METROPOL, spol. s r.o.


Senovážné náměstí 2, České Budějovice 370 01
Zajišťujeme prostory pro schůze i divadelní a jiná představení.

Metropol je víceúčelový komplex budov, nabízí prostory pro:
- jednání a porady
- pořádání sympozií, konferencí
- výstavy a galerie.

Nabízíme velký společenský sál:
- pro konference máme k dispozici do 450 míst
- restaurace má k dispozici do 500 míst
- taneční uspořádání má k dispozici do 400 míst
- divadelní uspořádání má k dispozici do 800 míst.

Prostory k pronájmu:
Kongresový sál má k dispozici 450 míst
Pro školní uspořádání 200 míst
Pro divadelní uspořádání 536 míst
Divadelní sál má k dispozici 536 míst
Malá scéna pro školy 70 míst, pro divadelní představení 170 míst.
Dále nabízíme 2 salonky s kapacitou 20-40 míst.
Kruhový sál pro školy 70 míst.

Metropol spol. s r.o. Vám dále může nabídnout společenské a prezentační akce na klíč.


Divadlo:
Kulturní pořady tel.: 386106150
Pronájem sálů, místností-tel.: 386106170
Restaurace tel.:387311256.

Předprodej vstupenek:
- tel.:386106160
- po-pá 13-17 hod.

Veškeré informace na telefonních číslech 603 381 565 nebo 386 106 112.

Produkty
  • byty k pronájmu, domy k pronájmu, kanceláře k pronájmu, obchodní prostory k pronájmu, skladové prostory k pronájmu
  • divadelní scény, činohry a operety, divadelní předplatné, černé divadlo, balet a muzikál
  • kulturně-vzdělávací střediska, společenská centra, pořádání plesů a koncertů, organizování akcí, umělecké agentury
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav

Odborné a všeobecné vzdělání včetně domova mládeže Třeboň

Víceúčelová hala ve Zlíně slouží ke kulturním, sportovním i společenským akcím.


Související články
Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Hotel AVANTI****

Hotel AVANTI****, ideální místo pro vaše konference či firemní akce v Brně

Pokud hledáte místo pro vaši příští konferenci, firemní akci, setkání nebo školení, měli byste se podívat na Hotel AVANTI****. Tento moderní čtyřhvězdičkový hotel v Brně vám nabízí nejen komfortní ubytování, ale také moderní konferenční sály, které splní vaše očekávání. Pro své hosty poskytuje širokou škálu služeb a vybavení, včetně wellness centrum s bazénem, saunou a fitness, parkováním zdarma nebo 24hodinovou recepci.


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.


Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Realitní kancelář Znojmo

Znojemské reality

Realitní kancelář Znojmo

Společnost Znojemské reality se může pochlubit důkladným systémem. Tato firma zajistí prodej, koupi i pronájem nemovitosti. Toužíte po lepším a modernějším bydlení? Nebo se musíte přestěhovat z jiného důvodu například finančního? V tom případě se můžete obrátit na zkušeného partnera v oblasti prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí. Mají bohaté zkušenosti a vědí, co lidé potřebují. Vždy poradí, zařídí veškeré potřebné náležitosti a odborně pomohou i s hypotékou.


Firemní články
Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?

Kde v Českých Budějovicích hledat kongresový sál a prostory pro firemní akce?

Co je zárukou úspěšné konference nebo firemní akce? Zajímavý program a přednášející? Jistě. Ani ta nejlépe zorganizovaná akce ale nebude úspěšná, pokud se bude konat v nevzhledných prostorách, kde se hosté nebudou cítit příjemně. Proto je tu kongresové centrum Metropol v Českých Budějovicích. Nabízíme vám k pronájmu krásné prostory, které využijete při pořádání světových konferencí, firemních akcí, ale i menších rodinných oslav.


Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor

Kongresové centrum Metropol: středisko kultury i pronájem prostor

Reprezentativní prostory, centrum kultury a příjemná setkávání. To vše je Metropol – (nejen) kongresové centrum v Českých Budějovicích. Pořádáme nejrůznější kulturní akce – koncerty, divadla i další. Pokud nejste spokojeni s naším programem (i když věříme, že ano), vytvořte si svůj vlastní. Umožňujeme totiž také pronájem prostor Metropolu.


Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích

Reprezentativní prostory pro pořádání konferencí v Českých Budějovicích

Potřebujete zajistit prostory pro pořádání konferencí, kongresů, ale třeba i výstav či sympozií? Metropol, víceúčelový komplex budov s jednacími prostory v Českých Budějovicích, je pro tyto příležitosti ideální volbou. Velký kongresový sál, divadelní sál, Malá scéna a další prostory k pronájmu jsou přímo určeny za účelem pořádání nejrůznějších veřejných i neveřejných akcí.


Koncert Kousek štěstí od Lucie Vondráčkové v Českých Budějovicích

Koncert Kousek štěstí od Lucie Vondráčkové v Českých Budějovicích

Česká zpěvačka Lucie Vondráčková se představí v Českých Budějovicích s doprovodnou kapelou Vokobere.


Hana Zagorová a Boom Band Jiřího Dvořáka – staré známé hity

Hana Zagorová a Boom Band Jiřího Dvořáka – staré známé hity

Českou zpěvačku Hanu Zagorovou a skupinu Boom Band Jiřího Dvořáka můžete vidět v Českých Budějovicích. Jako hosta má pozvaného svého dlouholetého pěveckého kolegu Petra Rezka. Doprovázet ji bude právě skupina Jiřího Dvořáka Boom Band. Těšit se můžete na všemi oblíbené písničky Duhová víla, Ta pusa je tvá, Maluj zase obrázky, Je naprosto nezbytné, Můj čas, Za každou chvíli s tebou platím a jistě spoustu dalších známých songů. Lístky si můžete vybírat z různých cenových kategorií. Cena se pohybuje již od 390,- Kč. Nezapomenutelný koncert Vás čeká 12. 5.2016 v českobudějovickém koncertním centru Metropol.


Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou České Budějovice

Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou České Budějovice

21.4.2016 se sál metropole České Budějovice bude otřásat pod tlakem lidové moravské hudby. Vystupovat bude Jiří Pavlica & Hradišťan & Vlasta Redl s kapelou. Spojení těchto třech velikánů na jednom pódiu je velkou výjimkou a máte se tedy na co těšit. Uslyšíte propojení folku a lidových písní. Většinu písní znáte a určitě si je občas i zabroukáte. Nezapomenutelná píseň Husličky od Vlasty Redla, Vlaštověnka od Jiřího Pavlici a to vše za doprovodu Hradišťanu. Pokud chcete zažít dávku moravských lidových písni kupte si lístek na 21.4. do Metropole. Tento koncert bude neskutečným zážitkem.


Hop Trop & Samson Lenk České Budějovice – koncert k 35. výročí

Hop Trop & Samson Lenk České Budějovice – koncert k 35. výročí

Metropol České Budějovice 5. dubna pořádá koncert skupiny Hop Trop & Samson Lenk. Jedná se o jubilejní koncert k vydání DVD Hop Trop 35 let. Skupina Hop Trop je na české hudební scéně již 35 let a jsou známy jako trampská kapela. Jejich písničky zná každý, mezi nejznámější se řadí Tři kříže, Jonatán, Vodácká holka, a další. Nalézt je můžeme taky ve školních sbornících. Díky tomu je skupina také držitelem ocenění Zlaté Porty. Ve stejném složení spolu členové vystupují již od počátků, takže bude koncert doprovázen i vzpomínkami na počátek jejich kariéry. Pokud máte rádi koncerty, kde si zazpíváte společně s kapelou, tak zavítejte na koncert 5.4.2016 skupiny Hop Trop do českobudějovické Metropole.


Žalman & spol. "70 JAR" – výjimečný jubilejní koncert, České Budějovice

Žalman & spol. "70 JAR" – výjimečný jubilejní koncert, České Budějovice

V Českých Budějovicích najdete prostor pro pořádání společenských akcí a to je Metropol. Tento sál si pro pořádání svého koncertu vybrala i skupina Žalman a spol. Tento rok oslaví své jubileum frontman kapely Pavel Lohonka. Proto uspořádali i šňůru koncertů, na které uslyšíte nejznámější songy z jeho dosavadní kariéry. Na koncertu bude mnoho hvězd folklórní scény. Jedná se o výjimečnou scénu, která se odehraje pouze v několika málo městech po České republice. Tak neváhejte a přijďte na koncert 23.3.2016 v 19 hod.


