PAUKNER spol.s r.o.


Rudolfovská 35, České Budějovice 370 01

Společnost PAUKNER spol.s r.o. je autorizovaný servis automobilky Mitsubishi.

Provádíme kalkulace cen dle časových norem výrobce a ceníku servisních kontrol.

V našem servisu naleznete pouze vysoce proškolený personál Autorizovaných opravců Mitsubishi.
U nás si můžete servisní práce objednat i přes internet

Také prodáváme náhradní díly na Mitsubishi.

Pro Mitsubishi ASX a OUTLANDER Vám můžeme nabídnout přestavbu na LPG se zachováním tříleté záruky.
Tuto přestavbu zajišťuje zkušená firma LOVATO.

Pro naše zákazníky zajistíme zapůjčení náhradního vozidla za zvýhodněnou cenu.
Nabízíme prodlouženou asistenční službu ZDARMA pro vozidla starší 3 let po provedené servisní prohlídce.
Nabídka originálních náhradních dílů, příslušenství a doplňků.
Dodržujeme kvalitativní standarty, zvyšujeme úroveň poskytovaných servisních služeb.
Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

Asistenční služba MAP
Pokud budete mít v tuzemsku nebo zahraničí nesnáze jako např. mechanické nebo elektrické poškození, dopravní nehody, problémy s palivem, klíči či pneumatikami, krádež, nebo vandalizmus poskytneme Vám maximální možnou ochranu.

Prodej, leasing, servis:
-automobily MITSUBISHI
-náhradní díly.

Prodej:
-oleje CASTROL.
-pneumatiky FEDERAL.

Půjčovna:
-osobní automobily.

IČ: 62503103
DIČ: CZ62503103
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Stanislav Paukner

Přestavba vozů Mitsubishi na LPG České Budějovice

Přestavba vozů Mitsubishi na LPG České Budějovice

Přestavbě vozidel na LPG se v Českých Budějovicích věnuje společnost PAUKNER spol.s r.o. Přestavbu provádíme u aut Mitsubishi ASX, Outlander X a Lancer. Dodavatelem přestaveb LPG je firma LOVATO. Výhody přestavby LPG: - snížení nákladů na polovinu - brzká návratnost investice - záruka od výrobce na 5 let - velikost zavazadlového prostoru zůstane v původní velikosti - maximální dojezd zvýšen přibližně o 550 – 650 km Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám se vším poradíme a budeme se Vám věnovat.


Autorizovaný servis vozů Mitsubishi České Budějovice

Autorizovaný servis vozů Mitsubishi České Budějovice

Servis vozů provádějí zkušení a odborně vyškolení pracovníci, přesně podle požadavků samotného výrobce vozů Mitsubishi. Společnost PAUKNER spol. s.r.o. nabízí své služby autorizovaného servisu vozů značky Mitsubishi v Českých Budějovicích. V autorizované opravně můžete očekávat seřízení nejrůznějších částí vozu: - Geometrie vozu a řízení - Brzdy - Motor a jeho funkce, výměna oleje - Správná volba pneumatik a jejich nahuštění - Oprava karosérií vozů - Osvětlení a elektroinstalace - Autoskla Současně se společnost zabývá kompletním asistenčním servisem, který oceníte především při poruchách na cestách. Prodej náhradních dílů pro jednotlivé modely značky Mitsubishi. Servis je situován blízko centra Českých Budějovic a je možné se na prohlídku vozů také objednat. Prohlídky, ale i zásahy do vozidel jsou prováděny v přísných časových normách pro zkvalitnění služeb servisu a přístupu k zákazníkům.


