Stolní a sloupové vrtačky s pevnou konstrukcí - dodávka a servis

HELTOS a.s.

Stolní a sloupové vrtačky s pevnou konstrukcí - dodávka a servis

HELTOS a.s.

CZKStolní a sloupové vrtačky

Stolní a sloupové vrtačky

Stolní a sloupové vrtačky pro vrtání, vystružování a řezání závitů

Pásové a stojanové brusky

Pásové a stojanové brusky

Pásové a stojanové brusky pro broušení kovových částí a odlitků

Servis a generální opravy vrtaček

Servis a generální opravy vrtaček

Servis, opravy a generální opravy stolních a sloupových vrtaček


Pásová bruska

Firma HELTOS a.s., která sídlí ve Slavonicích, je výrobcem stolních a sloupových vrtaček a stojanových a pásových brusek. Zajišťujeme i servis a opravy těchto obráběcích strojů. Dodávku, opravy a servis brusek a vrtaček zajistíme v rámci celé České republiky.

Jak již bylo řečeno, naše společnost se zabývá vývojem, výrobou, prodejem a servisem vrtaček a brusek. Námi vyráběné vrtačky se používají hlavně při vrtání, vystružování a řezání závitů, a to jak v kusové, tak i sériové výrobě. Sloupové vrtačky jsou vhodné pro vrtání, vystružování a řezání závitů v kusové i sériové výrobě. Stolní vrtačky se hodí pro vrtání, vystružování a řezání závitů. Jejich konstrukci tvoří litinová základna s ocelovým sloupem, kde je upevněn vřeteník. Tento typ je možno vyrobit i v řadovém provedení.

Brusky jsou skvělými pomocníky při broušení kovových dílců a odlitků a při ručním broušení kovových součástí. Prní typ - stojanové brusky - jsou vhodné pro dílenské ruční broušení kovových součástí. Disponují nastavitelnými opěrkami, hradítky a bezpečnostními skly. Brusky dodáváme se standardním příslušenstvím. Pásové brusky se využívají k broušení kovových dílců a odlitků. Pokud se použije vhodný brusný pás, lze dosáhnout vysoké efektivity práce

Dodáváme také příslušenství pro naše výrobky, aby vyhovovaly všem potřebám, včetně úložného prostoru pro potřebné nářadí nebo rozšíření odkládacích ploch.
Poskytujeme také veškerý servis a opravy všech našich vrtaček a brusek. Na výběr jsou čtyři varianty oprav, a to od kompletní generální celkové opravy, až po dílčí opravy.
Dbáme na bezpečnost našich stojů, tudíž všechny naše vrtačky mají bezpečnostní kryt, který chrání obsluhu stroje a zabraňuje kontaktu obsluhy s rotujícím strojem. Brusky jsou vybaveny ochranou zraku.


Katalog firem:    

Nářadí

,  

Stroje a zařízení pro strojírenství, kovoobrábění

,  
Štítky:

stolní a sloupové vrtačky, stojanové, pásové brusky, výroba, servis, oprava