MUCHA - Tachov s.r.o.


Plzeňská 1300, Tachov 347 01
Telefon: +420 374 728 872

Firma MUCHA - Tachov s.r.o. provozuje v Tachově prodejnu se zahradní technikou, zahrádkářskými potřebami, elektrickým a ručním nářadím, železářským zbožím, stavebním materiálem, stavebními a tesařskými prvky a v neposlední řadě nabízíme také krby a kamna. Současně provádíme také servis zahradní techniky.

Jsme autorizovaným prodejcem a servisem zahradní techniky těchto značek: HUSQVARNA, JONSERED, PARTNER, GARDENA, VARI, McCULLOCH, SECO GROUP, HIKOKI, ECHO, SNAPPER, SIMPLICITY, MURRAY, BRIGGS & STRATTON.

Současně nabízíme elektrické a ruční nářadí a příslušenství značek HIKOKI (dříve Hitachi), NAREX, FESTOOL, DeWALT, METABO, MILWAUKEE, EXTOL a další.

Dále nabízíme:
- zahrádkářské potřeby (substráty, hnojiva, květníky, truhlíky a další plastové a keramické obaly, pletiva, sloupky, napínáky)
- železářské zboží (matky, šrouby, vruty, svorníky, závitové tyče, závlačky ad.)
- stavební a tesařské prvky (úhelníky, spojovací plechy, patky, houpačkové závěsy, závory, zástrče, panty ad.)
- stavební materiál, sádrokarton, izolace, obklady, dlažby, dveře zárubně a mnohem více
- krby a kamna, včetně příslušenství (roury, kolena, kouřovody, zděře, záslepky, čistící štětky a nástavce a další).

Naši prodejnu můžete navštívit v Tachově na ulici Plzeňská 1300.

IČ: 26384817
DIČ: CZ26384817
Okres: Tachov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 mil. až 30 mil. Kč

Telefon:
+420 374 728 872

Email:
mucha-tachov@seznam.cz

Web:


GPS: 49°47′28.72″ N, 12°38′56.94″ E

QR kód firmy MUCHA - Tachov s.r.o.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související články
Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

REMS Česká republika s.r.o.

Ohýbání ocelových trubek do průměru 22 mm díky ohýbačce REMS Hydro Swing

Ohýbání ocelových trubek už není nic složitého. S ohýbačkou REMS Hydro-Swing snadno a lehce ohnete ocelovou trubku do průměru 22 mm. Vhodná pro řemeslo i průmysl, použít ji můžete na stavbách i dílnách.


Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

agro-centrum Petr Trojan

Stavebnicový stroj Panter FD-5 - všestranný pomocník pro práci

Hledáte v oblasti pěstitelství, vinařství nebo u drobného chovatelství pomocníka při práci ? Pak si neváhejte zvolit všestranný a spolehlivý zahradní traktor Panter FD-5, který je koncipovaný jako stavebnicový stroj s možností rozšiřování funkcí podle potřeb zákazníka. Tento malý traktůrek zvládne téměř cokoliv a proto je velice vhodný pro všechny pěstitele, vinaře, drobné chovatele, zahrádkáře dokonce i chataře a chalupáře, kteří mají kousek zahrady a potřebují občas posekat trávu, zorat pole či cokoliv dalšího. Využití nejde i v komunální sféře.


Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

GreenMech, s.r.o.

Kvalitní štěpkovače, štípače, zametače

Likvidace odpadu na veřejném prostranství, nečistot z ulic či průmyslových areálu a také třeba praktická a zároveň účelová likvidace větví, ze kterých máte následně palivo do krbu nebo mulčovací materiál. To dokážou zametače, štípače a štěpkovače vysoké kvality z produkce firmy GreenMech, s.r.o. Bořetice.


Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

REMS Česká republika s.r.o.

Kontaminaci pitné vody zabrání preventivní opatření s využitím přístroje REMS Multi Push

Kontaminace pitné vody je problém, který může mít následky v podobě zdravotních problémů, v horším případě i ohrožení zdraví. Pokud je pitná voda kontaminovaná a rozvody vody jsou znečištěny látkou, která tam nepatří, je nutné rozvody vody uzavřít a důkladně vyčistit, což není jednoduchý úkol. Taková situace přináší mnoho komplikací, od zdravotního rizika přes dočasnou nedostupnost vody až po složité čištění. Příkladem toho, kolik komplikací kontaminace pitné vody může způsobit, jsou nedávné případy prachatické nemocnice či například Legionelly na Zlínsku. Proto se nevyplácí riziko kontaminace vody podceňovat.