Vývoj kvalitních a certifikovaných přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o., která se v oboru výroby přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů pohybuje již 20 let, se kromě prodeje a výroby, zabývá také pečlivým vývojem. Díky tomu Vám může poskytnout výrobky maximální kvality, které odpovídají harmonizovaným evropským normám.

Společnost ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o. se zabývá vývojem certifikovaných přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Společnost s více jak 20 lety zkušeností v oboru vývoje a výroby rozvaděčů

Naše společnost se v oboru vývoje a výroby rozvaděčů pohybuje již 20 let a navazuje tak na několikaletou tradici ve výrobě přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů. Zaměstnáváme jen ty nejlepší odborníky ve svém oboru, a tak si můžete být jisti, že kromě samotného prodeje či výroby, Vám můžeme zajistit také pomoc s aplikací našich výrobků do praxe i s provozem a servisem rozvaděčů. O kvalitě naší práce mluví pozitivní ohlasy našich zákazníků a mnoho úspěšně provedených zakázek.

Za naší prací stoji mnoho spokojených zákazníků


Vývoj rozvaděčů, které splňují náročná kritéria evropských norem

Za kvalitou našich výrobků nestojí jen odbornost a kvalifikovanost zaměstnanců, ale také pečlivý a mnohaletý vývoj samotných produktů, technologií, materiálů i jednotlivých komponentů. Přístroje, kterými vybavujeme jednotlivé typy rozvaděčů jsou tuzemské výroby a odpovídají harmonizovaným evropským normám. Na výrobu skříní a rozvaděčů používáme materiál SMC, který zcela nahradil tradiční materiály jako ocel, beton a hliník. Díky tomu naše výrobky splňují náročná kritéria evropských norem, jako například IEC. Rozvaděče naší výroby disponují značkou kvality ESČ - systém vývoje a výroby je však neustále udržován a certifikován dle normy EN ISO 9001:2009, díky čemu Vám nabízíme spolehlivé a stabilní služby.

Pečlivý vývoj stojí za kvalitou našich výrobků


PODSTRÁNKY

Vývoj rozvaděčů

Vývoj rozvaděčů
Vývoj kvalitních a certifikovaných přípojkových rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Výroba rozvaděčů

Výroba rozvaděčů
Výroba rozvaděčů a jistících skříní, 20 let zkušeností v oboru výroby a vývoje

Rozvaděče na zakázku

Rozvaděče na zakázku
Zakázková výroba rozvaděčů, individuální požadavky klienta, špičková kvalita za skvělou cenu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o. vývoj a výroba rozváděčů
WEBOVÁ STRÁNKA
ELPLAST-KPZ Rokycany, spol.s r.o.
www.elplast-kpz.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

Katalog produktů
Adresa

Adresa

č.p. 45
Mlečice 338 08

info@elplast-kpz.cz
+420 371 796 599


Najdete nás také zde:

FacebookLinkedInSkypeARES
captcha