Sedlecký kaolin a. s.


Božičany 167, Božičany 362 25
Společnost Sedlecký kaolin a. s. byla založena v roce 1892 a stala se předním českým producentem kaolinu. Naší nejvýznamnější lomovou lokalitou je Karlovarský kraj, ve kterém těžíme kaolin té nejvyšší kvality.

Díky neustálému výzkumu a vývoji těch nejmodernějších technologií můžeme zákazníkům přinášet stále širší nabídku výrobků.

Kvalita našich výrobků je pod neustálou kontrolou. Její nejvyšší standardy prověřujeme pravidelnými zkouškami v laboratořích.
Dbáme na těžbu v souladu s ochranou životního prostředí.

Výroba, dodávka, prodej:
- kaoliny plavené a kalcinované
- stelivo pro kočky a drobná domácí
zvířata (kočkolit) KITTY STAR
- tekuté štukové omítkové směsi KERASTUK
- suché omítkové směsi
- malířské nátěry SUPERLEX, UNALEX
- fasádní nátěry FASADOCOLOR
- bentonity
- pískovec
- jíly.

Rozbory vzorků:
- hornické materiály
- stavební materiály
- železné a neželezné kovy
- roztoky.

Unikátní ložiska v oblasti Karlových Varů a jejich prvotřídní kaolin jsou důvodem, proč patříme k předním evropským dodavatelům této suroviny. Náš kaolin je základem pro průmyslové i užitkové produkty s výrobou nejen v mnoha státech Evropy, ale také v Asii, Africe a Severní Americe.

Produkty
  • zpracování kamene, ozdobné dekorativní kameny, distribuce kamenných dlažeb, kamenné schody
  • průmyslové soli, přírodní fosfáty vápenaté, surové draselné soli, karnalit a sylvinit, nepražený pyrit, nerafinovaná síra
  • vyzdívky sklenářských pecí, výroba speciální keramiky, žáruvzdorné cihly, výrobky průmyslové keramiky, materiály z keramických vláken


Související články
Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

BOŠ spol. s r.o.

Prodej palivového dřeva v oblasti Znojmo, Hrušovany nad Jevišovkou, Moravské Budějovice a Jemnice

Nemáte ještě zajištěné dřevo na zimu? Topná sezóna už je v plném proudu a skončí pomalu až příští rok v létě. Ještě na jaře se totiž pořádně přitápí v kotli, takže se není co divit, že toho přes zimu hodně spálíme. Chcete si na zimu zajistit dřevo rychle, snadno a s dovozem? Pak se obraťte na firmu BOŠ spol. s.r.o., která působí v oblasti Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic a Jemnice.


Kamenné parapety dodají punc luxusu

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.

Kamenné parapety dodají punc luxusu

Dokonalý byt tvoří dokonalé doplňky. Nejnovějším trendem v interiérové architektuře jsou kamenné parapety. Působí elegantně, luxusně a navíc vydrží velice dlouhou dobu nepoškozeny. Odolají totiž všem vnějším vlivům. A jistě i paní Módě.


Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Andrla CZ s.r.o. Opava

Výroba betonu - betonové směsi včetně rozvozu domíchávači a čerpání betonu až k vám na stavbu

Dostatek betonu pro každého! Potřebujete zajistit beton na stavbu rodinného domu? Či na výstavbu betonových základů nějaké firmy, haly, průmyslového objektu? V tom případě vás potěší firma Andrla CZ s.r.o. Opava, která má dostatek betonu pro každého. Firma Andrla je, kromě jiného, také betonárna, takže si vyrábí vlastní betonové směsi, které následně pomocí domíchávačů může rozvést kamkoliv, kam je potřeba v okolí Opavy.


Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o.

Značkové okenní parapety představuje společnost Mystic Distribution s.r.o.

Tato společnost se zaměřuje na ucelený sortiment jakýchkoliv parapetů. Týká se to jak vnitřních, tak i vnějších parapetů. Jedná se o dřevotřísku, stejně tak jako lité mramorové parapety. Disponují velice širokou škálou moderních doplňků, které jsou vždy v souladu s nejnovějšími trendy.