AUTA BOREK a.s.


Pražská 285, Borek 373 67
S účiností od 1.8.2014 došlo k přejmenování společnosti AUTOLINHART BOREK a.s. na AUTA BOREK a.s.
Všechny ostatní údaje (IČ, DIČ, bankovní spojení zůstávají beze změny.

AUTA BOREK a.s.je autorizovaný prodejce značek Renault a Dacia. K těmto značkám Vám poskytujeme i servis (možno i on-line objednání).

Nabízíme prodej nových a ojetých automobilů, ke kterým Vám můžeme nabídnout i několik variant leasingů. Pojištění a zápis do evidence lze sjednat přímo u nás. Možnost odkupu Vašeho starého auta na protiúčet.

Také se zabýváme prodejem originálních náhradních dílů na veškeré vozy.

Pro vozidla Renault starší pěti let nabízíme servisní program Renault Servis 5+, který poskytuje výraznou slevu na práci v autorizovaném servisu Renault. Uspoříme Vám minimálně 20% vynaložených nákladů, samozřejmě s použitím originálních náhradních díl a profesionálně vyškolených mechaniků. Pro tento program dále nabízíme pneumatiky prémiových i economy značek za internetové ceny.

Naše servisní středisko dále nabízí dodatečnou montáž tempomatů a satelitního vyhledávání vozů do značek Renault a Dacia.

Další služby, které nabízíme:
- servis vozidel
- pneuservis
- karosářské práce
- mechanické opravy
- montáž klimatizace
- měření geometrie
- měření emisí
- mytí vozidel
- financování
- možnost zapůjčení náhradního vozu
- leasing.

Zabýváme se také přestavbou vozidel na LPG. Přestavujeme především vozy Dacia a Renault.
Záruku na přestavěné automobily poskytujeme 2 roky.

Další produkty a služby
  • prodej ojetých vozidel, výkup automobilů, dovoz aut, ojeté vozy, použité automobily
  • oprava autodílů, výměna dílů vozidel, rovnání poškozených dílů, vyvařování zkorodovaných dílů, blatníky automobilů, prahy aut
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • prodej osobních automobilů, servis osobních vozů, autosalon
  • mytí aut, ošetření kapoty auta, mytí podvozků aut, ruční mytí vozidel, mytí interiérů vozidel, vysokotlaký čistič wap, pronájem autovysavačů
  • výměna pneu osobních aut, výměna pneu nákladních aut, oprava pneumatik, protektorování pneumatik, vyvažování kol, uskladnění pneumatik
  • zimní pneumatiky, letní pneumatiky, pneumatiky na auta, pneumatiky na dodávky, pneumatiky na motorky, duše na kola, ventilky do kol
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů

Daňová evidence a účetnictví Brno, vedení a zpracování účetnictví, účetní a daňové poradenství.

Daňová evidence a účetnictví Brno, vedení a zpracování účetnictví, účetní a daňové poradenství

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev.

Malíř Brno, malířské a natěračské práce Znojmo, malování včetně úklidu, míchání barev

Související články
Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

FORNAL trading s.r.o.

Hákový nosič kontejnerů – perfektně vybavený pomocník pro všechny typy vozidel

Vývoj a výroba kontejnerových nosičů a sklápěčů, to je specialita společnosti FORNAL TRADING již od roku 1995. Dnes vám tak nabízíme nosiče kontejnerů nejrůznějších druhů a velikostí, a to v té nejvyšší kvalitě a přesně dle předepsaných norem. Sháníte spolehlivý hákový nosič kontejnerů, sklápěč nebo nosič nástaveb? To vše najdete v nabídce společnosti FORNAL TRADING.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

NEVECOM spol. s r.o.

Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

Jak jde o vozy Škoda, Renault nebo Dacia, můžete se 100% spolehnout na NEVECOM Kladno. Bez problémů si vyberete z nejrůznějších modelů a samozřejmostí je perfektní servis.


Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů

CN SERVIS, spol. s r.o.

