Porsche Inter Auto CZ s. r.o.


Podnikatelská 1, Plzeň - Borská pole 323 19
Porsche Plzeň je autorizovaný prodejce a servis vozů značek Škoda, Audi a Volkswagen.

Nabízíme rovněž ojeté vozy pod značkou Auto-Plus.

Jako jediní v regoinu jsme obchodním místem ŠkodaAuto Handy - zajištění mobility handicapovaným.

Standardem je vysoká úroveň servisního zázemí, vč. moderního vybavení a proškoleného personálu.

Široké spektrum služeb zahrnuje, mj. záruční i pozáruční servis, pneuservis, karosářské a lakýrnické práce, odborné montáže příslušenství.....

Jsme držiteli certifikátu kvality ISO 9001 :2000

Služby:
-prodej a financování nových vozů
-prodej a financování ojetých vozů
-výkup ojetých vozů za hotové i na protiúčet, včetně
komisnéího prodeje
-sportovní úpravy vozů
-záruční a pozáruční servis
-prodej originálních ND a příslušenství
-lakýrnické a karosářské práce
-pneuservis
-pojištění vozů, vyřízení pojistých událostí
-přihlašování vozů na magistrátu - odbor dopravy
-možnost zapůjčení náhradního vozu po dobu opravy
-NONSTOP SERVISMOBIL: 606 616 431
-uskladnění zimních pneumatik
-vlastní stanice měření emisí
-montáže zabezpečovacích zařízení
-zajištění STK a další služby.....

Otevírací doba:
-prodej nových a ojetých vozů
po-pá 8-18, so 8-12
-servisní oddělení
po-pá 7-18, so 8-12

Produkty
  • ojetá motorová vozidla, dovoz prodej ojetin, výkup automobilů, autobazary, bazar osobní auta, bazar nákladní auta
  • opravy karoserií automobilů, rovnání karoserií, karosářské práce, služby autoklempířství
  • služby autolakovny, lakování motorových vozidel, lakování karoserií automobilů, autolakýrnictví
  • opravy aut, záruční servis vozů, pozáruční servis vozů, kompletní servis vozidel, garanční prohlídky vozidel
  • osobní automobily sedan, osobní automobily kombi, automobily hatchback, osobní automobily liftback, automobily off-road, osobní automobily SUV, automobily MPV
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • realizace technické prohlídky vozidla, emisní kontrola vozidel, měření emisí, přihlašování vozidel, dovozová prohlídka vozidel
  • elektropříslušenství vozidel, spací nástavby vozů, automobilová topení, montáž světelných ramp, montáž spoilerů, klaksony a signalizační majáky

Montáž a opravy plynových zařízení, plynového potrubí a jiných potrubních systémů.

Přídavné materiály, drážkovací elektrody, wolframové elektrody SIDERGAS


Související články
Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Autoservis Dolina

Jsme specialistou na auto diagnostiku a servis amerických vozů - Chrysler, Jeep, Dodge

Americké značky automobilů jsou u nás stále populární a mají své příznivce, kteří se jich nikdy nevzdají. Značky vozidel jako je Chrysler, Jeep a Dodge můžete nechat odborně opravit ve Zlínském kraji v Autoservisu Dolina. Zaměřují se zde nejen na americké značky automobilů, ale provádí i běžné opravy a autoservis vozů všech značek.


Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.


Montáž LPG pohonu do vozidla šetří přírodu i peníze

Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o.

Montáž LPG pohonu do vozidla šetří přírodu i peníze

Ochrana životního prostředí je v dnešním světě stále aktuálnějším tématem, stejně tak snaha o úsporu nákladů na domácnost. Montáž LPG zařízení do Vašeho vozidla je ideálním řešením v případě, že jste se rozhodli pro alternativní pohon šetrný k planetě a do budoucna i Vaší peněžence.


Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

IB - MET s.r.o.

Ekologická likvidace autovraku nově na provozovně v Moravském Krumlově

Máte vozidlo po havárii nebo už váš automobil dosloužil a potřebujete zařídit jeho ekologickou likvidaci? Obraťte se na IB – MET, kde se vám dostane kvalitní péče a osobního přístupu. Bez protokolu o ekologické likvidaci, který vystavíme zdarma, není možné automobil odhlásit z registru vozidel.


