Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

PKD, s.r.o.

Výroba ocelových hal a ocelových konstrukcí – kvalitně v ČR i v zahraničí

PKD, s.r.o.
Haly a ocelové konstrukce, prostory pro průmysl, zemědělství, ale i autosalony nebo kanceláře

Hledáte firmu, která se zabývá stavbou průmyslových nebo zemědělských budov z ocelových konstrukcí? Neváhejte se obrátit na společnost PKD, s.r.o., která Vám zajistí realizaci budovy na míru vašemu investičnímu záměru - ať už se jedná o výstavní autosalony, výrobní haly nebo administrativní prostory.

Ocelové haly pro každý investiční záměr realizuje společnost PKD, s.r.o.

Ocelové haly a konstrukce pro každý investiční záměr, realizace průmyslových hal i autosalonů

Ať už máte jakýkoliv investiční záměr, potřebujete vhodné prostory pro vaši podnikatelskou činnost. Naše společnost se zabývá výrobou hal z ocelových konstrukcí. Vyrobíme průmyslové haly a objekty všech typů – dodáváme je jak v rámci ČR, tak i do zahraničí. To však není vše! Stavíme také autosalony, zemědělské či administrativní haly – víme, že každý typ budovy vyžaduje jiná specifika, proto ke každé zakázce přistupujeme zcela individuálně.

Ocelové haly a konstrukce


Zaručená kvalita a spolehlivost díky mnohaletým zkušenostem a vysoké odbornosti zaměstnanců

Jsme firma s mnoha lety zkušeností a zaměstnáváme jen ty nekvalifikovanější odborníky. Za dobu naší existence jsme měli možnost realizovat více než 800 různých typů administrativních i průmyslových objektů. Mezi naše největší zakázky za poslední roky patří například Kern Liebers České Budějovice, GIGA a Pöttinger Vodňany, kterým jsme realizovali výrobní haly. Mezi další zakázky patří výstavba logistických center v Praze i okolí, Autohaus Weder ve Švýcarsku, hala pro Papírny Louny, nebo budova mlékáren pro firmu Koramex Klatovy. Přidejte se mezi naše spokojené klienty i vy!

Výstavba průmyslových a zemědělských hal


Proč zrovna montovanou ocelovou halu? Její nesporné výhody mluví jasně!

Pro realizaci montovaných hal z ocelových konstrukcí sahá stále více investorů, ať už z oblasti potravinářství, zemědělství, strojírenství nebo automobilového průmyslu. Rostoucí poptávka po tomto typu budov je dána především rychlostí montáže - haly jsou složené z ocelové konstrukce, jejíž stavba je časově velice výhodná. Oproti výstavbě zděné haly, je nespornou výhodou také značná finanční úspora. Ocelové haly jsou přitom velice odolné a disponují vysokou životností.

Široká nabídka služeb naší společnostiOcelové haly a konstrukce

Ocelové haly a konstrukce

Haly a ocelové konstrukce, prostory pro průmysl, zemědělství, ale i autosalony nebo kanceláře

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování

Kovovýroba a robotické svařování, využití nejmodernější technologie, vysoká přesnost a efektivita