EKISYS spol.s r.o.


Hvězdná 35/V, Jindřichův Hradec 377 01
Naše společnost EKISYS spol.s r.o. provádí zateplení fasád, voděodolné izolace plochých střech a obnovu panelových domů. Máme více jak 20-ti letou praxi a jsme držitelem certifikátů ČSN EN ISO 9001 : 2009 a ČSN EN ISO 14001 : 2005. Působíme v Jižních a Středních Čechách, Praze a na Vysočině.
Nejvíce se zabýváme zateplováním stropů, fasád a střech nebo zvukovými izolacemi. Za posledních několik let provádíme ročně cca 15 000 m2 zateplovacích systémů.

V oblasti zateplování fasád jsme zaevidováni v Seznamu odborných dodavatelů (SOD) pro čerpání Zelená úsporám. Pokud si nevíte rady jak dotaci získat, rádi Vám poradíme a zhotovíme projektovou dokumentaci.
Také nás naleznete v seznamu firem poskytující střešní folie FATRAFOL, které v programu Zelená úsporám mohou realizovat zateplení střech, teras či přístaveb bytových domů.

K zateplování fasád vybízí nepřetržitý nárůst cen na vytápění nebo naopak chlazení objektů.
Proč zateplovat:
- zlepší se životní komfort v zatepleném obydlí
- odstraní se důvody pro vznik plsní (kondenzace páry)
- v teplém letním období poklesne přehřívání staveb
- zmenší se teplotní dilatace
- vznikne nová ochrana stávajícího povrchu
- vzhled stavby.

Ploché střechy Vám zhotovíme včetně veškerých souvisejících činností, jako jsou klempířské, hromosvodářské a zateplovací práce. Specializujeme se hlavně na pokládku systémů z měkčeného PVC, jež je nejčastěji používaný materiál. Dle výrobce je životnost krytiny 20 – 40 let, proto poskytujeme záruku 12 let na provedené práce. Po dobu této záruky zdarma provádíme revizi spolehlivosti.

Provádíme vodotěsnou izolaci pro střechy, balkony, terasy a ostatní stavby. Dokonale provedená izolace mohou do budoucna spousty starostí s promáčením nebo zatékáním do objektu.

V oblasti občanské výstavby a rekonstrukce a se zabýváme izolací proti radonu a ropným látkám nebo izolací spodní a zemědělské stavby.

Práce:
- izolace střechy
- izolace ploché střechy
- sádrokartony
- podhledy
- izolace vodotěsné, akustické, tepelné, technické
- zateplování fasád
- ISO 9001:2001, ISO 14001:2005.

Občanské stavby, rekonstrukce:
- zelená úsporám
- izolace proti radonu, ropným látkám, spodní a zemědělské stavby.

Produkty
  • izolace střech, opláštění budov, tepelná a protihluková izolace, zateplení a nátěry, sanace vlhkého zdiva
  • pokrývačské práce, klempířské práce, pokládka střešních krytin, opravy střešních krytin, výroba klempířských prvků, montáž klempířských prvků
  • stavební činnost, zateplení objektů, výměna oken a dveří, úspora energie, estetický vzhled budovy

Nezapomenutelný penzion s jedinečnou horskou atmosférou.

Nezapomenutelný penzion s jedinečnou horskou atmosférou

Med z Dobřeně okres Kutná Hora, domácí výroba medu, kvalitní a chutný med z domácí produkce.

Med z Dobřeně okres Kutná Hora, domácí výroba medu, kvalitní a chutný med z domácí produkce

Související články
Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

ROMAn s.r.o.

Snížení hluku ve výrobě od českého dodavatele s dlouholetou tradicí

Silné zvuky nemají vhodné působení na lidské zdraví. Lidé, kteří v tom žijí, vědí svoje a měnili by za klidné prostředí okamžitě. Lépe, než stěhováním, jde hluk řešit odhlučněním. A o to se postará společnost ROMAn s.r.o., která odhlučnění provádí již od roku 1992.


Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Stavby Nisa, s.r.o.

Rozhodli jste se pro vlastní dům nebo rekonstrukci? Zamluvte si firmu M – stavby s.r.o.

Přemýšlení o vlastním bydlení bývá opravdu složité. Těžké je i samotné rozhodnutí, zda si nechat postavit dům, nebo stavět svépomocí. V případě stavby můžete využít našich návrhů. Dáme vám veškeré podklady a propočítáme celkovou částku stavby.


Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Stavby Nisa, s.r.o.

Zateplování domů a jejich rekonstrukce

Rozhodli jste se provést rekonstrukci domu či jeho zateplení? Jde o komplexní úkon, vyžadující odborníky z mnoha oblastí. Společnost Stavby Nisa s.r.o. se zabývá výstavbou nových domů, bohaté zkušenosti má však i v oblasti provádění rekonstrukcí a zateplování. Disponuje řadou řemeslníků z různých oborů, díky čemuž poskytuje komplexní služby.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Firemní články
Zateplování panelových domů

Zateplování panelových domů

Zateplování panelových domů se věnuje společnost EKISYS spol.s r.o. z Jindřichova Hradce. Zateplení panelových domů Vám přinese nesporné výhody, přičemž jednou z nich je velká úspora peněz.