Servis havarovaných nákladních automobilů a rovnání podvozkových rámů

Nákladní automobily jsou velké giganty, které se pohybují po všech silnicích, dálnicích a místních komunikacích každý den. Bohužel se však často stává, že takovýto kolos se například při špatném počasí na silnici neudrží a skončí v příkopě. Proto společnost CN SERVIS, spol. s.r.o. provádí opravy havarovaných nákladních automobilů.


Další produkty a služby
Servis všech značek vozidel České Budějovice, Tábor

Servis všech značek vozidel České Budějovice, Tábor

AUTA BOREK a.s. zajišťuje servis všech značek nejenom osobních automobilů. Servis je kompletní a zajistí veškeré potřebné služby, tedy mechanické opravy, karosářské i lakýrnické práce ale i počítačovou diagnostiku. Jsme specialisté na servis všech značek, mezi které patří například: - Audi - Škoda - Hyundai - Ford - Peugeot - Seat - Fiat - Nissan Ceny za provedenou práci jsou rozepsány v ceníku, který najdete na webových stránkách firmy. Cena za jednotlivé úkony se pohybuje většinou v rozmezí 400 Kč. Vybrat si můžete jednu ze dvou provozoven: - provozovna Borek (tel. číslo 387 225 115) – Pražská ulice - provozovna Tábor (tel. číslo 381 670 670) – ulice Chýnovská Servis je možné objednat také online.


Autoservis, pneuservis, měření geometrie, České Budějovice

Autoservis, pneuservis, měření geometrie, České Budějovice

Prvotřídní servis vašeho vozidla provádí zkušení technici společnosti Autolinhart Borek nedaleko Českých Budějovic s maximálním nasazením. Náš servis je velmi rychlý, a přesto precizní. Velkou výhodou je možnost objednávky servisu on-line na našich webových stránkách. Tak máte jistotu, že se na vás dostane řada, a to přesně v tu hodinu a den, na který se objednáte. A jaké služby tedy náš servis poskytuje? - servis vozidel - pneuservis - karosářské práce - mechanické opravy - montáž klimatizace - měření geometrie - měření emisí - mytí vozidel - montáž tempomatů - přestavby zejména vozů Renault a Dacia na LPG - čištění klimatizace a mnohé další Máte-li navíc starší vůz, dostanete u nás velmi výhodné slevy na jeho servis. Všechna vozidla Renault starší 5 let mají u nás autorizovaný servis s úsporou minimálně 20 % nákladů na servis těchto starších vozů, a to při použití originálních náhradních dílů a stejně profesionální, precizní a rychlé práci vyškolených mechaniků. Každé auto si zaslouží v autoservisu skvělou péči. I to starší, užitkové anebo využívané ve vaší firmě. Postaráme se o všechna vaše vozidla s maximální péčí. Díky pravidelnému špičkovému servisu Autolinhart Borek se na své vozy můžete bez obav spolehnout. Víte, že jsou v naprostém pořádku, takže osádka vozu je v bezpečí a nehrozí, že by vás náhle překvapila nějaká závada, které se dalo snadno předejít pravidelným servisem auta. Dopřát svému autu kvalitní péči je to nejlepší, co můžete udělat, abyste prodloužili jeho životnost.


Nabídka náhradních dílů Renault České Budějovice, Tábor

Nabídka náhradních dílů Renault České Budějovice, Tábor

Hledáte originální náhradní díly pro svůj vůz značky Renault? Pokud ano, můžete si vybrat v nabídce firmy AUTA BOREK a.s., který je kromě autorizovaného prodejce vozů značky Renault také prodejcem originálních, ale i neoriginálních náhradních dílů značky Motrio. V nabídce najdete veškeré díly pro vozidla, a to pro starší i novější modely. Můžete vybírat z několika různých kategorií, kde naleznete i pneumatiky. Skladem je více jak 3000 náhradních dílů a je možné je dodat do 48 hodin přímo z centrálního skladu. Výrobky firmy Motrio jsou tou nejlepší volbou pro majitele starších modelů vozů Renault, kteří hledají dostupné, ale přesto bezpečné díly. Pro cenovou kalkulaci neváhejte kontaktovat AUTA BOREK a.s., kde se dozvíte více informací o prodeji, ale také případném servise.


