Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace


Komenského 1465, Pelhřimov 393 01
Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace nabízí kvalitní základní vzdělání pro děti od první do deváté třídy. Žáci si u nás mohou vybrat z řady volitelných předmětů i zájmových kroužků. Součástí naší školy je také školní družina.

Základní škola, ZŠ Komenského Pelhřimov:
- základní vzdělání
- první stupeň, 1. - 5. třída
- druhý stupeň 6. - 9. třída
- školní knihovna
- školní klub
- volitelné předměty (mediální výchova, psaní na počítači, sportovní hry, technická praktika, anglická konverzace a další)
- zájmové kroužky (keramika, kytara, sportovní kroužek, zdravotnický, pěvecký kroužek, košíkaření, flétna, šikovné ruce...).

Školní družina:
- tel.: 565 323 238

Školní jídelny:
- Friedova 1469, tel.: 565 349 429
- Třída Legií 1421. tel.: 565 322 701

Další služby:
- pronájem tělocvičny
- pronájem učeben, keramické dílny
- možnost zapůjčení lyží, běžeckých kompletů.

Aktuality z naší školy můžete sledovat na webových stránkách www.zskompe.cz.

Produkty
  • základní vzdělávání, ministerstvo školství, povinná školní docházka


Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Střešní krytiny Ruuki: kvalita, trvanlivost a krása pro váš dům

SEFRAN s.r.o.

Střešní krytiny Ruuki: kvalita, trvanlivost a krása pro váš dům

Pokud plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nové střechy, jistě chcete zvolit kvalitní a trvanlivou střešní krytinu, která bude chránit váš dům před povětrnostními vlivy a zároveň mu dodá estetický vzhled. Jednou z možností, které byste měli zvážit, jsou střešní krytiny Ruuki. Autorizovaným prodejcem a montérem těchto střešních krytin v České republice je firma SEFRAN s.r.o. ze Šumperka, která vám nabízí možnost nakoupit střešní krytinu Ruuki online na svém e-shopu.


Štipčák spol. s r.o. - český výrobce a prodejce 3-vrstvých dřevěných podlah

ŠTIPČÁK, spol. s r.o.

Štipčák spol. s r.o. - český výrobce a prodejce 3-vrstvých dřevěných podlah

Rodinná firma ŠTIPČÁK, spol. s r.o. je český výrobce a prodejce prémiových 3-vrstvých dřevěných podlah vyznačujících se vysokou kvalitou, estetikou a trvanlivostí. Nabízí široký sortiment podlah převážně z dubového dřeva, které je možné kombinovat s jinými bytovými doplňky. Na dřevěných podlahách od firmy Štipčák oceníte zejména krásu a plnou funkčnost i po mnoha letech používání. Proto investici do dřevěné podlahy nebudete nikdy litovat.


RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

RD KOMEX s.r.o.

RD Komex - Rekonstrukce a opravy domů OKAL Praha

Rekonstrukce domu, když se řekne tento název, tak se mnohým zježí všechny chlupy na těle. Nevěšte hlavu, rekonstrukce domu OKAL však může probíhat také plynule a může být zrealizována za velice krátkou dobu a to bez zbytečných starostí. Říkáte si, jak toho docílit? V tom případě se obraťte na profesionály, jakými jsou i ve firmě RD KOMEX s.r.o.


Firemní články
Základní škola Pelhřimov, vzdělávání dětí, ZŠ Pelhřimov

Základní škola Pelhřimov, vzdělávání dětí, ZŠ Pelhřimov

Kvalitní vzdělávání dětí od 1. - 9. třídy nabízí Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465.


Vzdělávání dětí od šesti let v ZŠ Pelhřimov

Vzdělávání dětí od šesti let v ZŠ Pelhřimov

Široká nabídka volitelných předmětů i zájmových kroužku v ZŠ Pelhřimov na ul. Komenského 1465. Nejkvalitnější základní vzdělání pro děti od 1. – 9. třídy.


Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů

Základní škola Pelhřimov s řadou volitelných předmětů

Základní škola Pelhřimov, výchova a vzdělávání dětí od první do deváté třídy, široká nabídka volitelných a nepovinných předmětů, zájmových kroužků.