Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace


Pražská 1543, Pelhřimov 393 01
Základní škola v Pelhřimově nabízí žákům celodenní provoz, včetně školní družiny a stravování ve školní jídelně. Od 1.9.2016 probíhá školní výuka podle vlastního vzdělávacího plánu „Abychom si v životě věděli rady …“.

V areálu školy jsou budovy pro I. a II. stupeň, dále budovy dílen, tělocvičen, školní družiny a školní jídelny. Součástí školy je také oplocený sportovní areál, kde jsou žákům k dispozici čtyři víceúčelová hřiště, běžecká dráha a školní zahrada s altánem.

Při výuce jsou pro žáky I. i II. stupně k dispozici učebny vybavené projekcí a interaktivními tabulemi a také odborné učebny pro výuku jazyků, zeměpisu, dějepisu, výtvarné výchovy, fyziky, chemie, přírodopisu a informatiky. Žáci navštěvují také školní cvičnou kuchyni, keramickou a technickou dílnu.

Sportovní výuka probíhá buď venku ve sportovním areálu nebo ve dvou tělocvičnách.

Škola poskytuje žákům plné základní vzdělání a snaží se naplňovat priority školy, jako jsou celkový rozvoj osobnosti, jazyková připravenost, estetická výchova a zdravý životní styl.

Žákům nabízíme také velké množství zájmových kroužků, lyžařské výcvikové pobyty, jazykové pobytové kurzy a další mimoškolní akce.
Škola také úzce spolupracuje s DDM Pelhřimov a dalšími organizacemi.

Produkty
  • základní vzdělávání, povinná školní docházka, školní zájmové kroužky, školní jídelna, výuka cizích jazyků, školní družina


Související články
Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Základní škola Jana Wericha

Tato škola se nachází v Praze, konkrétně v Řepích, kde započala svou dlouholetou praxi v oboru školství v roce 1985. Základní škola Jana Wericha je historické místo, které má rozhodně co nabídnout. Jedná se o plně organizovanou školu, která úzce spolupracuje s celou řadou odborných učitelů. Jejich úkolem je postarat se o každé dítě, dát mu co největší péči a pochopení, ale přitom jej vybavit těmi nejlepšími vlastnostmi a vědomostmi do jejich následné budoucnosti.


Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

AKompas s.r.o.

Zařiďte si rychlou půjčku, úvěr bez registru, bez ručitele a bez zástavy

Peníze jsou v dnešním světě zásadním tématem. Ti, co je mají, nemají nikdy dost, zatímco ti, co je nemají, tak je často životně potřebují. Jak si ale zařídit opravdu rychlou půjčku? Úvěr bez zkoumání registrů nebo bez toho, abyste museli ručit nemovitostí nebo pomocí jiného ručitele? Na tuto otázku vám pomůže najít odpověď firma AKompas s.r.o., kterou najdete v Brně.


Odborník na zrcadlové leštění a opravy forem a nástrojů

NOVAPAX CZ s.r.o.

Odborník na zrcadlové leštění a opravy forem a nástrojů

Pokud chcete dosáhnout dokonalého povrchu vašich nástrojů a forem a zvýšit jejich kvalitu a vzhled, obraťte se na firmu NOVAPAX CZ s.r.o. - odborníka na zrcadlové leštění a opravy forem a nástrojů. Poskytuje vynikající systém pro leštění a lapování nástrojů a forem, který je výsledkem dlouholetého vývoje její mateřské firmy v Berlíně. Kromě toho dodává špičková zařízení a přístroje pro leštění, lapování, broušení a mikronavařování od firmy Botzian & Kirch GmbH a pro laserové navařování a gravírování od firmy LaserPoint. Samozřejmostí je odborná pomoc, záruční a pozáruční servis a provádění zaškolovacích kurzů při dodávkách strojů a přístrojů, které jsou vždy zdarma.


Dovoz stavebních materiálů, štěrku, písku a odvoz sutě, autodoprava Znojmo

Autodoprava Bohdálek Znojmo

Dovoz stavebních materiálů, štěrku, písku a odvoz sutě, autodoprava Znojmo

Pokud plánujete stavbu, rekonstrukci nebo úpravu zahrady, jistě budete potřebovat dovézt kvalitní stavební materiál, jako je štěrk, písek či beton nebo odvézt suť. S tím vám pomůže společnost Autodoprava Bohdálek ze Znojma, jenž dokáže dovézt jakýkoli stavební materiál i odvézt stavební suť pomocí svého moderně vybaveného vozového parku.


Firemní články
Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, I. a II. stupeň

Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, I. a II. stupeň

Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543, příspěvková organizace poskytuje komplexní základní vzdělání pro I. i II. stupeň.