Okna Bastl Jan Bastl

Výroba dřevěných řezaných a štípaných šindelů ze standardních i exotických dřevin

Okna Bastl
Jan Bastl
Hliníková a plastová okna, vysoká kvalita provedení, odolnost a moderní vzhled

Hledáte zaručenou kvalitu za skvělou cenu? Pak se obraťte na společnost Okna Bastl, která má již přes 20 let zkušeností s dodávkou i montáží oken a dveří. V naší nabídce naleznete kvalitní plastová okna, která vám zajistí velkou úsporu za vytápění. Podívejte se také na nabídku hliníkových oken, která vynikají svým moderním a elegantním vzhledem.

Kvalitní plastová a hliníková okna nabízí společnost Okna Bastl

Moderní plastová okna - vysoká úspora na nákladech za vytápění

Plastová okna jsou nejpopulárnějším typem oken a není divu! Jsou téměř nenáročná na údržbu – oproti dřevěným oknům nepotřebují žádné ošetření. V zimních měsících vám plastová okna zajistí značnou úsporu na nákladech za vytápění. Kromě svého moderního vzhledu jsou také vysoce odolná. Naše společnost dodává plastová okna značek Oknoplast a Oknotherm, která jsou typická svojí vysokou kvalitou provedení. Nabízí inovativní, funkční, bezpečnostní a úsporné řešení, které se hodí do každého bytu či domu – díky široké paletě barev, vzorů a tvarů profilů si můžete vybrat okna která jsou nejen kvalitní, ale vynikají také svým vzhledem. Spokojte se jen s tím nejlepším – vyberte si okna od nás!

Plastová okna značek Oknoplast a Oknotherm


Hliníková okna - vysoká odolnost a variabilita pro všechny typy budov

Dalším typem oken jsou hliníková, která vynikají svojí odolností proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Hliníková okna jsou také velice variabilní – hodí se nejenom pro byty a rodinné domy, ale také pro velké průmyslové a administrativní budovy. Co se vzhledu týče, oproti ostatním typům oken působí mnohem elegantněji a moderněji. Naše společnost nabízí okna s hliníkovým systémem HEROAL od výrobce Oknotherm, která splňují veškeré požadavky na moderní produkt a nejvyšší architektonické a konstrukční nároky.

Hliníkový systém HEROALPlastová a hliníková okna

Plastová a hliníková okna

Hliníková a plastová okna, vysoká kvalita provedení, odolnost a moderní vzhled

Štípané a řezané šindele

Štípané a řezané šindele

Dřevěné řezané a štípané šindele, kvalitní střešní krytina pro krmítka, schránky nebo zahradní domky

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata

Interiérové a exteriérové dveře, garážová vrata, posuvné brány a ploty