různých školení, seminářů, obchodních prezentací, konferencí, ale také na oslavy svateb, hostiny, rauty. Kapacita salonku je 25 míst, k dispozici máme DVD, SAT, velkoplošnou plazmu, TV, dále můžete využít velký sál (80-120 míst), letní terasu, vybavení pro venkovní grilování, můžete využít také zahradu, je to velký areál (cca 1500 m2) se zastřešeným pódiem. Náš hotel můžete využít také na VIP firemní turistiku, či teambuilding na Vysočině. Více informací na webových stránkách.


Svatby, svatební hostiny - Vysočina, Pelhřimov

Svatby, svatební hostiny - Vysočina, Pelhřimov

Hotel Na Kocandě KOTSASSEN s.r.o., se nachází v obci Želiv na Vysočině. Využijte ubytování v našem hotelu. K dispozici máme 63 lůžek, které byly rekonstruovány a dalších 90 lůžek ve sportparku Kocanda, který je součástí a navazuje na zahradu hotelu. Nabízíme levné ubytování pro rodiny s dětmi, jednotlivce, firemní a školní pobyty. Součástí hotelu je restaurace. Možnost stravování – plná penze. Můžete u nás pořádat soukromé oslavy, svatby, firemních akce a další. Rádi Vám zajistíme Vám svatební hostinu, grilování selete i zabijačkové či zvěřinové hody dle Vašeho přání. Kapacita restaurace je 30-40 míst, salonek pojme 25 míst, velký sál 80-120 míst. Jsme vybaveni pro venkovní grilování a lze využít i zahradní areál na konání akcí se zastřešeným pódiem. Svatby, svatební hostiny - Vysočina, Pelhřimov. Více informací na webových stránkách.


Klášter Želiv - ubytování Hotel Kocanda

Klášter Želiv - ubytování Hotel Kocanda

Náš Hotel Na Kocandě, najdete na Vysočině, v obci Želiv u Humpolce. Hotel pojme 90 ubytovaných v hotelu Kocanda a 90 osob ve sportparku Kocanda. Ubytováváme po celý rok, a provozujeme také restauraci s výbornou domácí kuchyní. Hotel je vhodný pro rodiny s dětmi, pro firmy, pro školky, školy, i pro ty, co vyhledávají turistiku či cykloturistiku. Můžete navštívit Želivský klášter, který patří mezi národní kulturní památky. Je to jeden z nejstarších klášterů v ČR. Klášter Želiv - ubytování Hotel Kocanda. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • půjčování kol pro cyklisty, cyklistické trasy, stezky pro cyklisty, dovolená na kole
  • ubytování a salonky, firemní akce, rodinné oslavy, pořádání konferencí, obchodní jednání
  • studená kuchyně, teplá kuchyně, občerstvení s posezením, možnost cateringu, společenské akce
  • nabídka kongresových prostor, profesionální školicí místnost, firemní prezentace, ubytování pro firmy, realizace firemních akcí

Rott, Růžička & Guttmann Patentová a advokátní kancelář Praha

Související články
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.


Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc
Dlouhodobé ubytování pro studenty Olomouc

Studentský život sebou přináší nejen krásné roky studentského života a vzdělávání, ale také potřebu vhodného ubytování a nejlépe v blízkosti školy. Komfortně vybavené pokoje pro studenty všech vysokých škol v Olomouci poskytne Správa nemovitostí Olomouc a.s. a Hotel – Hotelový dům.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy
Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.