Nové a skladové vozy Renault a Dacia - prodej, České Budějovice

Nové a skladové vozy Renault a Dacia - prodej, České Budějovice

Autolinhart Borek vám nabízí to nejlepší z vozů Renault a Dacia za příznivé ceny. V naší nabídce najdete nové, ale i skladové vozy, jejichž cena je ještě výhodnější. Každý, i ten nejnáročnější zákazník si u nás vybere to pravé pro sebe, svou rodinu i podnikání. Přijďte k nám a my vám ukážeme a předvedeme jakýkoliv vůz Renault a Dacia, který máme v nabídce, vezmeme vás na projížďku a pomůžeme vám rozhodnout se pro ten správný vůz, který bude odpovídat vašim představám a potřebám. Vybírat můžete z: - nových aut Renault i Dacia - skladových vozů Renault - předváděcích vozů - osobních vozidel Renault i Dacia - užitkových vozů Renault - sportovních aut Vozy nejrůznějších typů, barev i provedení značek Renault a Dacia najdete v Autolinhart Borek za velmi příznivé ceny. Obzvlášť jedná-li se o skladové vozy a předváděcí auta. Jejich kvalita není o nic nižší než kvalita zcela nových vozů Renault a Dacia. Proto máte-li omezené finance a nechcete kupovat auto ojeté ani nový vůz, je pro vás ideální volbou koupě předváděcího auta či skladového vozu Renault nebo Dacia. Naši zkušení prodejci vám pomohou vybrat ten nejlepší vůz pro vaše využití. Prodejnu nových aut a skladových vozů Renault a Dacia Autolinhart Borek najdete v Borku nedaleko Českých Budějovic. Přijeďte si k nám vybrat kvalitní vůz za rozumnou cenu.


Nové a ojeté vozy Renault a Dacia k prodeji České Budějovice, Tábor

Nové a ojeté vozy Renault a Dacia k prodeji České Budějovice, Tábor

Uvažujete nad koupí vozu značky Renault anebo Dacia? AUTA BOREK a.s. je váš partner pro koupi nových i ojetých vozů těchto osvědčených značek. Můžete zakoupit různé typy vozidel, které jsou nabízeny ve více modelech: - Osobní – Laguna, Captur, Fluence, Twingo, Clio… - Užitkové – Kangoo, Master, Traffic - Sportovní – Clio, Megane - Skladové Ojeté vozy jsou nabízeny formou přehledných inzerátů, ve kterých zjistíte veškeré potřebné údaje, které před koupí rozhodně nesmíte opomenout. Navštivte tedy AUTA BOREK a.s. na adrese Pražská 285, 373 67. Minulý rok jsme také otevřeli novou pobočku v Táboře. Od nás odjedete ve svém vysněném vozidle, které je v naprostém pořádku a které vám zajistí pohodlné svezení každý den.


Náhradní díly Renault, příslušenství Renault, České Budějovice

Náhradní díly Renault, příslušenství Renault, České Budějovice

Originální náhradní díly a příslušenství Renault i autorizovaný servis najdete pod jednou střechou v prodejně Autolinhart Borek nedaleko Českých Budějovic. Dobré auto potřebuje také dobrou péči. A součástí takové péče je samozřejmě používání jedině originálních náhradních dílů a originálního příslušenství Renault při opravách v autorizovaném servisu. Máme pro vás skladem více jak 3000 referencí originálních náhradních dílů Renault. Pokud i přes takto velké zásoby nenajdete v naší nabídce, co hledáte, vámi požadovaný náhradní díl jsme ve většině případů schopni objednat a dodat už do 48 hodin z našeho centrálního skladu. Nabídka originálního příslušenství Renault pak zahrnuje široký sortiment nejen těchto typů produktů: - koberce do auta, - potahy do auta, - střešní nosiče, - tažná zařízení, - okrasné kryty kol, ale i mnohé další originální příslušenství Renault, které bylo navrženo a vyrobeno v souladu s bezpečnostními a stylistickými požadavky výrobce vozů Renault. Autolinhart Borek také dodává a montuje pneumatiky všech typů a značek. Stejně tak vám nabízíme také uskladnění pneumatik. Autolinhart Borek vám poskytuje komplexní péči a starostlivost o vaše vozy. Naši prodejnu i servis najdete v Borku nedaleko Českých Budějovic. Dělejte pro své auto maximum. Odvděčí se vám dlouhou a spolehlivou službou.