Prodej příslušenství pro vozy Mitsubishi České Budějovice

Prodej příslušenství pro vozy Mitsubishi České Budějovice

Odlište styl svého vozu Mitsubishi, a to s originálním příslušenstvím, které vždy vaše auto obohatí.Příslušenství pro vozy značky Mitsubishi můžete zakoupit v autorizovaném servisu v Českých Budějovicích. Důvodem pro nákup příslušenství k vozu může být potřeba odlišit se od ostatních. Ne každý má totiž stejné představy o dokonalosti, jako Vy, a tak je přirozené chtít být výjimečný. Každý jednotlivý model vozu Mitsubishi má svou širokou nabídku doplňkové výbavy. V nabídce autorizovaného servisu najdete standardní i speciální příslušenství, například: - GPS navigace světové značky Pioneer - Parkovací senzory - Úpravy karosérie - Pro SUV vozy také doplňkové rámy - Disky kol - Kryty zrcátek - Koberečky, rohože - Vyhřívání sedaček - Držáky jízdních kol - Tažná zařízení - A mnoho dalšího… Autorizovaný servis PAUKNER spol. s.r.o. se může v každém případě postarat také o odbornou montáž jednotlivých doplňků.


Přestavby motoru na LPG Mitsubishi České Budějovice

Přestavby motoru na LPG Mitsubishi České Budějovice

Pro Mitsubishi ASX a Mitsubishi Outlander nabízí autorizovaný servis PAUKNER spol. s.r.o. přestavbu motoru na pohon LPG. Servis působí v Českých Budějovicích a to takřka v centru. Samotná přestavba probíhá za dodržení přísných podmínek, které stanovil samotný výrobce japonských automobilů Mitsubishi. Výhody této přestavby jsou především: - Menší provozní náklady až o polovinu - Větší dojezd na nádrž povětšinou o 550 až 650 kilometrů - Investice s rychlou návratností - Dodatečná tříletá záruka - Zachování objemu zavazadlového prostoru Tato úprava je určena jak pro nové vozy, tak pro ty, které se již pohybují v provozu. Je vždy výhodou nechat své vozidlo upravit na LPG ihned po tom, co jej zakoupíte. Návratnost této úpravy se povětšinou pohybuje kolem 30 tisíc najetých kilometrů, což činí tuto úpravu velmi výhodnou.


Doplňky a příslušenství Mitsubishi, České Budějovice

Doplňky a příslušenství Mitsubishi, České Budějovice

Ať už hledáte jakýkoliv doplněk či příslušenství pro modely aut Mitsubishi, autorizovaný servis Mitsubishi společnosti Paukner v Českých Budějovicích vám jej sežene, ale i odborně namontuje a pak poskytne špičkový servis. Vyberte si doplněk či příslušenství pro váš vůz Mitsubishi, udělejte si radost a zkrášlete si svůj vůz. Co najdete v naší nabídce doplňků a příslušenství pro modely Mitsubishi? - gumové rohože - textilní koberce - hlavice řadicí páky - prahové lišty - sportovní pedály - LED osvětlení interiéru - vyhřívání sedaček - stylingový kit předního i zadního nárazníku - spoilery - ozdobné lišty - lapače nečistot - parkovací senzory - parkovací kamery - kryty zpětných zrcátek - krytky klik dveří - disky a mnohé další Veškeré příslušenství a doplňky, které prodáváme v našem autorizovaném servisu Mitsubishi v Českých Budějovicích jsou originály od výrobce Mitsubishi, které jsou vyrobeny přesně na míru danému modelu auta, takže nemusíte mít strach, že si u nás něco zakoupíte a pak vám to do auta nebude sedět. Naši vysoce kvalifikovaní technici vám rádi veškeré zakoupené příslušenství a doplňky modelů Mitsubishi odborně namontují do vašeho vozidla - rychle a za výhodné ceny. Uvažujete-li o zakoupení příslušenství a doplňků Mitsubishi, je vždy lepší zvolit originální výrobky konstruované na míru daným modelům aut.


