PNP FURNITURE, s.r.o.


Krymská 41, Karlovy Vary 360 01

Maloobchod:
-nábytek
-vybavení veškerých interiérů
-byty
-kanceláře
-hotely
-dílny
-archivy
-kartotéky
-zahradní nábytek
-školní nábytek.

Živnost subjektu byla dočasně přerušena.
IČ: 46885323
DIČ: CZ46885323
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Petr Klán

Sedací soupravy, kancelářský nábytek, dětský pokoj Karlovy Vary, Sokolov.

Sedací soupravy, kancelářský nábytek, dětský pokoj Karlovy Vary, Sokolov.

Nabízíme kompletní služby týkající se prodeje nábytku, jako jsou návrh interiéru bytovým architektem a vypracování projektu návrhu, výroba atypického nábytku, prodej nábytku a bytových doplňků, doprava, donáška, montáž a instalace, záruční i pozáruční servis nábytku a odvoz starého nábytku. Návrh interiéru architektem - dle požadavku zákazníka zajišťujeme vypracování kompletního návrhu interiéru bytovým architektem. Výroba atypického nábytku - výrobou atypického nábytku v naší truhlárně nabízíme širokou škálu výrobků z plošných materiálů různých druhů. Dále Vám můžeme zajistit mimojiné změnu rozměrů či odstínu u mnoha nabízených typizovaných výrobků prodávaných v maloobchodní prodejně. Prodej nábytku a bytových doplňků - snažíme se nabídnout zákazníkovi co nejširší možnosti výběru celého sortimentu nábytku, jako jsou moderní i klasický nábytek do obývacích pokojů, sedací nábytek, křesla, pracovny, dětské a studentské pokoje, ložnice tzn. skříně, postele, zdravotní matrace a rošty, noční i toaletní stolky, komody, dále kuchyně na míru, jídelní stoly, židle a lavice a kancelářský nábytek a židle atd. U většiny sortimentu si zákazník může zvolit sestavu, odstín nebo materiál dle vzorníků. Doprava a donáška nábytku - dopravu a donášku prodávaného nábytku zajišťujeme pomocí soukromého autodopravce dle tarifu. Montáž a instalace - montáž a instalace nábytku provádíme proškolenými montážníky dle tarifu. Záruční a pozáruční servis - na prodávaný nábytek dáváme dle reklamačního řádu záruku 2 roky pokud není uvedeno jinak. Řešení problémů spojených s reklamací zajišťujeme ve spolupráci s výrobci pomocí servisních techniků. Pozáruční servis poskytujeme v rámci možností na vybraný sortiment. Odvoz starého nábytku - zákazník si může u našeho autodopravce objednat odstěhování a odvoz starého nábytku.Další produkty a služby
  • skříně z masivu, ložnicové nábytkové sestavy, přikrývky a polštáře, postele a matrace, noční stolky
  • zakázková výroba nábytku, atypický nábytek, obývací pokoje, nábytek z masivu, vestavěné skříně
  • kožené sedací soupravy, rozkládací pohovky, křesla a taburety, židle a stoličky, čalouněný nábytek
  • šatní skříně, vestavěné skříně, skříňky s boxy, šatníky a knihovny, spížní skříně, policové skříňky
  • plastové židle, ratanová křesla, kovové stolky, lavice a lehátka, plátěné slunečníky, proutěný a teakový nábytek
  • kancelářské židle, kancelářské stoly, PC stoly, šuplíky do kanceláří, kancelářské zásuvky, psací stoly

Správa městských lesů Most, příspěvková organizace

Související články
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží
Šatní kovový nábytek pro školy, který vydrží

Každý jistě bude souhlasit s tvrzením, že ve školních zařízeních je zapotřebí opravdu odolného nábytku. V šatnách platí tento názor zřejmě nejvíce. Šatní kovový nábytek firmy TechnoBank vás přesvědčí, že řešení se vždy najde. Dokonce při nízkých nákladech.


Práškové lakování a truhlářská výroba
Práškové lakování a truhlářská výroba

Tyto dva obory najdete jenom v jedné firmě a tou je společnost S & Ř, CH KOVO. Sídlo se nachází v obci Chroustovice. Pro ty, kteří neměli rádi zeměpis, je tato obec nedaleko měst Chrudim a Pardubice. Historie firmy se datuje již od roku 1993, kdy začínali jenom o pár lidech. V dnešní době jsou poměrně velkou firmou, která zaměstnává přes 100 zaměstnanců. Díky mnohaletým zkušenostem mohli i svou výrobu a práci každým dnem zdokonalovat. Zaměřují se také na zámečnickou výrobu nebo řezání a ohýbání plechů pomocí jejich CNC strojů.


Nechte si zvětšit byt
Nechte si zvětšit byt

Doby, kdy celé rodině stačila jako úložný prostor jedna velká skříň, jsou už v nenávratnu. Dnešní moderní člověk je náročný v každém ohledu. Pomoci v ušetření místa a zároveň rozšíření úložných prostor může vhodně zvolený nábytek. Například formou vestavěných skříní.


Nábytek na míru pro interiéry vyrobí Truhlářství Matefi, Praha 9
Nábytek na míru pro interiéry vyrobí Truhlářství Matefi, Praha 9

Doby, kdy byly obývací pokoje nebo kuchyňské linky navlas stejné, už jsou naštěstí pryč. Dnes může mít každý nábytek podle svých představ. Pokud si chcete ten svůj sami navrhnout a k tomu mít jistotu, že bude kvalitní, pak kontaktujte Truhlářství Matefi v Praze 9.