Vozy Renault, Dacia - nové, ojeté, servis, České Budějovice

Vozy Renault, Dacia - nové, ojeté, servis, České Budějovice

Z vozů Renault a Dacia ve společnosti Autolinhart Borek si vybere každý. Ať už hledáte nový či ojetý vůz, u nás jistě najdete takové auto, které bude vyhovovat vaším představám. Výhodou ojetých vozů je výrazně nižší cena. Výhodou nových aut pak zase jejich čistý štít. Záleží jen na vás, čemu chcete dát přednost, a naši zaměstnanci vám ochotně pomohou s výběrem toho správného vozu pro vás a vaše potřeby. Nabízíme také skladové vozy Renault a Dacia, náhradní díly a samozřejmě také spolehlivý, precizní a rychlý servis vozů. U společnosti Autolinhart Borek najdete: - nové vozy Renault i Dacia - skladové vozy Renault a Dacia - ojetá auta obou značek - servis - pneuservis - karosářské práce - měření emisí - měření geometrie vozu - montáž klimatizace - mytí vozidel - originální náhradní díly pro veškeré vozy Svým klientům nabízíme také několik variant leasingu. Pojištění a zápis do evidence lze sjednat přímo u nás. Taktéž odkupujeme stará vozidla na protiúčet. V případě rozsáhlejšího servisu či oprav vašeho vozu vám dokonce zapůjčíme vůz náhradní, abyste i bez vlastního auta měli stále stejný komfort při dopravě. Rovněž také přestavujeme vozidla na LPG, a to především vozy Dacia a Renault, přičemž na přestavěná vozidla garantujeme záruku dva roky. Pro své klienty děláme maximum, proto i portfolio našich služeb je skutečně široké, aby u nás každý zákazník našel vše, co potřebuje. I přes široký rozsah našich služeb však dbáme na preciznost a kvalitu naší práce i spolehlivost, zkušenosti a zručnost našich zaměstnanců. U nás se vám i vašim vozům dostane té nejlepší péče.


Prodej nových a ojetých vozů Renault České Budějovice

Prodej nových a ojetých vozů Renault České Budějovice

Společnost AUTOLINHART BOREK a.s.nabízí prodej nových a ojetých vozů značky Renault. V naší nabídce naleznete vozy osobní, užitkové a sportovní. Poskytujem také náhradní a příslušenství na automobily. Velké množství náhradních dílů máme skladem, pokud ne, zaručíme Vám dodávku do 2 dnů. Dodáváme také pneumatiyky na věškeré vozy. pneumatiky si u nás můžete i uskladnit. Pokud si od nás chcete Váš vysněný vůz odvézt a nemáte patřičnou finanční hotovost, jsme schopni Vám pomoct i s financováním vozidla. Pokud máte na nás jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat, náš tým vyškolených pracovníků je Vám plně k dispozici.


Dacia Logan, nejlevnější kombi v ČR jen za 179 900 Kč.

Dacia Logan, nejlevnější kombi v ČR jen za 179 900 Kč.

Dacia Logan nejlevnější kombi v ČR. V kategorii kombi jen za 179 900 Kč. Rumunská automobilka představuje nový levný model Dacia Logan MCV. Cena začíná na 179 900 Kč s výbavou Access, benzínovým motorem o obsahu 1,2 litru s výkonem 75 koní. Pětimístné kombi s kufrem o objemu 573 litrů. Vyšší výbava Ambiance je s centrálním zamykáním a elektrickými okny vpředu. Výbava Arctica, která má ve standardu manuální klimatizaci, rádio na MP3 s USB vstupem nebo výškově nastavitelný volant i sedadlo řidiče. Pro vrcholnou výbavu platí i rozšířená nabídka příplatků, za 6000 Kč můžete mít kupříkladu zadní parkovací senzory, za 12 000 Kč kožené čalounění a za pouhých 6500 Kč dotykovou navigaci s Bluetooth. Mapové pokrytí evropy přijde na tři tisíce, i tak jde v rámci vestavěných navigacích za více než přijatelnou sumu.