Autorizovaný servis Mitsubishi České Budějovice

Autorizovaný servis Mitsubishi České Budějovice

Vysoce kvalifikovaný personál, rychlý, precizní a autorizovaný servis vozů Mitsubishi - to najdete u společnosti Paukner v Českých Budějovicích. V našem autorizovaném servisu Mitsubishi v Českých Budějovicích si držíme si velmi vysoký standard kvality. Ceny práce kalkulujeme podle časových norem výrobce a ceníku servisních prohlídek. Dodržujeme předepsané maloobchodní ceny ND v celé síti autorizovaných servisů Mitsubishi. Naši špičkoví technici při své práci přísně dodržují technologické postupy oprav předepsané výrobcem s použitím speciálních přípravků Mitsubishi ideálních pro tyto vozy. Všichni naši zaměstnanci jsou náležitě proškolení podle požadavků výrobce vozů Mitsubishi. Jaké výhody vás čekají v našem autorizovaném servisu Mitsubishi v Českých Budějovicích? - servisní práce si v našem servisu Mitsubishi můžete objednat přes internet - po dobu servisu vašeho vozu vám zapůjčíme náhradní vůz za zvýhodněnou cenu - nabízíme vám prodloužení asistenční služby zdarma pro vozidla starší 3 let po provedené servisní prohlídce - používáme originální náhradní díly, příslušenství a doplňky Mitsubishi - recyklujeme pneumatiky i oleje - jsme autorizovaným servisem vozů Mitsubishi Náš autorizovaný servis Mitsubishi je velmi rychlý, a přesto vysoce kvalitní. Jinde byste tak vysoké standardy servisních služeb a oprav vozidel Mitsubishi hledali jen těžko. Je to vždy autorizovaný servis, který dokáže vozu dané značky poskytnout tu nejlepší péči.


Servis vozů Mitsubishi Jižní Čechy

Servis vozů Mitsubishi Jižní Čechy

Pro naše zákazníky zajistíme zapůjčení náhradního vozidla za zvýhodněnou cenu. Nabízíme prodlouženou asistenční službu ZDARMA pro vozidla starší 3 let po provedené servisní prohlídce. Nabídka originálních náhradních dílů, příslušenství a doplňků. Dodržujeme kvalitativní standarty, zvyšujeme úroveň poskytovaných servisních služeb. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.


Prodej Mitsubishi Pajero Jižní Čechy

Prodej Mitsubishi Pajero Jižní Čechy

Mitsubishi Pajero je vůz v jehož výbavě je více standartních prvků než u vozů stejné třídy.Dojedete s ním kamkoli. Technici společnosti Mitsubishi připravili řadu praktických a stylových doplňků. Najdete je na webových stránkách , zjistíte jaké máte možnosti aby jste mohli vylepšit váš nový vůz Pajero podle Vaší vlastní chutí a požadavků .


Mitsubishi Lancer sportsedan Jižní Čechy

Mitsubishi Lancer sportsedan Jižní Čechy

Vůz Mitsubishi Lancer sportsedan je to pravé co vás nadchne.Dokonalý design,prostor.výbava. Jedním důvodem pro výběr doplňků a příslušenství je to, že Vaše představa o dokonalosti se od té naší s největší pravděpodobností liší. Dalším důvodem je fakt, že automobily reprezentují individuální styl, vkus a charakter svých majitelů. My všichni se navzájem lišíme a jsme rádi, když nás i ostatní vnímají odlišně. A proto jsme ve společnosti Mitsubishi Motors vytvořili vůz Lancer, který je doslova nabitý nejmodernější automobilovou technikou. Splňuje a dokonce převyšuje nároky moderního a každodenního motoristického života, avšak ponechává rozhodnutí o tom, co je dokonalost, pouze na Vás. Široký sortiment doplňků a příslušenství Vám umožní vytvořit si vlastní nový Lancer, který splní Vaše potřeby ve všech ohledech.


Mitsubishi ASX Jižní Čechy

Mitsubishi ASX Jižní Čechy

Tento vůz Mitsubishi ASX je zkonstruován tak, aby posádce vozu poskytl maximální zážitek z jízdy, bez kompromisu v pohodlí,bezpečnosti a všestranosti. Díky funkčnosti a stylového designu,mohutnosti a sportovnímu designu, posunul hranice běžných crossoverů.


