Zemědělské družstvo Kunžak


Střížovická 420, Kunžak 378 62
Telefon: +420 384 371 510

Zemědělské družstvo Kunžak se nachází v okrese Jindřichův Hradec a v současné době hospodaří na cca. 2200 ha zemědělské půdy. Zaměřujeme se především na pěstování konzumních a průmyslových brambor, ozimé řepky, kukuřice a obilí a současně také na vytváření zásob krmné základny pro naše potřeby. V rámci živočišné výroby se zabýváme chovem hovězího a vepřového dobytka a mléka.

Disponujeme zemědělskými stroji značek stroje značek CLAAS, FENDT, CASE, GRIMME, KUHN, NEW HOLLAND, KRAMPE, LIBHERR, ANNABURGER.

V rámci nabízených služeb zajišťuje naše družstvo také dopravní a opravárenské služby, provoz závodního stravování s rozvozem a pohostinství, kdy provozujeme cukrárnu a bufet. Současně nabízíme k pronájmu kulturní sál. 

V areálu našeho zemědělského družstva dále provozujeme – bioplynovou stanici, loupárnu brambor a míchárnu krmných směsí..

IČ: 00110515
DIČ: CZ00110515
Okres: Jindřichův Hradec
Stát: Česká republika
Právní forma: družstvo
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 100 mil. až 200 mil. Kč

Telefon:
+420 384 371 510

Email:
info@zdkunzak.cz

Web:


GPS: 49°7′25.03″ N, 15°11′5.14″ E

QR kód firmy Zemědělské družstvo Kunžak

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Mikeš a spol s.r.o.

MIKEŠ a spol. Opava: Jídelna s kvalitními obědy i rozvoz jídel

Sedíte celý den v práci a nestihnete si zajít nikam na oběd? Nebo pracujete z domu a nemáte čas na přípravu teplého oběda? Neodbývejte se rychlým občerstvením a jinými nezdravými alternativami teplého hlavního jídla. Místo toho se obraťte na firmu MIKEŠ a spol., která ve městě Opava provozuje nově zrekonstruovanou jídelnu, a kromě výdeje obědů zajišťuje také rozvoz jídel do kanceláře či domů.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

AGROING BRNO s.r.o.

Profesionální technologie pro zpracování obilovin a výrobu krmných směsí

Přírodní bohatství se neskrývá pouze v našich lesích, ale najít jej můžeme i na polích. Zemědělství je obor, který si stále drží své zázemí a i v tomto odvětví je neustále co zlepšovat. Proto se naše firma AGROING BRNO s.r.o. specializuje na profesionální technologie pro zpracování obilovin a následnou výrobu krmných směsí. Snažíme se zemědělství novodobou technologií pomáhat a rozvíjet tuto oblast kupředu.