Výstava orchidejí České Budějovice – zavítejte do exotiky v zimě

Výstava orchidejí České Budějovice – zavítejte do exotiky v zimě

Zveme Vás na výstavu orchidejí, která se bude již tradičně konat v prostorách společnosti Metropol České Budějovice v době 11.3. - 20.3.2016. K vidění bude více jak 60 druhů orchidejí a k tomu 40 holandských hybridů. Výstava se pořádá v zimě, kdy je ještě pořád venku chlad a zavede Vás do exotického prostředí rostlin. Pokud jste milovníkem orchidejí, neodejdete z prázdnou a můžete si orchidej odnést i domů. Výstava bude znovu doprovázena i exponáty z Krokodýlí ZOO Protivín. Uvidíte tedy i přehlídku hmyzu, plazů a nový přírůstků. Tak si nezapomeňte v březnu udělat čas a navštivte oblíbenou výstavu orchidejí se zajímavým programem k tomu.


Zájezdové divadelní představení v Metropolu

Zájezdové divadelní představení v Metropolu

V našem sále v Českých Budějovicích máte letos stále možnost zhlédnout mnoho zábavných komedií od zájezdového divadelního představení. Na groteskní komedii o mezilidských vztazích s názvem Marc Camoletti:Manželský poker zajděte k nám 29. září v 19 hodin. Divadlo Palace nabízí herce, jako je Jiří Langmajer, Daniela Šinkorová či Adéla Gondíková. Francouzskou salonní komedii Matthieu Delaporte & Alexandre de la Patelliere: Jméno máte možnost zhlédnout 6. října v 19 hodin. Hru nabízí Divadlo verze spolu s herci Janem Dolanským, Lindou Rybovou, Romanem Zachem a dalšími. Pražské Činoherní studio Bouře pro Vás na 18. říjen zpracovalo příběh od Jeana Clauda Islerta: Teď ne! V příběhu plném životních zvratů a situací hrají Kristina Frejová či Michal Dlouhý. Lehce komediální řešení manželské krize od Petera Nicholse s názvem Hra vášní nastudovali herci Oldřich Vízner, Máša, Málková, Dana Syslová a další. Zhlédnout jí můžete 22. listopadu v 19 hodin. Lístky na divadelní představení si můžete objednat na našich internetových stránkách, emailové adrese předprodej@metropol-cb.cz, nebo na telefonním čísle 386 106 160.


Koncerty a hudební pořady 2015 | České Budějovice

Koncerty a hudební pořady 2015 | České Budějovice

Metropol České Budějovice zve Všechny zájemce na své podzimní hudební pořady. 14. října v 19:30 hod. máte možnost si poslechnout vokální skupinu ze Slovenska Fragile, která je momentálně na CZ TOUR 2015 a patří k evropským hlasovým špičkám. Na koncert folkového nestora Františka Nedvěda a kapelu Tiebreak zajděte k nám 22. října v 19 hodin a užijte si příjemné chvíle se známými písničkami. 1. listopadu v 19 hodin si můžete zajít zatančit a zazpívat na tradiční koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Jen o šest dní později, 7. listopadu, u nás vystoupí populární muzikant David Koller a jeho kapela. Pokud jste spíše klasicky založení, navštivte projekt VIVALDIANO:Město zrcadel 12. listopadu a užijte si zajímavé prolnutí hudby baroka s dnešním stylem. 26. listopadu Metropol navštíví první dáma českých písní – Radůza. 15. prosince se zastaví v Českých Budějovicích na turné Aneta Langerová: Na Radosti, se smyčcovým triem. Věříme, že se Vám budou koncerty líbit a těšíme se na Vaši návštěvu.


Kapka medu pro Verunku 17. 5. 2015, České Budějovice

Kapka medu pro Verunku 17. 5. 2015, České Budějovice

Muzikál Kapka medu pro Verunku, České Budějovice. Chcete si užít skvělý a neobvyklý kulturní zážitek? Vezměte své přátele, rodinu, anebo pouze děti a vyrazte na český výpravný muzikál, ve kterém objeví kouzlo zcela každá generace. Těšit se můžete na pohádkový ostrov, na kterém budou žít tři známá království – Zlatovláskov, Popelkov a Honzovsko. Princové se budou prát o přízeň jediné princezny. Muzikál je zaměřený na přírodu, ekologii a ochranu naší planety. Hrát a zpívat budou Jiří Zonyga, Martina Pártlová, Felix Slováček jr., Anna Julie Slováčková a mnohé další významné osobnosti. Kdy: 17. 5. 2015 Čas: 14 hodin Kde: Divadelní sál Cena vstupenky: 400 Kč a 420 Kč Předprodej vstupenek: od 23. 2. 2015 Nestihli jste pořídit vstupenky? V případě velikého zájmu můžete očekávat ještě jedno odpolední představení.