Opravy a rekonstrukce plochých střech Jindřichův Hradec

Opravy a rekonstrukce plochých střech Jindřichův Hradec

Opravy a rekonstrukce plochých střech zajistí firma EKISYS spol.s r.o. z Jindřichova Hradce. Pomůže Vám vyřešit jakýkoliv problém v tomto oboru. Opravujeme, rekonstruujeme a izolujeme všechny druhy plochých střech. Postaráme se o klempířské, zateplovací i hromosvodářské práce. Při práci nejvíce používáme systém měkčeného PVC. Na provedené práce poskytujeme až 12-ti letou záruku. Navíc po dobu této záruky provádíme 1x za rok kontrolu izolačního systému. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.ekisys.cz.


Zateplování budov Jindříchův Hradec od firmy EKISYS s.r.o.

Zateplování budov Jindříchův Hradec od firmy EKISYS s.r.o.

Od roku 1992 provádí firma EKISYS s.r.o. Jindřichův Hradec zateplování fasád budov. V posledních letech vzrostly ceny energií, nákladů za vytápění a za klimatizace, a proto majitelé domů přistupují k jejich omezování a jako jedna z úspor je i zateplování. Jako prevenci berou také výměnu oken, dveří, topného zařízení, ale opravdu kvalitní a jisté je zateplení budov. Zatepluje se z důvodů: -udržení tepla v bytě -odstranění páry, tzn. předcházení plísně v bytech -snížení roztažení konstrukce -vytvoření nového povrchu budovy -snížení přehřívání budovy v letních měsících Firma EKISYS spol. s.r.o. Jindřichův Hradec má více jak 20iletou tradici a může se každý rok pochlubit asi 15 tis. m2 zateplovacích systémů. Pokud chcete ušetřit za zbytečné utrácení peněz za energie obraťte se na firmu EKISYS s.r.o..


Revitalizace panelových domů Jindřichův Hradec

Revitalizace panelových domů Jindřichův Hradec

Provádíme revitalizace panelových domů, což zahrnuje stavební práce, vodotěsné, tepelné izolace, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, rekonstrukce a opravy budov. Jsme specializovaná firma z Jindřichova Hradce na regeneraci panelových domů,nabízíme komplexní výstavbu na klíč. Dále provádíme technické izolace parovodů,chladových rozvodů potrubí apod. Provádíme izolační práce střech,základových desek,teras,silážních žlabů a hnojišť,izolace proti ropným produktům,radonu.


Zateplování fasád, izolace | Jindřichův Hradec

Zateplování fasád, izolace | Jindřichův Hradec

Jsme průkopníci v zateplování fasád a izolaci v České republice. Izolace zlepší tepelnou regulaci v místnostech, zabrání kondenzaci vody a s tím spojenému vzniku plísní a v horkých dnech sníží přehřívání budovy. U nezateplené budovy je zbytečné vyměňovat okna, dveře a další otopné systémy. Nejlepším řešením je provedení zateplení i s novou vnější fasádou a dalšími úpravami a poté podniknout další kroky. Díky našemu zásahu se úspory za vytápění a tržní hodnota bytu zvýší až o 50%. Místnosti jsou lépe chráněné také proti hluku a vypadají moderněji a esteticky přínosněji.


Zateplování fasád a budov Jindřichův Hradec

Zateplování fasád a budov Jindřichův Hradec

Společnost EKISYS spol. s.r.o. provádí zateplování budov a fasád. Za svoji praxi nasbírala více než dvacet let zkušeností. Cílem její činnosti je kompletní zateplování veškerých objektů, nemovitostí, budov a fasád. Výhody, které zajistí zateplení: - Obrovské úspory za vytápění až o polovinu - Příjemné teploty i v letních horkých měsících - Odstranění původu vzniku plísní – zabránění kondenzaci páry - Zvýšení ceny celého objektu - Lepší prostředí pro život – snížení hlučnosti zvenčí a modernější prostředí - Nový vzhled i postarší nemovitosti Zateplení fasád a budov provádíme v Praze, na Vysočině, ve Středních a Jižních Čechách. Tento krok je nezbytně nutný díky neustálému růstu cen za energie. Díky kvalitě poskytnutých služeb jsme zapsáni na Seznam odborných dodavatelů.


Vodotěsné izolace plochých střech, balkonů, teras, bazénů a jezírek

Vodotěsné izolace plochých střech, balkonů, teras, bazénů a jezírek

Firma Ekisys Jindřichův Hradec, držitel Certifikátu řízení jakosti dle norem ISO9001:2001 nabízí své mnohaleté zkušenosti v oboru vodotěsných izolačních systémů: - Ploché střechy - rekonstrukce i novostavby - Rekonstrukce střešního pláště - Zemní izolace PVC foliemi nebo asfaltovými pásy - Jezírka - Bazény - Terasy - Balkóny - Izolace rodinných a bytových domů - Izolace tunelů Doporučujeme kvalitní materiály: - pro izolace plochých střech především pomocí hydroizolačních folií na bázi měkčeného PVC - pro izolaci všech částí stavby hydroizolační pásy z asfaltu modifikovaného SBS kaučuku s vložkou z kvalitní polyesterové rohože - pro klempířské práce prvky z poplastovaného plechu Životnost krytin dosahuje 40 až 70 let. Firma Ekisys dodržuje technologické postupy a proto poskytuje až 12-ti letou záruku na provedené práce a bezplatnou pravidelnou roční kontrolu vodotěsného izolačního systému. Další informace a reference na našem webu.


