ASLAN CZ, s.r.o.
Jazyková škola České Budějovice


Česká 241/29, České Budějovice 370 01

Bavte se řečmi
Naučte se rychle a snadno

výuka cizích jazyků České Budějovice
-angličtina
-němčina
-španělština
-italština
-francouština
-ruština

jazykové kurzy podle organizace rozvrhu
-docházkové kurzy (během školního roku, letní kurzy )
-intenzivní výuka
-intenzivní 7 denní sugestopedické kurzy i letní kurzy
-víkendová výuka jazykových kurzů
-jednorázové konverzace

vyučovací úrovně
- pro začátečníky
- pro pokročilé začátečníky
- kurzy pro mírně pokročilé
- kurzy pro středně pokročilé
- kurzy pro pokročilé
- kurzy pro velmi pokročilé

výuka dle frekvence
2x45minut týdně
3x45minut týdně
2x60minut týdně
1x60minut týdně

zaměření výuky jazykových kurzů
-kurzy obecného jazyka
-konverzace s rodilým mluvčím
-kombinované kurzy s českým lektorem i rodilým mluvčím
-příprava na jazykové zkoušky, na mezinárodně platné certifikáty
-kurzy obchodního jazyka
-kurzy technického jazyka

kurzy dle věků studentů
- pro děti 2-6 let
- děti 1. stupeň ZŠ
- děti 2. stupeň ZŠ
- kurzy pro dospělé studenty
- kurzy pro dospělé
- kurzy pro seniory

IČ: 26080087
DIČ: CZ26080087
Okres: České Budějovice
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Jana Pavienská

Angličtina pro začátečníky České budějovice

Angličtina pro začátečníky České budějovice

Angličtina pro začátečníky , bez jakékoliv znalosti jazyka. Vyučuje český lektor, ve skupině je maximálně 8 žáků. Učí se dle učebnice New Inside Out Beginner ,dále jsou k dispozici doplňkové učební materiály. Za jeden semestr se naučíte jednoduše hovořit o sobě,o své práci a rodině. Domluvíte se v základních situacích,jako jsou - představení ,nákup,v restauraci. Kurzy jsou zaměřeny na praktický jazyk a komunikaci,věnujeme se opakování,procvičování.Naučíte se používat vaše získané znalosti v přirozeném mluveném kontextu. Tento jazykový kurz je možno zakončit zkouškou KET.


Jazyková škola České Budějovice.

Jazyková škola České Budějovice.

Jazyková škola Aslan České Budějovice nabízí: -kurzy pro veřejnost -firemní jazykové kurzy -jazykové kurzy šité na míru. Vyučujeme například angličtinu angličtinu: -úplní začátečníci -pokročilí -začátečníci mírně pokročilí -středně i velmi pokročilí -konverzace s RML -obchodní angličtina -příprava na zkoušky. Kurzy pro děti a mládež i pro seniory. Dále vyučujeme němčinu, italštinu, španělštinu. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.


FCE České Budějovice.

FCE České Budějovice.

Příprava intenzivní na FCE angličtina Intenzivní kurz angličtiny v celkovém rozsahu 30 x 45 minut: -finalizace na zkoušku FCE -ucelení a doplnění znalosti v úrovni B2 a naučí se správně vyplnit jednotlivé části testu -studenty v kurzu vede certifikovaná examinátorka Cambridgeských zkoušek, v ceně kurzu je mock speaking test se zpětnou vazbou examinátora Pondělí až pátek, denně 6 x 45 minut, 6 studentů ve skupině Učebnice: speciálně sestavené moduly šité na míru, zkušební testy Pro studenty v úrovni B2 Kurz je možné zakončit zkouškou FCE výrazné slevové bonusy pro uchazeče na zkoušky z řad našich studentů.


Jazykové kurzy angličtiny České Budějovice

Jazykové kurzy angličtiny České Budějovice

Jazyková škola Aslan má více než dvanáctiletou tradici. Jazykové služby poskytujeme od roku 1999. Nabízíme výuku 7 základních jazyků - angličtinu,němčinu,španělštinu,italštinu,francouštinu,ruštinu,češtinu pro cizince,švédštinu. Ostatní méně běžné jazyky učíme formou minikurzů a individuálních kurzů. Pro více než 25 společností po celé České Republice zajišťujeme firemní jazykové kurzy


Anglicky snadno a rychle České Budějovice.

Anglicky snadno a rychle České Budějovice.

Našim studentům nabízíme – maximální flexibilitu –čas,frekvenci a náplň výuky -Individuální přístup – lektor se přizpůsobí potřebám skupině studentů -Možnost libovolné kombinace lektorů – český lektor , nebo rodilý mluvčí -Výuka v prostorách dle potřeby studentů – domov, firma , jazyková škola -Výhodná cena – náklady se dělí mezi více studentů.


Angličtina České Budějovice

Angličtina České Budějovice

Jazyková škola Aslan České Budějovice nabízí: - jazykové kurzy pro veřejnost - firemní jazykové kurzy - jazykové kurzy šité na míru. Vyučujeme například angličtinu: úplní začátečníci pokročilí začátečníci mírně pokročilí středně pokročilí pokročilí velmi pokročilí konverzace s RML obchodní angličtina příprava na zkoušky kurzy pro děti a mládež kurzy pro seniory. Pro další informace klikněte na odkaz viz níže.Další produkty a služby
  • překládání do světových jazyků, konsekutivní a simultánní tlumočení, soudní ověření překladu, překladatelé a tlumočníci
  • výuka cizích jazyků, rodilí mluvčí, centrum vzdělávání, zahraniční lektoři, pomaturitní studium

Dodáváme svařovací, motnážní a dopravní linky jak pro oblast automobilového průmyslu, tak i pro strojírenskou výrobu. Nabízíme inovace a efektivní řešení, které jsou podložené roky zkušeností.

Související články
Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.


Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.