SCHAUMANN ČR s.r.o.


Náměstí Svobody 35, Volyně 387 01

Nabídka produktů:
-minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, ovce,
koně
-premixy pro prasata a drůbež
-minerální lizy pro skot, ovce, koně
-kompletní krmiva pro prasat, koně, telata
-mediková kompletní krmiva pro selata
-mléčné krmné směsi pro telata
-konzervační látky do krmných směsí
-konzervační přípravky do obilí
-ekologické výrobky
-vyvazovače mykotoxinů
-silážní přípravky (biologické, chemické, biologicko-
chemické) objemných krmiv
-silážní přípravky do krmiv pro bioplynové stanice
-směs mikroživin do bioplynových stanic.
Nabídka služeb:
-bezplatné poradenství ve výživě zvířat
-poradenství biologie fermentace bioplynové stanice
-vydavatelství časopisu "Úspěch ve stáji" (pro zákazníky
zdarma-posíláme poštou)
-laboratorní rozbor konzervovaných krmiv
-tvorba a optimalizace krmných dávek.
Působnost firmy:
-síť poradců působících po celé České republice.
-bioplyn.

IČ: 60827289
DIČ: CZ60827289
Okres: Strakonice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing.,PhD. Jiří Kuník

Krmiva pro hospodářská zvířata Volyně

Krmiva pro hospodářská zvířata Volyně

Nabízíme minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, ovce a koně, premixy pro prasata a drůbež, minerální lizy pro skot, ovce a koně, kompletní krmiva pro prasata, koně, telata, selata. Nabízíme bezplatné poradenství ve výživě zvířat, laboratorní rozbor konzervovaných krmiv, tvorbu a optimalizaci krmných dávek. Další informace naleznete na našich www stránkách.


Krmiva pro koně okr. Strakonice.

Krmiva pro koně okr. Strakonice.

Velmi rádi Vám oznamujeme že granulovaná i extrudovaná krmiva pro koně jsou k dispozici v nových obalech. Nové obaly jsou pro granulovaná krmiva graficky jednotné, rozlišení jednotlivých druhů je zajištěno barevným označením druhu krmiva. V nabídce naleznete produkty pro doplnění všech potřebných látek v podobě minerálních a doplňkových krmiv. Doplňková krmiva jsou upravena tzv. extrudací, výroba probíhá v ČR na špičkové technologické úrovni. Suroviny pro její výrobu jsou pečlivě vybírány a jejich živinová a hygienická kvalita je přísně sledována. Zpracování – extruze – zaručuje dokonalé zpřístupnění živin (dochází k narušení buněčných stěn) v krmivu, tak že krmivo má zvýšenou stravitelnost, a tudíž jsou maximálně využity živiny v trávicím traktu koně. Při standardních způsobech výroby krmiv nelze takovéto využití živin nikdy dosáhnout. Minerální krmiva kromě lizu jsou upravena tzv. mikrogranulací, která zabezpečuje bezprašnost krmiva, tím jsou sníženy zbytečné ztráty hodnotných živin rozprachem a ochranu účinných látek před znehodnocením. Technologie výroby lizů prošla dlouholetým vývojem. Vysoká kvalita lizů se potvrzuje dlouhodobým uchováním všech živin i za nepříznivého vlivu povětrnostních podmínek.


Minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, koně.

Minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, koně.

Nabídka produktů: -minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, ovce, koně -premixy pro prasata a drůbež -minerální lizy pro skot, ovce, koně -kompletní krmiva pro prasat, koně, telata -mediková kompletní krmiva pro selata -mléčné krmné směsi pro telata -konzervační látky do krmných směsí -konzervační přípravky do obilí -ekologické výrobky -vyvazovače mykotoxinů -silážní přípravky (biologické, chemické, biologicko-chemické) objemných krmiv -silážní přípravky do krmiv pro bioplynové stanice -směs mikroživin do bioplynových stanic. Firma SCHAUMANN zabudovala do svých výrobků organicky vázané mikroprvky, které byly vytvořeny patentovanou technologií a unikátním (také patentovaným) postupem. Oba patenty jsou vlastnictvím firmy SCHAUMANN. Hlavním přínosem je nízká výrobní cena a vysoká produktivita výroby. Organické vazby budou v dohledné době rozšířeny i o vazby s makroprvky. Firma SCHAUMANN tak dokáže snižovat celkové množství makro i mikroprvků ve svých výrobcích a šetřit tak životní prostředí a snižovat náklady pro své obchodní partnery.


Bioplynové stanice - poradenství Volyně Strakonice

Bioplynové stanice - poradenství Volyně Strakonice

Společnost SCHAUMANN ČR s.r.o. nabízí poradenství pro bioplynové stanice. Jedná se o poradenství v oblasti biologie fermentace. Mezi naše další služby patří: - rozbory obsahu fermentoru pro posouzení „zdravotního stavu“ bioplynové stanice - stanovení výtěžnosti bioplynu ze substrátů - produkty pro optimalizaci a podporu fermentace s cílem zefektivnit produkci bioplynu - speciální biologické silážní přípravky pro konzervaci substrátů - objemných krmiv. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


Krmiva pro hospodářská zvířata, Volyně

Krmiva pro hospodářská zvířata, Volyně

Nabízíme minerální krmiva pro skot, prasata, drůbež, kozy, ovce a koně, premixy pro prasata a drůbež, minerální lizy pro skot, ovce a koně, kompletní krmiva pro prasat, koně a telata, mediková kompletní krmiva pro selata, mléčné krmné směsi pro telata, -konzervační látky do krmných směsí, konzervační přípravky do obilí, -ekologické výrobky, vyvazovače mykotoxinů, silážní přípravky objemných krmiv.Další produkty a služby
  • potřeby pro psy a kočky, psí krmivo, potřeby pro hlodavce, prodej klecí pro hlodavce, doplňkové krmivo, prodej drobných hlodavců
  • doplňková minerální krmiva, minerálně-vitamínové premixy, minerální lizy, krmné směsi
  • pomalu rozpustné hnojivo, pesticidy a herbicidy, hnojivo v tabletách, stimulátory růstu rostlin

KSO AST GmbH Anna Petrová - kancelář Praha nerezové pivní sudy KEG jehly fitingy

Související články
Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná
Pomalu rozpustná hnojiva – efektivní, šetrná a cenově dostupná

Správný, rychlý a bezproblémový růst rostlin lze zajistit použitím kvalitního hnojiva. Ne každý typ hnojiva však odpovídá svou kvalitou a vlastnostmi, proto je třeba vybírat pečlivě. Z dlouhodobého hlediska patří mezi vysoce kvalitní a stále využívanější pomalu rozpustná hnojiva, která jsou efektivní, šetrná a cenově dostupná. V současné době se řadí mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější výrobce tohoto druhu hnojiv společnost ECOLAB ZNOJMO, spol. s r.o., která na trhu působí již od roku 1993.


Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby
Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.


Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták
Když sušárny obilí potřebují opravu či repasi, pomůže Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták

Sušárny obilí jsou velmi důležitou součástí nejen zemědělských družstev, ale i některých dalších výrobních podniků. Snížení obsahu vody v obilovinách je zapotřebí především pro další zpracování v potravinářském průmyslu. Aby mohly sušárny obilí a obilní linky dobře fungovat, musí mít náležitý servis. Ale kde takovou péči sehnat?