Zateplení fasád, Jindřichův Hradec

Zateplení fasád, Jindřichův Hradec

Jste majitelem domu, či bytu, nebo jste ve společenství vlastníků jednotek panelového domu? Pak jste určitě přemýšleli, jak je možné při užívání bydlení ušetřit peníze. Řešení je prosté, jedná se o zateplení fasád, které má hned několik zásadních výhod. Společnost EKISYS se zateplením fasád zabývá už od roku 1992 a řadí se k prvním firmám, které s izolací v České republice začali podnikat. Pokud vlastníte starší rodinný dům, nebo byt, tepelné izolaci se pravděpodobně nevyhnete, proto je lepší ji zbytečně neodkládat. Celá rekonstrukce se zateplením fasády má navíc několik zásadních výhod. Jaké jsou výhody zateplování fasád? - úspora 30 až 50 % za vytápění oproti současným nákladům - zlepšení kvality mikroklimatu - vznik moderního a estetického bydlení - větší komfort – snížení hlučnosti - prodloužení životnosti objektu - zvýšení tržní hodnoty bytu - snížení přehřívání budov v letním období - odstranění kondenzace pár, a tím i nežádoucích plísní - zlepšení udržení tepla v objektech Kromě tepelné izolace nejrůznějších staveb se naše firma zabývá i dalšími druhy izolace, jedná se o tyto služby: - izolace plochých střech, balkónů a teras - rekonstrukce střešního pláště - zemní izolace PVC fóliemi (proti prorůstání kořínků) - izolace proti radonu - izolace proti ropným produktům - zemní izolace afaltovými pásy - izolace spodní stavby - akustické a tepelné izolace - vodotěsné izolace (bazény a jezírka) - dvojité hydroizolační systémy - izolace zemědělské stavby Pokud vlastníte byt nebo dům, přemýšlejte o možnosti, jak zefektivnit jeho obývání. Zateplení fasád a izolace představuje snadný způsob, jak jeho užívání maximálně zpříjemnit. Kontaktujte společnost EKISYS, sídlíme v Jindřichově Hradci.


Zateplování fasád domů v České Republice.

Zateplování fasád domů v České Republice.

Zateplování fasád. Společnost EKISYS spol. s r.o. Jindřichův Hradec se řadí k průkopníkům zateplování fasád domů v ČR,které provádí od roku 1992. Za poslední několikaleté období provádíme ročně cca 15 000 m2 zateplovacích systémů, včetně klempířských prvků ,úprav hromosvodů či zateplení střešních plášťů. Neustálé zvyšování cen za energie, nákladů na vytápění či klimatizování objektů přivádí logicky majitele nezateplených objektů k podniknutí nezbytných kroků. Zde platí staré dobré rčení "čím dříve, tím lépe". U nedostatečně izolovaného objektu nemá valný význam samostatná výměna některých komponent (okna, dveře, změna otopného systému), základním řešením je provedení kvalitního zateplení, často efektivně provedeného i s novou vnější podobou a dalšími revitalizačními úpravami. Technické důvody, proč zateplovat -zlepšení tepelné pohody v bytech -odstranění kondenzace páry - příčiny vzniku plísní -snížení teplotní dilatace konstrukce -vytvoření nové ochrany původního povrchu -snížení přehřívání budovy v letních měsících -nové architektonické řešení vzhledu budovy.


Izolace střech,zateplení fasád Jižní Čechy, Vysočina,Střední Čechy

Izolace střech,zateplení fasád Jižní Čechy, Vysočina,Střední Čechy

Izolační práce - Jižní Čechy, Střední Čechy, Praha, Vysočina Nabízíme -izolace střech,izolace vodotěsné -akustické,tepelné -ploché střechy -sádrokartony -podhledy -zateplování fasád -technické izolace.


Izolace střech, teras, základových desek, Jindřichův Hradec.

Izolace střech, teras, základových desek, Jindřichův Hradec.

Jsme odborná firma s dlouholetou tradicí, zkušenosti čerpané již od poloviny devadesátých let minulého století. Provádíme izolace střech, teras, základových desek, silážních žlabů a hnojišť, izolace proti ropným produktům, radonu.


Akční ceny na zateplení fasády,střechy a izolace střech,teras

Akční ceny na zateplení fasády,střechy a izolace střech,teras

Zateplování fasád,zateplování střech,vodotěsné izolace střech,teras,garáží,izolace proti zemní vlhkosti,radonu,jezírka,bazény,izolace silážních žlabů a hnojišť. Zelená úsporám,Certifikát kvality ISO 9001:2009