Ing. Jitka Tomandlová


Majakovského 685/24, Karlovy Vary - Rybáře 360 05
Kompletní geodetická činnost.

Služby :
- inženýrská geodézie
- geodetické práce ve výstavbě
- zaměření skutečného provedenístaveb
- vyhotovení digitální dokumentace
- vyhotovení grafické dokumentace
- investiční výstavba
- vytyčení pozemků
- katastr nemovitostí.

Produkty
  • vypracování geologických podkladů, technické mapy měst, zaměření stavby, zaměření přípojky, oddělení pozemku, geodetické práce

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky.

Výroba dřevěných hraček a dekorací, e-shop, kvalitní dřevo, ručně malované hračky a dekorace, nábytek pro panenky

Keramické výrobky okres Kolín – pro zkrášlení vašeho domova.

Keramické výrobky okres Kolín – pro zkrášlení vašeho domova

Související články
Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

GON Hradec Králové, a.s.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.


Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Geodetická kancelář Semily

Geodetické práce aneb nezbytná pomoc nejen při stavbách a kolaudacích

Vytyčení hranic pozemku, zhotovení mapového podkladu, zaměření stavby a přípojky či dokumentace skutečného provedení staveb – to jsou geodetické služby, bez kterých se při stavění domu, rozdělování pozemku či kolaudaci zkrátka neobejdete. S řešením těchto záležitostí Vám pomůže geodetická kancelář Semily.


Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Uniservis Hašek s.r.o.

Univerzální zajištění všech služeb pro rodinné i průmyslové objekty

Stavba domu, bytového domu či průmyslového objektu a další přípravy nebo rekonstrukce přinášejí sebou spoustu práce a starostí. Zajistit geodeta, instalatéra, zemní práce, revize a další služby dá pěkně zabrat. Ale jen do té doby, než najdete společnost, která pro vás zajistí vše potřebné. A to dokáže společnost pro univerzální služby Uniservis Hašek s.r.o.


Rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví rodinný dům přesně podle vašich představ.


Firemní články
Geodetické práce Karlovy Vary, na profesionální úrovni

Geodetické práce Karlovy Vary, na profesionální úrovni

Provádím geodetické práce na profesní úrovni v Karlových Varech a okolí. Postarám se o vyřízení dokumentace s katastrem nemovitostí a vyhotovím mapy pro projekt i s inženýrskými sítěmi. Ty nechám odborně zkontrolovat příslušným administrátorem. Výškově a polohově vytyčím příslušnou stavbu a vypracuji plány pro realizaci. Zaměřím a zpracuji geodetickou dokumentaci a zajistím stálý dohled během výstavby i na jejím konci. Zkontroluji a projdu stav fasád již stálého objektu a jejich vnitřní prostory. Pro dokonalý přehled o mé práci získáte digitální mapové podklady a výkresy. Svou práci specializuji na daného zákazníka a řídím se jeho požadavky a potřebami na geodézii.


Inženýrská geodézie|Karlovy Vary - pro nové i probíhající stavby

Inženýrská geodézie|Karlovy Vary - pro nové i probíhající stavby

Aby byla budoucí i probíhající stavba či rekonstrukce bezpečná a přehledná, provozuji inženýrskou geodézii v Karlových Varech. Zaměřím inženýrské sítě a zpracuji podrobné a přehledné geodetické dokumenty o provedení stavby. Projdu a zkontroluji všechny fasády a vnitřní prostory budovy a obeznámím Vás o deformacích a konvergencích stávající či stavěné nemovitosti. Ke všem informacím vypracuji i digitální mapové podklady a výkresy a zajistím odborné posouzení sítí od jejich správců. Spolu se zákazníkem najdeme východisko z každé situace, poradím si s jakýmkoliv geodetickým problémem.


Geodézie, geodetická činnost, geometrické plány Karlovy Vary

Geodézie, geodetická činnost, geometrické plány Karlovy Vary

Provádím geodetickou činnost a inženýrskou geodézii pro stavby a rekonstrukce. Pokud máte v úmyslu stavět, vyhledám a vytyčím inženýrské sítě, zpracuji k nim příslušnou dokumentaci a nechám je posoudit správci. Zajistím příslušného geodeta, který dohlédne na zabezpečení budovy během prací. Projdu stávající nemovitost z hlediska deformací a konvergence a zaměřím fasády i vnitřní prostory. Pro dokonalý přehled Vám vypracuji digitální mapové podklady a výkresy. Svou práci podřídím plně Vašim požadavkům a na konci budete mít v rukou kompletní geodetické informace o stavu nynější budovy, parcely i o průběhu stavby.


Projekce, stavebnictví, inženýrská geodézie Karlovy Vary

Projekce, stavebnictví, inženýrská geodézie Karlovy Vary

Ing. Jitka Tomandlová zajišťuje kompletní geodetické služby na profesionální úrovni. Projekce, stavebnictví i inženýrská geodézie spadá do oblasti naší působnosti. Kompletní služby v oblasti geodezie zahrnují: - Vytyčení staveb - Práce v bodových polích - Mapové podklady zahrnující polohopis i výškopis - Promítnutí vlastnických vztahů k pozemkům - Provedení inženýrských sítí podle směrnic – plyn, voda, elektro, kanalizace - Připravení dokumentace - Dokumentace současného stavu budovy - Digitalizace map a stavebních výkresů Služby jsou obsáhlé a pokryjí veškeré Vaše požadavky. Pro tyto práce je vždy zajištěna přítomnost odborného a zkušeného geodeta. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím telefonního čísla 777 284 437. Možnost osobní návštěvy v sídle firmy v Karlových Varech.


Inženýrská geodézie pro hladký průběh stavby - Karlovy Vary

Inženýrská geodézie pro hladký průběh stavby - Karlovy Vary

Stavbě domu, paneláku, ale i komerčních prostor předchází spousta plánování a projekční činnosti. Jedině v případě, že máte v pořádku všechnu přípravnou dokumentaci, si totiž můžete být jistí, že stavba proběhne bez komplikací a podle předepsaných norem. V takových situacích je tu geodetická společnost Ing. Jitky Tomandlové. Nabízíme vám kompletní práce v oblasti inženýrské geodézie, stavebnictví i projekce. Vytyčení stavby, zaměření a zpracování geodetické dokumentace, či zaměření fasád stavebních objektů, to je jen několik činností, které jsme v rámci inženýrské geodézie schopni zajistit. Postaráme se o vaši stavbu nejen při plánování, zabezpečíme kompletní geodetické práce také při provádění stavby a po jejím dokončení. Zajistíme dokumentaci o současném stavu budovy, včetně vyjádření správců inženýrských sítí. Pro větší komfort vám navíc většinu podkladů poskytneme v digitální verzi. Naše společnost se ale nespecializuje pouze na činnosti inženýrské geodézie. Poskytujeme také služby z oblasti stavebnictví a projekce. Zajistíme tak například: - mapové podklady pro projekty včetně inženýrských sítí - vyhotovení realizační dokumentace stavby - provedení inženýrských sítí dle směrnic - práce v bodových polích - vyhotovení záborových elaborátů Ať už tak plánujete stavbu menšího rodinného domku nebo velkého nákupního centra, my jsme tu pro vás. Kompletní geodetické služby a mnohem víc pro vaše úspěšné projekty, to je společnost Ing. Jitky Tomandlové.