Firemní články
Prodej i servis vozů Volkswagen, Audi a Škoda v Plzni

Prodej i servis vozů Volkswagen, Audi a Škoda v Plzni

Kvalitní automobil je předpokladem pro pohodlné cestování bez nehod. Ať už cestujete pracovně či soukromě, měli byste dbát na bezpečnost sebe i svého okolí. Dobrým základem je pořídit si skutečně spolehlivé a nezávadné vozidlo. Pokud máte rádi vozy Volkswagen, Audi či Škoda, obraťte se na naši společnost Porsche Inter Auto CZ.


S vozy Volkswagen budete mít zaručenou bezstarostnou jízdu

S vozy Volkswagen budete mít zaručenou bezstarostnou jízdu

Uvažujete o koupi nového vozu? Připadá vám nabídka na trhu příliš velká a nemůžete se v ní zorientovat? Pak budete potřebovat radu zkušených odborníků, kteří vám s výběrem vozu pomohou. Přijďte do Porsche Plzeň, nabídneme vám několik vozů, představíme jejich výhody a vy se budete moci v klidu rozhodnout. S námi si nákup vozidla užijete!


Prodej ojetých aut značek Porsche, Škoda a Volkswagen Plzeň

Prodej ojetých aut značek Porsche, Škoda a Volkswagen Plzeň

Jako společnost se soustřeďujeme i na prodej použitých automobilů. Nyní naše firma Porsche Inter Auto CZ má v nabídce značky Škoda, Volkswagen a Audi.


Prodej vozů Audi, Volkswagen, Škoda Plzeň - nové, ojeté i skladové vozy ihned k odběru

Prodej vozů Audi, Volkswagen, Škoda Plzeň - nové, ojeté i skladové vozy ihned k odběru

Chcete si koupit nové či ojeté auto? Zavítejte do plzeňské pobočky Porsche Inter Auto CZ s. r.o. a vyberte si z úplně nových vozů, skladových zásob, předváděcích aut nebo ojetých automobilů.


Autopůjčovna Plzeň - půjčte si užitkový vůz Volkswagen | Autopůjčovna Das RentAuto

Autopůjčovna Plzeň - půjčte si užitkový vůz Volkswagen | Autopůjčovna Das RentAuto

Autopůjčovna Das RentAuto nabízíme k zapůjčení užitkové vozy Volkswagen na den, víkend nebo i měsíc. Občas nastane situace, kdy užitkový vůz využijete.


STK servis pro Audi a Volkswagen Plzeň – technická kontrola a měření emisí zdarma

STK servis pro Audi a Volkswagen Plzeň – technická kontrola a měření emisí zdarma

Blíží se Vašemu autu pravidelná prohlídka STK? V Plzni Vám pomůžeme Vám připravit Vaše auto na pravidelnou prohlídku, aby proběhla bez komplikací a nemuseli jste podnikat prohlídku znovu. Náš servis se soustřeďuje na kontrolu aut značek Audi a Volkswagen. Připravíme váš vůz na kontrolu a k tomu zdarma provedeme technickou kontrolu a uděláme měření emisí. Technik zkontroluje vše, co se prohlíží při pravidelných prohlídkách STK: -stav vozidla, zda sedí s údaji v technickém průkazu. -podvozek, řízení a výfuk -brzdy -okna -světla -povinnou výbavu Obraťte se na naše specializované techniky: Audi: Hynek Jakl, tel.: 377 432 657 Karel Voráček, tel.: 377 432 682 Volkswagen: Miroslav Fendrych, tel.: 377 432 616 Miloš Wiesner, tel.: 377 432 638 Jiří Kadlec, tel.: 377 432 667


Prodej ojetých vozů Volkswagen, Audi, Škoda, Plzeň

Prodej ojetých vozů Volkswagen, Audi, Škoda, Plzeň

Uvažujete nad koupí ojetého vozu? Prodejce spolehlivých ojetin Porsche Inter Auto CZ si pro vás připravil bohatou nabídku vozů, ve kterých zažijete pohodlnou a bezpečnou jízdu. Vybírat si můžete z vozidel samých zvučných značek, jako je Volkswagen, Mercedes-Benz, Škoda anebo Audi. Na většinu vozidel se vztahuje záruka Das WeltAuto anebo rozšířená záruka. Vozidla můžete zakoupit v jedné ze dvou provozoven v Plzni, a to každý všední den od osmi do osmnácti hodin, v sobotu do dvanácti hodin. Při nákupu ojetého vozu značky Volkswagen využijte takzvaný Plus plán, tedy speciální slevovou knížku. Nabídka je platná až do 31. 12. 2015 a zahrnuje veškeré slevový poukázky na servisní úkony servisu Volkswagen a produkty této značky. Na vozidla Audi získáte STK zdarma.


STK a měření emisí ZDARMA pro vozy Volkswagen a Audi

STK a měření emisí ZDARMA pro vozy Volkswagen a Audi

STK a měření emisí zdarma? Sen? Nikoliv! Bezplatné provedení státní technické kontroly a kontroly emisí aktuálně nabízí společnost Porsche Inter Auto CZ. Co pro to udělat? Stačí, abyste si nechali svůj vůz značky Audi anebo Volkswagen připravit v servise Porsche Inter Auto CZ, a STK i kontrolu emisí budete mít zcela zdarma! Objednejte se u servisních poradců Audi na číslech: - 377 432 657 - 377 432 682 Anebo u servisních poradců značky Volkswagen: - 377 432 616 - 377 432 638 - 377 432 667 Pokud se i vašemu vozu značky Audi či Volkswagen blíží termín státní technické kontroly anebo měření emisí, přijeďte do našeho servisu na adrese Podnikatelská 1, 301 00 Plzeň - Borská pole, kde se o váš vůz profesionálně postaráme.


Komplexní servisní služby pro majitele vozů Škoda Plzeň

Komplexní servisní služby pro majitele vozů Škoda Plzeň

Patříte i vy mezi pyšné majitele vozidla značky Škoda? Měli byste tedy vědět, že každý majitel má právo na kompletní nabídku servisních služeb, které zajistí spolehlivé a bezproblémové užívání vozidla. Co servisní služby zahrnují? - Údržba – zahrnuje servisní prohlídky, výměnu oleje, kompletní přípravu na měření emisí a na STK, mytí vozidla, servis baterií a klimatizace, čištění interiéru - Opravy – v případě nemožnosti profesionální opravy výměna dílů za nové originální, servis laku i karoserie - Doplňkové služby – možnost uskladnění kompletní sady kol (při přechodu zimní a letní sezóny), likvidace vozidla a s tím související zpětný odběr Po dobu trvání servisní prohlídky, opravy anebo údržby je možnost zapůjčit náhradní vůz. Škoda auto si pečuje o všechny své spokojené zákazníky, proto těchto služeb využijte i vy.


Nabídka vozů Škoda auto ihned k odběru Plzeň

Nabídka vozů Škoda auto ihned k odběru Plzeň

Uvažujete nad koupí nového vozu? Věříte osvědčené české kvalitě, a proto byste chtěli vůz značky Škoda? Nejlepší cestou k jeho získání bude pořídit si jej právě u nás. Porsche Inter Auto CZ s. r.o. je autorizovaný prodejce vozů této značky. Jestliže na svůj vůz nechcete čekat, máte možnost využít naši nabídku vozů ihned k odběru. Již žádné čekací doby na to, než se vůz vůbec vyrobí a dostane se k vám. V bohaté nabídce vozů ihned k odběru si můžete vybrat z mnoha modelů značky Škoda. Z toho důvodu závisí pouze na vašich požadavcích a na vašich představách o ideálním vozu. Kupte si svůj vůz prostřednictvím autorizovaného prodejce, který má dlouholeté zkušenosti v této oblasti. Pokud chcete vědět více, navštivte osobně Porsche Inter Auto CZ s. r.o. Otevírací doba prodejny je Po-Pá od 8 do 18 hod. a v sobotu od 8 do 12 hod.


Prodej vozů Škoda, Audi, Volkswagen Plzeň

Prodej vozů Škoda, Audi, Volkswagen Plzeň

Jsme autorizovaným prodejcem a servisem vozů značek Škoda, Audi a Volkswagen. Jako jediní v regoinu jsme obchodním místem ŠkodaAuto Handy - zajištění mobility handicapovaným. Nabízíme záruční i pozáruční servis, pneuservis, karosářské a lakýrnické práce, odborné montáže příslušenství.


Prodej vozů Audi v akčních cenách, Plzeň.

Prodej vozů Audi v akčních cenách, Plzeň.

Prodej Audi A4, Audi A5, Audi A6 a Audi A7 Sportback v akčních cenách. Připravili jsme pro Vás jedinečnou nabídku s bezkonkurenční výbavou v základní ceně pro jednotlivé druhy akčních modelů. Prémiová značka vozů Audi pro Vás připravila jedinečnou nabídku vozů s bezkonkurenční výbavou již v základní ceně v rámci jednotlivých akčních modelů podle Vašeho naturelu a životního stylu. Nabídka automobilů potěší každého milovníka krásných a luxusních vozů. Limuzína, Avant nebo allroad nebo sportovní vůz Coupé nebo Sportback. Akční nabídka začíná na ceně 689 900 Kč včetně DPH. Cenové zvýhodnění až 182 000 Kč. Akce je platná do 31.12.2013 a nebo do vyprodání zásob. Veškeré bližší informace naleznete viz. níže.


Audi A3 Sportback Start edition v akční ceně.

Audi A3 Sportback Start edition v akční ceně.

Audi A3 Sportback Start edition. Ve speciální nabídce si vyberte Váš nový vůz již za cenu od 499 900 Kč bez DPH. S možností širokého výběru individuálního designu interiéru a exteriéru si maximálně přizpůsobíte své nové Audi A3 Sportback Start edition. Široké možnosti doplňkové výbavy jako multimediální systém MMI, sedmistupňová automatická převodovka, systémy Audi Connect, Audi Drive select nebo adaptivní tempomat vám zaručí tu nejlepší bezproblémovou jízdu. Nyní k objednání již od 499.900 Kč s DPH s možností kombinace s paketem Lifestyle 2013. Platné pro motorizace 1.4 TFSI, 90kW a 1.6 TDI, 77kW. 1.4 TFSI, 90kW od 499.900 Kč s DPH 1.6 TDI, 77kW od 526.900 Kč s DPH Více infromace o Audi A3 Sportback Start edition na http://microsites-audi.cz/lifestyle2013/A3.html#start-tab


Paket Lifestyle pro Audi A3 za zvýhodněnou cenou.

Paket Lifestyle pro Audi A3 za zvýhodněnou cenou.

Nyní můžete mít paket příplatkové výbavy obsahujícím například xenonové světlomety, Audi parking system či tempomat se zvýhodněním 50%. Paket Lifestyle pro Audi A3 se zvýhodněním 50% (zvýhodněná cena včetně DPH 38 600 Kč) obsahuje: Xenonová světla plus. Audi parking system. Vyhřívání předních sedadel. Informační systém řidiče mono. Hliníková litá kola 16". Tempomat. Středová loketní opěrka.


Paket S line zdarma pro Audi A3 Sportback Ambition.

Paket S line zdarma pro Audi A3 Sportback Ambition.

Paket S line zdarma pro Audi A3 Sportback Ambition: Pro všechny motorizace Paket obsahuje: přední a zadní nárazníky se sportovním designem, mřížku chladiče s optikou S line, nápis S line na mřížce chladiče a na bočních ochranných lištách vzadu, nástupní lišty s nápisem S line, střešní spoiler S line, mlhové světlomety vpředu a dvojitou koncovku výfuku. Hodnota paketu: 41 200 Kč (100%) Cena pro zákazníka: 0 Kč (Ambition) Ušetříte: 41 200 Kč (100%)


Audi A3 Sportback v akčních cenách.

Audi A3 Sportback v akčních cenách.

Paket Lifestyle pro Audi A3 Sportback: Pro všechny motorizace Paket obsahuje: xenonová světla plus PX4, vnější zpětná zrcátka vyhřívaná (6XD), středová loketní opěrka (6E3), vnitřní zpětné zrcátko automaticky zaclonitelné včetně dešťového a světelného sensoru (PU7), Audi parking system (7X1), vyhřívání předních sedadel (4A3), kožený volant (1MR) pro Attraction, mlhové světlomety (8WB) pro Attraction a Ambition, střešní nosič (3S1/3S2) Hodnota paketu: 73 200 Kč (Attraction), 63 800 Kč (Ambition), 68 200 Kč (Ambiente) Cena pro zákazníka: 0 Kč (Attraction, Ambition, Ambiente) Ušetříte: až 73 200 Kč (100%)


Audi A1 Sportback v akčních cenách.

Audi A1 Sportback v akčních cenách.

Připravili jsme pro vás novou akční nabídku....Paket Lifestyle pro Audi A1 Sportback: Pro všechny motorizace Paket obsahuje: loketní opěrku (6E3), paket odkládacích prostor (QE1), rádio Concert (RCM), paket vnitřního osvětlení (QQ1), tempomat (8T2), sportovní kožený multifunkční volant (1XW), vyhřívání sedadel vpředu (4A3) Hodnota paketu (verze Attraction): 40 800 Kč Cena pro zákazníka (verze Attraction): 12 200 Kč Ušetříte: 28 600 Kč (70%)