Prodejní výstava orchidejí, České Budějovice

Prodejní výstava orchidejí, České Budějovice

Zveme Vás na každoroční prodejní výstavu orchidejí a dalších cizokrajných rostlin. Kdy: 3. 4. – 12. 4. 2015 Čas: každý den od 9 do 18 hodin Kde: I. respirium a Kruhový sál Vstupné: 60 Kč, děti 6 –15 let 40 Kč, děti do 6 let vstup zdarma Veškeré vystavené exempláře jsou prodejní, tudíž si budete moci pořídit nějaký nový kousek do své sbírky. Očekávat můžete nejatraktivnější hybridy orchidejí, které putovaly až ze vzdálené holandské burzy květin. Letos je prodejní výstava doplněná expozicí hmyzu a plazů, návštěvníci se mohou také těšit na exponáty z Krokodýlí ZOO Protivín. Navštivte největší výstavu orchidejí v jižních Čechách, která nadchne nejenom milovníky exotických rostlin a orchidejí.


Koncert skupiny Mandrage České Budějovice

Koncert skupiny Mandrage České Budějovice

Populární česká skupina Mandrage připravuje pro všechny své fanoušky akustické turné s názvem Od ZAČÁTKU. Kdy: 4.3.2015 Kde: Divadelní sál Metropolu Začátek: 19:00 Cena vstupenek: 420 Kč a 390 Kč Začátek předprodeje: již zahájen od 15. 12. 2014 Koncert bude pojat netradičně, můžete se těšit na různé akustické výjimečnosti a zvláštnosti. Zážitkem pro vás bude divadelní aranžmá, doprovod orchestru a připomenutí všech klasických písní, které skupina složila již v roce 2001, tedy od jejich vzniku. Vstupenky je možné objednat na telefonním čísle 386 106 160 anebo prostřednictvím internetového formuláře. Ten je k nalezení na webových stránkách společnosti METROPOL, spol. s r.o., která poskytuje prostory k pořádání tohoto očekávaného koncertu.


Lucie Bílá - koncertní turné Bílé Vánoce

Lucie Bílá - koncertní turné Bílé Vánoce

Máte rádi písničky Lucie Bílé? Těšíte se na Vánoce? A co takhle spojit oboje dohromady? Lucie Bílá bude vystupovat v českobudějovickém Metropolu v rámci svého turné Bílé Vánoce. Přijďte se pobavit, zazpívat si a naladit se na svátky s naší nejlepší českou slavicí. Lucii Bílou doprovodí na koncertě kapela Petra Maláska. Hostem večera bude známý rockový zpěvák Kamil Střihavka a polský římskokatolický kněz Zbigniew Czendlik, který koncert zahájí svátečním slovem. Koncert se uskuteční 21. prosince ve společenském sále Metropolu od 19hod. Vstupenky v cenové relaci 450,- až 1.190,- Kč zakoupíte v předprodeji Metropolu: po-čt 13-17 hod., pá 12-16 hod., mail: predprodej@metropol-cb.cz , tel.: 386106160, 386106150. Chcete prožít pohodové a příjemné Vánoce? Pak se vypravte s celou rodinou na koncert naší oblíbené popové zpěvačky. Lucie Bílá se na vás už teď těší.


Koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem Český Krumlov

Koncert Lucie Bílé s Petrem Maláskem Český Krumlov

Společnost METROPOL, spol. s r.o. zajišťuje také předpodej vstupenek partnerských subjektů. Nyní zajišťujeme a prodáváme vstupenky na koncert Lucie Bílé v doprovodu Petra Maláska. Koncert pořádá agentura VM ART production: Místo konání: Český Krumlov - Zámecká jízdárna Datum: 24.5.2014 Čas konání : 19*00 hodin Vstupenky zakoupíte v předprodeji Metropolu. Všechny Vás srdečně zveme na krásný kulturní zážitek a neopakovatelnou atmosféru v Zámecké jízdárně.


