CVD s.r.o.


Chebská 73/48, Karlovy Vary 360 06

Centrum vzdělávání.

IČ: 29122295
DIČ: CZ29122295
Okres: Karlovy Vary
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno

Pronájem Konferenční, školící prostory, místnosti Karlovy Vary

Pronájem Konferenční, školící prostory, místnosti Karlovy Vary

Je nám potěšením pozvat Vás do nového Centra Vzdělávání Dvorana v Karlových Varech. V každém člověku zaměstnaném či zaměstnání hledajícím je potenciál, který, pokud se rozvine správným směrem, umožní jeho další růst. Společnosti zaměřené na vysoký výkon jedince a týmů potřebují pro naplnění firemních cílů lidi, kteří jsou k takovému výkonu připraveni a motivováni. Společně s tím roste potřeba kvalitních vzdělávacích programů. Vzdělávací programy jsou šité přímo na míru zaměstnavatelům, zaměstnancům či lidem, kteří sami další vzdělání, trénink a rozvoj hledají. Výjimečné školicí prostory si nenecháváme pouze pro sebe, ale jsou připravené také pro Vaše vzdělávací akce. Centrum Vzdělávání Dvorana bude skvělou volbou pro pořádání kongresů, společenských akcí, výstav, školení, seminářů a prezentací. Až devět možných školicích a jednacích místností plně technicky vybavených pro Vaše setkání. Moderní profesionální vybavení (projektor Panasonic, TV Sony Bravia, Blu-ray mechanika Pioneer, ozvučení Bose, jednoduché ovládání pomocí iPadu, wi-fi připojení k internetu) zaručí dokonalý průběh vašich akcí. Školicí místnosti jsou klimatizované s bezbariérovým přístupem. Zajištění catteringu je samozřejmostí.Další produkty a služby
  • rekvalifikační kurzy řidičského oprávnění, rekvalifikační kadeřnické kurzy, rekvalifikační kosmetické kurzy

Specializovaný obchod a e-shop s chovatelskými potřebami. Nabízíme obojky, vodítka, oblečky, pelíšky a mnoho dalšího, pro malá a střední plemena pejsků. Navštivte naši kamennou prodejnu v Kroměříži.

Související články
Práce, která mění tváře
Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.


Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace
Jak získat granty a dotace z EU? To je složitá otázka, na kterou vám odpoví společnost Stelma a pomůže vám i s celkovou realizací dané dotace

Abychom si lépe přiblížili, čím se tato společnost zabývá, začneme tím, že se jedná o společnost, která byla založena za účelem vzdělávání dospělých občanů. Mezi jejich hlavní úkoly patří zrealizování rekvalifikací, vytváření analýz a organizační zajišťování. Pomohou každému s dotacemi i nejrůznějšími fondy. Vzdělávací činnost poskytují v oblasti dotačního managementu už dlouhou dobu.


Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia
Staňte se maskérem díky kurzu Petra Fadrhonse, maskéra pro divadlo Hybernia

Do tajů maskérství vám umožní proniknout Maskérská škola Praha, kterou vede divadelní a filmový maskér Petr Fadrhons. Jeho domovinou je divadlo Hybernia, kde se podílí na všech muzikálech, nově je to Mefisto a příští měsíc Ferda mravenec, muzikál nejenom pro děti. Kromě práce v divadle poskytuje svým žákům maskérský kurz.


Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy
Vzdělávací kurzy pro zaměstnance zvýší úspěšnost firmy

Schopnosti firmy závisí na znalostech a schopnostech každého zaměstnance. Pomůže je obstarat česká společnost Gradua-CEGOS, která pořádá vzdělávací kurzy, semináře a školení v prezenční, distanční i kombinované podobě.