Prodej vozů mitsubishi České Budějovice

Prodej vozů mitsubishi České Budějovice

Vůz Mitsubishi L200 vám nabízí rozsáhlejší výbavu pro práci i zábavu, oproti vozům stejné třídy. Je proto nejuniverzálnějším vozem Pick-up, který byl vyroben. Můzete s ním jet do města,pláž,do hor . Jezděte stylově a luxusně. Na první pohled působí masivně a zároveň půvabně. Je to díky tvarované karoserii,která tento vůz 4x4 odlišuje od ostatních. Jelikož máme každý z nás svůj styl a představy. Vytvořili designéři společnosti Mitsubishi celou řadu inteligentních základních doplňků, kterými můžete vylepšit již tak ladný tvar tohoto vozu dle vaší představy.


Mitsubishi Lancer České Budějovice.

Mitsubishi Lancer České Budějovice.

Možná že si říkáte, proč se trápit s příslušenstvím? Vždyť stačí veškeré nápady jednoduše promítnout na rýsovací prkno a výsledkem je dokonalý automobil. Jedním důvodem pro výběr doplňků a příslušenství je to, že Vaše představa o dokonalosti se od té naší s největší pravděpodobností liší. Dalším důvodem je fakt, že automobily reprezentují individuální styl, vkus a charakter svých majitelů. My všichni se navzájem lišíme a jsme rádi, když nás i ostatní vnímají odlišně. A proto jsme ve společnosti Mitsubishi Motors vytvořili vůz Lancer, který je doslova nabitý nejmodernější automobilovou technikou. Splňuje a dokonce převyšuje nároky moderního a každodenního motoristického života, avšak ponechává rozhodnutí o tom, co je dokonalost, pouze na Vás. Široký sortiment doplňků a příslušenství Vám umožní vytvořit si vlastní nový Lancer, který splní Vaše potřeby ve všech ohledech.Další produkty a služby
  • diagnostika vozidel, generální opravy motorů, výměna motorového oleje, opravy převodových skříní, výměna tlumičů, autoservisní služby
  • prodej osobních aut, servis osobních vozů, služby autopůjčovny, autorizovaný prodejce automobilů, prodej autodoplňků
  • osobní a nákladní pneumatiky, motocyklové pneumatiky, pneu pro off-roady, protektory a agropneumatiky
  • přísady do paliva motorů, mazací a speciální tuky, vazelíny a aditiva, motorové a převodové oleje
  • náhradní autodíly, náhradní autobaterie, náhradní autožárovky, stěrače do aut, díly autoklimatizací, palivové hadice, auto těsnění, auto elektronika, vybavení interiéru vozidel

LÉKÁRNA BONA BRAVO Šluknov s.r.o.

Související články
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta
Prodej náhradních dílů od všech výrobců na nová, starší a dokonce i dosloužilá auta

Na vyhledávání jednotlivých dílů máme perfektně přizpůsobený speciální program, který vyhledává dle cenové kategorie. Zadáte typ automobilu, parametry a náhradí díly, které potřebujete sehnat, my je okamžitě vyhledáme a do 24 hodin dodáme.


Čtvrtstoletím prověřená kvalita
Čtvrtstoletím prověřená kvalita

Už na první pohled je jasné, že společnost Autolaros Speed s.r.o. nebyla založena pouze z důvodu zisku. Dalo by se říci, že se v tomto případě jedná o splnění životního snu. Proto je tu dodnes hlavním krédem poctivost, kvalita a ohleduplný přístup ke každému zákazníkovi i zaměstnanci.


Generální opravy motorů
Generální opravy motorů

Motor každého automobilu je základem. Dá se přirovnat u lidí k bijícímu srdci, které tvoří základ života a základ všeho ostatního. Proto právě motor můžeme k srdci takto přirovnat, protože je to základ každého automobilu.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav
Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D, čištění interiéru aut Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.