Akustické turné Anna K. České Budějovice

Akustické turné Anna K. České Budějovice

Společnost METROPOL, spol. s r.o. Vás zve na Akustické turné Anny K. (Hudební pořad). 9. 4. 2014 Divadelní sál v 19 hod., Metropol České Budějovice. Divadelní sály, nové hudební aranže, na které dohlížel spolupracovník Norah Jones a Erasure, exkluzivní zahraniční host či speciální scéna. Tak bude vypadat akustické turné přední české zpěvačky Anny K. Držitelka pěti ocenění Anděl vyráží na sérii unplugged vystoupení vůbec poprvé ve své kariéře. Ceny vstupenek 360,- a 390,- Kč. Vstupenky jsou již v předprodeji Metropolu. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Metropol, kultura, divadlo, koncerty, výstavy, kulturní akce, České Budějovice.

Metropol, kultura, divadlo, koncerty, výstavy, kulturní akce, České Budějovice.

Kulturní pořady. Zveme vás do Metropolu, kulturního centra v srdci Českých Budějovic. Vyberte si ze široké nabídky koncertů napříč hudebními žánry, výpravných i komorních divadelních představení či k nám zavítejte na četné výstavy. Podrobný program naleznete na našich webových stránkách www.metropol-cb.cz. Kontakt: Jana Švarcová, 386106150, 386106160, predprodej@metropol-cb.cz, jana.svarcova@metropol-cb.cz, webové stránky www.metropol-cb.cz.


Metropol, kurzy, rekvalifikační kurzy, České Budějovice.

Metropol, kurzy, rekvalifikační kurzy, České Budějovice.

Rekvalifikační kurzy. Metropol je tradičním organizátorem rekvalifikačních kurzů s týmem profesionálních školitelů. Nabízíme základní kurz těžkých stavebních strojů a kompresorů, základní kurz pro řidiče motorových vozíků, základní kurz jednomužné motorové pily a školení strojníků TSS, řidičů MDV a obsluhu JMP.


Metropol, agentura, společenské a prezentační akce, České Budějovice.

Metropol, agentura, společenské a prezentační akce, České Budějovice.

Agentura. Metropol vám zajistí společenská setkání či prezentační akce. Disponujeme nadstandardními kontakty s umělci a máme otevřené dveře tam, kde je ostatním přivírají. Profesionální přístup a bohaté zkušenosti zajistí úspěch vaší akce. Kontakt: Petr Holba, 386106110, 739563036, petr.holba@metropol-cb.cz, webové stránky www.metropol-cb.cz.


Metropol, kurzy, taneční kurzy, kurzy společenského chování a tance, České Budějovice.

Metropol, kurzy, taneční kurzy, kurzy společenského chování a tance, České Budějovice.

Taneční kurzy. Přijměte pozvání do společnosti krásných dam a gentlemanů a přihlašte se do tanečních kurzů v Metropolu. Soustředíme výuku na moderní tance, které využijete na plesech a dalších tanečních událostech. Součástí kurzu je také seznámení s pravidly společenského chování. Kontakt: Lucie Stanislavová, 386106112, 604246048, info@metropol-cb.cz, webové stránky www.metropol-cb.cz.


Metropol, kongresové centrum, pronájem prostor, konference, kongresy, semináře, České Budějovice.

Metropol, kongresové centrum, pronájem prostor, konference, kongresy, semináře, České Budějovice.

Kongresy a konference, krátkodobý pronájem prostor. Zveme vás do Metropolu, největšího kulturního a společenského centra v Jihočeském kraji. Parametry budovy zcela pokryjí potřeby pro realizace kongresových a konferenčních akcí. Metropol disponuje mnoha variabilními prostory, které v celkovém objemu pojmou až 2 tis. osob. K dispozici jsou velké sály ale také menší zasedací místnosti. Kontakt: Vlasta Horská, 386106170, vlasta.horska@metropol-cb.cz, webové stránky: www.metropol-cb.cz.


Metropol, plesy, maturitní plesy, pronájem sálů, České Budějovice.

Metropol, plesy, maturitní plesy, pronájem sálů, České Budějovice.

Pronájem sálů. Metropol je centrem společenské zábavy a plesové sezóny. Nabízíme variabilní sály vhodné pro firemní večírky, společenské a maturitní plesy a další společenská setkání. Kontakt: Vlasta Horská, 386106170, vlasta.horska@metropol-cb.cz, info@metropol-cb.cz, webové stránky: www.metropol-cb.cz.