API CZ s.r.o.


Slapy 136, Slapy u Tábora 391 76
Firma API CZ s.r.o. se sídlem v okrese Tábor se již od roku 2003 zabývá úpravami vozidel pro tělesně postižené. Dříve v této oblasti působila pod názvem Miroslav Bartoš - API (od roku 1996).

Jsme předními úpravci vozidel v České republice a naše výrobky a služby se snažíme stále zlepšovat a zdokonalovat. Své produkty prodáváme také na Slovensku i v mnoha evropských i mimoevropských zemích.

Naši společnost zastupují lidé, kteří jsou upoutáni na invalidní vozík, díky čemuž poskytují 100% poradenství, a to především z hlediska svých vlastních zkušeností.

Naše společnost je také iniciátorem vzniku partnerských autoškol s kurzy pro tělesně postižené tak, aby byly co nejblíže vašemu domovu. Zatím jsou naše partnerské autoškoly umístěné v kraji Vysočina a v Jihomoravském kraji.

Velice nám záleží na spokojenosti našich zákazníků, proto své výrobky pečlivě testujeme tak, aby zaručovali maximální bezpečnost a především splňovali veškeré evropské předpisy.

Naše nabídka vozidel pro tělesně postižené:
- skladové vozy
- bezbariérová vozidla
- upoutání přepravované osoby
- ruční ovládání pedálů
- nakládání invalidního vozíku
- úpravy sedadel
- ostatní úpravy.

Produkty
  • výměna čepů a silentbloků, oprava zavěšení předních kol, výměna brzdových destiček, seřízení brzdového systému, výměna opotřebované spojky

Provádíme horizontálně řízené vrtání, podvrty HDD s výplachem a možností recyklace, mikrotunelování a protlaky.

Dodávka řízených podvrtů

Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva.
Český výrobce třívrstvých dřevěných podlah od nejčistšího designu, až po velmi rustikální vzhled.


Související články
Kompletní servisní řešení pro vaše vozidla

PAS Zábřeh na Moravě a. s.

Kompletní servisní řešení pro vaše vozidla

Hledáte spolehlivého partnera pro servis vašich vozidel? PAS Zábřeh na Moravě a. s. nabízí komplexní servisní služby pro nákladní i osobní vozidla, včetně prodeje kvalitních náhradních dílů.


Kvalitní nástavby a vestavby pro užitkové vozy od MKZ, spol. s r.o.

MKZ spol. s r.o.

Kvalitní nástavby a vestavby pro užitkové vozy od MKZ, spol. s r.o.

MKZ, spol. s r.o. je renomovaná společnost s bohatou historií sahající až do roku 1991. Od svého vzniku se specializuje na výrobu nástaveb a vestaveb pro nákladní automobily, čímž pokrývá širokou škálu hmotnostních kategorií. Díky svému důrazu na kvalitu, flexibilitu a inovace je MKZ schopna splnit i ty nejnáročnější požadavky zákazníků a přizpůsobit svá řešení specifickým potřebám různých průmyslových odvětví.


Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

MS steel s.r.o.

Výměna autoskel, pneuservis i mnohem víc: Vše kolem vašeho vozu spolehlivě vyřeší MS steel Havířov

Komplexní služby pro váš vůz, jako je výměna autoskel, půjčovna, ruční mytí, autoservis a pneuservis, ale také dovoz vozů a příslušenství z USA. To vše nabízí společnost MS steel Havířov. Obraťte se na nás, o vše kolem vašeho vozu se postaráme!


Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Autoservis Dolina

Dekarbonizace motorů: co dokáže zanesený motor?

Pravidelná dekarbonizace motoru není žádným marketingovým švindlem. Pokud dekarbonizaci motoru po určitém počtu ujetých kilometrů podceníme, můžeme se těšit na velké nepříjemnosti, které mohou skončit až tím, že se s motorem, ať už benzínovým nebo dieselovým, budeme muset nadobro rozloučit. Karbonové usazeniny v motoru totiž dokážou v tom špatném slova smyslu mnohé. Přitom stačí, abyste vašemu čtyřkolovému mazlíčkovi pravidelně dopřáli dekarbonizaci motoru u Autoservisu Dolina. Například ve ventilech a jejich dosedacích plochách karbonové usazeniny velmi výrazně ovlivňují výkon a spotřebu motoru. Ve spalovacím prostoru na pístních kroužcích a v hlavě válce zase zapříčiňují typické „klapání“ motoru a jeho nepravidelné zážehy, což má za následek snižování efektivity využití paliva a životnosti motoru. Karbonové usazeniny na vstřikovačích pak zabraňují tomu, aby se palivo správně rozprašovalo, čímž dochází ke zvyšování emisí, neklidnému chodu motoru, vyšší spotřebě paliva a samozřejmě ztrátě výkonu motoru.


Firemní články
Úpravy vozidel pro tělesně postižené, úpravy bezbariérových automobilů, Tábor

Úpravy vozidel pro tělesně postižené, úpravy bezbariérových automobilů, Tábor

Společnost API CZ s.r.o. se věnuje úpravám vozidel pro tělesně hendikepované.