ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o.


Pokud hledáte nové stroje pro vaši činnost, můžete si vybrat z nabídky společnosti ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. Prodávají kvalitní smykové nakladače Novotný a Locust, které se hodí do různých oborů - ať už pracujete v zemědělství, lesnictví, komunálních službách nebo průmyslu. K tomu vám nabídnou i různá přídavná zařízení, jako kladiva, válce, lopaty, vidle nebo pluhy. A pokud máte zájem o nakladače Bobek 861 a 961, také jste na správném místě - společnost je jejich generálním prodejcem pro Českou republiku .

Společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám také nabízí možnost koupit si starší stroje po opravách za výhodné ceny. Můžete si vybrat z různých značek, jako UNC, UN, UNO, UNK, DH nebo Warynski.

Aby vaše stroje fungovaly bez problémů, společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám poskytne i kvalitní servis a opravy. Ať už potřebujete běžnou nebo generální opravu, servis hydrauliky Rexroth nebo Sauer nebo servis přímo u vás na místě, společnost vám vyjde vstříc.

Pokud potřebujete náhradní díly na vaše stroje, společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám je dodá rychle a spolehlivě. Můžete si objednat díly na nakladače Novotný, Locust, UNC, UN, UNO, UNK, DH a další a společnost vám je zašle na dobírku.

Společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám také nabízí jeřábnické práce s autojeřáby AD28 a AD20. Pokud potřebujete zvednout nebo přemístit něco těžkého nebo velkého, společnost vám ráda pomůže.

Pokud chcete pracovat se stroji bezpečně a profesionálně, můžete se přihlásit na školení strojníků dle výhlášky č. 77/1965 Sb., které společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. zajišťuje. Školení se týkají nakladačů Bobek, Locust, UNC a kolových nakladačů Warynski, UN, UNK a DH .

Společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. také dbá na to, aby vaše stroje splňovaly technické normy a požadavky. Proto provádí technické kontroly vysokozdvižných vozíků dle ČSN 26 8805 a technické kontroly stavebních strojů dle nařízení vlády č. 378/2001 Sb. .

A pokud potřebujete opravit nebo udržovat váš osobní automobil, společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám také nabízí autoservis. Můžete si být jisti, že váš vůz bude v dobrých rukou.

A nakonec, pokud si potřebujete na krátkou dobu půjčit nějaký stroj nebo nářadí, společnost ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o. vám také vyhoví. Můžete si půjčit malou stavební mechanizaci, hutnící techniku nebo stavební stroje.

Štítky:

stavební stroje, zemní stroje, lesní stroje, jeřábnické práce, půjčovna strojů, technické kontroly

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZTS Jindřichův Hradec, s.r.o.
www.zts-jh.cz
Adresa

Adresa

Jarošovská 840/II
Jindřichův Hradec 377 01

zts@zts-jh.cz
+420 384 340 900


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha