API CZ s.r.o.


Slapy 136, Slapy u Tábora 391 76
Firma API CZ s.r.o. se sídlem v okrese Tábor se již od roku 2003 zabývá úpravami vozidel pro tělesně postižené. Dříve v této oblasti působila pod názvem Miroslav Bartoš - API (od roku 1996).

Jsme předními úpravci vozidel v České republice a naše výrobky a služby se snažíme stále zlepšovat a zdokonalovat. Své produkty prodáváme také na Slovensku i v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

Naši společnost zastupují lidé, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík, díky čemuž poskytují 100% poradenství, a to především z hlediska svých vlastních zkušeností.

Naše společnost je také iniciátorem vzniku partnerských autoškol s kurzy pro tělesně postižené tak, aby byly co nejblíže vašemu domovu. Zatím jsou naše partnerské autoškoly umístěné v kraji Vysočina a v Jihomoravském kraji.

Velice nám záleží na spokojenosti našich zákazníků, proto své výrobky pečlivě testujeme tak, aby zaručovali maximální bezpečnost a především splňovali veškeré evropské předpisy.

Naše nabídka vozidel pro tělesně postižené:
- skladové vozy
- bezbariérová vozidla
- upoutání přepravované osoby
- ruční ovládání pedálů
- nakládání invalidního vozíku
- úpravy sedadel
- ostatní úpravy.

Produkty
  • výměna čepů a silentbloků, oprava zavěšení předních kol, výměna brzdových destiček, seřízení brzdového systému, výměna opotřebované spojky

Přírodní bylinné masti na atopický ekzém Plzeň, přírodní produkty na suchou pokožku a opruzeniny.

Přírodní bylinné masti na atopický ekzém Plzeň, přírodní produkty na suchou pokožku a opruzeniny

Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů.

Kompletní stavební činnost Litoměřice, rekonstrukce domů, stavební úpravy, montáž obkladů

Související články
Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda

AUTO TOMAN, s.r.o.

Autosalon AUTO TOMAN Havířov – vozy Škoda

Kompletní služby pro motoristy v té nejvyšší kvalitě – to nabízí AUTO TOMAN Havířov. Jsme autosalon s dlouholetou tradicí. Pořídíte u nás nové i ojeté vozy Škoda Auto, skútry i motocykly. Nabízíme ale také servis vozů, plnění klimatizací, karosářské a lakýrnické práce nebo zprostředkování úvěrů.


Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů

Nákladní automobily jsou velké giganty, které se pohybují po všech silnicích, dálnicích a místních komunikacích každý den. Bohužel se však často stává, že takovýto kolos se například při špatném počasí na silnici neudrží a skončí v příkopě. Proto společnost CN SERVIS, spol. s.r.o. provádí opravy havarovaných nákladních automobilů.


Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Autoservis Dolina

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro rozloučit. Karbonové usazeniny v motoru totiž dokážou v tom špatném slova smyslu mnohé. Přitom stačí, abyste vašemu čtyřkolovému mazlíčkovi pravidelně dopřáli dekarbonizaci motoru u Autoservisu Dolina. Například ve ventilech a jejich dosedacích plochách karbonové usazeniny velmi výrazně ovlivňují výkon a spotřebu motoru. Ve spalovacím prostoru na pístních kroužcích a v hlavě válce zase zapříčiňují typické „klapání“ motoru a jeho nepravidelné zážehy, což má za následek snižování efektivity využití paliva a životnosti motoru. Karbonové usazeniny na vstřikovačích pak zabraňují tomu, aby se palivo správně rozprašovalo, čímž dochází ke zvyšování emisí, neklidnému chodu motoru, vyšší spotřebě paliva a samozřejmě ztrátě výkonu motoru.


Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Pavlas Trust s.r.o.

Nové i ojeté vozy a špičkový autoservis pro automobily značky FIAT

Osobní i užitkové automobily FIAT patří ve světě ke špičce. Mohou se pochlubit spolehlivostí, kvalitou a praktičností. Pokud jste si vždy přáli auto se skvělými jízdními vlastnostmi, seženete ho u společnosti Pavlas Trust. Jedná se o autorizovaného prodejce, který je zaměřený především na regiony Frýdek Místek a Nový Jičín.


Firemní články
Úpravy vozidel pro tělesně postižené, úpravy bezbariérových automobilů, Tábor

Úpravy vozidel pro tělesně postižené, úpravy bezbariérových automobilů, Tábor

Společnost API CZ s.r.o. se věnuje úpravám vozidel pro tělesně hendikepované.