Akční ceny vozů Dacia Jižní Čechy

Akční ceny vozů Dacia Jižní Čechy

Dacia Duster je skvělou volbou pro ty , kteří chtějí praktické,cenově dostupné a spolehlivé SUV. Studie CAP Vás může ujistit, že je to velmi atraktivní model pro všechny zákazníky. Každý ,kdo si tento vůz Duster projede, nebude se s ním chtít rozloučit. Skvělá cena již od 249 900,- Kč v souvislosti s tímto vozem je asi nejdiskutovanějším tématem. A právě ta SUV tolik proslavila. Nesmíme opomenout, že Dacia na Duster poskytuje záruku, která je až do doby, než ujedete 100 000 km,maximálně však po dobu 3 let. Můžete využít možnost financování díky Dacia finance , tak si můžete užívat záruky po dobu 5 let. Neváhejte a navštivte náš AutosalonLinhart Borek v Českých Budějovicích, kde naleznete i jiné modely vozů Dacia.


Prodej vozů Dacia Jižní Čechy.

Prodej vozů Dacia Jižní Čechy.

Vozy Dacia Dokker a Dokker Van Vám poskytují všestrannost za přijatelnou cenu, která je již od 199 000,- Kč. Jsou určeny zákazníkům, kteří potřebují vůz, aby jim umožnil naložit velké předměty ,tak i pohodlně mohli cestovat s rodinou. Kladů má víc než dost.Do vozu se vejde 5 osob a při tom má jeden z největších zavazadlových prostorů ve svém segmentu s kapacitou 800 litrů a délkou 1,16 m. Osobní Dokker má na zadních sedadlech úchyty Isofix pro dětské sedačky. Vzadu je dostetečné místo pro kolena – 170 mm.Přední okna jsou v druhém stupni výbavy na elektrické ovládání. V základní verzy jsou 4x airbagy,systémy ABS. Dacia Dokker Van je nejlevnějším řemeslnickým vozem v ČR. A to může být pro živnostníky či malé firmy zajímavá možnost při koupi nových vozů.


Výhodné ceny vozů Dacia Jižní Čechy.

Výhodné ceny vozů Dacia Jižní Čechy.

Dacia Sandero je vůz, který má ladné křivky, usměvavou masku s novým logem Dacie. Od motoru jde linie předního skla a střechy strmě vzhůru. Proto mají cestující ve voze nad hlavami dost místa.Rodinný vůz,který nabízí pohodlí a požitek z jízdy . To co Vás nechává chladnými je i skvělá cena již od 164 000,- Kč. Základní provedení Dacia SanderoAccess zahrnuje stabilizaci ESC, 4x airbag, posilovač řízení a dělené zadní opěradlo. Provedení Sandero Ambiance přidá dálkové centrální zamykání a elektrické ovládání předních oken. Dacia Sandero Arctica je kombinací typu Access + Ambiance a navíc rádio s CD,MP3,USB a Bluetooth a palubní PC.


Tempomaty do aut České Budějovice

Tempomaty do aut České Budějovice

Pro majitele vozů Renault a Dacia , nabízíme montáž tempomatů do vozidel,která jimi nebyli vybaveni přímo z výroby. Máme akce pro nové a stálé zákazníky. Servisy a garanční prohlídky vozů Renault a Dacia.


Slevy vozů Renault České Budějovice

Slevy vozů Renault České Budějovice

Lednová obleva u vozů Renault Mégane a Renault Fluence. Sleva až 80 000,- Kč na skladových vozech. Příjďte nás navštívit a podívat se na vozy Renault .