PLAMET s.r.o.


Velké Hydčice 52, Velké Hydčice 341 01
Společnost PLAMET s.r.o. se zabývá výrobou zámků pro různé druhy skříněk a kufrů s kódovacím uzamykáním. V nabídce máme i speciální zámky na popelnice a díly pro automobilový průmysl. Dodáváme také držátka a kolečka na kufry. Dále provádíme montáže teleskopických držadel, plastových či kovových dílů pro cestovní kufry. Nově nabízíme také také potisk, sítotisk či laserové gravírování, které slouží k přesnému a trvalému označení zámků.

Výroba:
- kódovací zámky na kufry
- zámky na popelnice, skříňky s kódem a kufry
- kolečka na kufry
- díly pro automobilový průmysl Audi, BMW
- hustoměry na chladící kapalinu do automobilových chladičů.

V našem e-shopu naleznete:
- popelnicové zámky
- kódovací zámky (kombinace kódu a klíče)
- zámky na brašny, kufry a kabelky
- panty na kabelky, kufry a krabičky.

Další činnost:
- montáž plastových a kovových dílů na kufry
- tampónový potisk a sítotisk
- úprava povrchu laserem
- laserové gravírování.

Naše zámky distribuujeme významným výrobcům cestovních kufrů značek Samsonite a Rimowa.
Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás oslovit. Budeme se těšit na spolupráci. Najdete nás na adrese Velké Hydčice 52, okres Klatovy.

Další produkty a služby
  • dílenské a zahradní nářadí, kleště a šroubováky, kladiva a sekery, svařované pletivo, spojovací materiál
  • náhradní díly osobních vozidel, výkup autodílů, výměna čelních skel, díly do převodovek, prodej motorových olejů
  • bezpečnostní zámky, cylindrické vložky, druhy zámků, dveřní kování, otevření bytu, otevření auta, výroba klíčů

Atypická designová svítidla, kovovýroba a zámečnické služby včetně lakovny.

Atypická designová svítidla, kovovýroba a zámečnické služby včetně lakovny

HELIOS Green Automobily - řešení pro střední a velké autoservisy či pro prodejce automobilů.

HELIOS Green Automobily - řešení pro střední a velké autoservisy či pro prodejce automobilů

Související články
Pouze férové jednání a odborný přístup

ATC MOBILE

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

ASN HAKR Brno s.r.o.

Jak správně vybrat nosič na kolo, lyže

Cesta na dovolenou, na chatu, za zážitky či na pořádnou lyžovačku sebou obnáší i potřebné vybavení v podobě kol a lyží. Vzhledem k tomu, že do kufru auta se tyto potřeby nevejdou, pomůžou kvalitní nosiče kol a lyží či střešní boxy. O jejich výrobu a prodej se postará firma ASN HAKR Brno s.r.o.


On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer, spol. s r.o. Praha

On-line partnerský portál pro snadné nákupy i informace z velkoobchodu Schachermayer

Schachermayer je velkoobchodní dodavatel pro řemeslníky, firmy v oblasti zpracování dřeva a kovu, průmyslui obchodu. Jedná se o rodinnou firmous dlouholetou tradicí (již šesti generací). V rámci neustálého zlepšování služeb pro své zákazníky dnes provozuje také on-line partnerský portál, který usnadňuje a zrychluje přístup k informacím o nabízených produktech i k jejich objednávání. Tento SCH Partnerportal navíc na základě zkušeností a požadavků svých zákazníků stále zdokonaluje.


Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Čištění komínu a správná volba výběru čistících kartáčů

Rozmanitost a skladba komínových systémů (komínové vložky) je v současné době velmi široká a tomu odpovídají i požadavky na čistící prvky.


Další produkty a služby
S kódovými zámky získáte kvalitní zabezpečení s jednoduchou obsluhou

S kódovými zámky získáte kvalitní zabezpečení s jednoduchou obsluhou

Potřebujete inteligentní řešení zabezpečení skříněk, poštovních schránek, kufrů, popelnic nebo kancelářského nábytku? Spolehněte se na moderní způsob bez použití klíčů. Kódové zámky zaručují nejlepší ochranu vašeho majetku a mají široké využití.


Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

Bezpečnostní zámky, kódovací zámky, Strakonice, Klatovy

Už více než 20 let se staráme o vaši bezpečnost. Kdo jsme a co děláme? Jsme společnost Plamet a zabýváme se výrobou bezpečnostních kódovacích zámků. Naše zámky využijete například při jejich aplikaci na cestovní kufry. Dodáváme totiž zámky přímo firmám Rimowa a Samsonite, které se zabývají výrobou cestovních kufrů. Naše bezpečnostní zámky ale využijete i při jiných příležitostech. Jsou třeba ideální k instalaci na popelnici či na skříňky s kódovacím mechanismem umístěných buď na soukromých či veřejných místech. Vyrábíme několik druhů bezpečnostních kódovacích zámků, ke kterým dodáváme také příslušenství, jako kryt na dřevo nebo na plech či zavírací plech rovný nebo zahnutý. Navštivte náš e-shop a vyberte si zámek přesně pro vaše potřeby. A jak naše bezpečnostní zámky fungují? Najdete na nich 3 číselníky, s kterými můžete vytvořit mnoho číselných kombinací. Nastavte si svůj kód a nedejte zlodějům jedinou šanci. Myslíme na vše, takže máme i náhradní plán v případě zapomenutí hesla. K odemčení zámku slouží klíček, díky kterému si můžete nastavit novou kódovou variaci. Klíček dodáváme ale pouze k vybraným typům bezpečnostních zámků. Některé jsou tak nedobytné, že při zapomenutí hesla už zůstane zámek navždy uzavřený. Společnost Plamet má v oblasti výroby bezpečnostních zámků bohaté zkušenosti. Jsme držiteli mnoha výrobních certifikátů. Sídlem naší firmy jsou Horažďovice, které najdete v blízkosti Strakonic.


Kodované zámky

Kodované zámky

Vyrábíme kódové zámky pro skříňky a kufry, speciální zámky na popelnice, (lze objednat již osazené na plastových popelnicích), díly pro autoprůmysl. Nabízíme dekorativní úpravu povrchu laserem nebo tampónovým tiskem a sítotiskem.


Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba galanterního kování okr. Klatovy.

Výroba: -zámky na koženou galanterii -zámky a kování -popelnicové kodovací zámky na skříňky -zámky, držátka na školní aktovky, kufry, zavazadla, tašky -ovládací tlačítka pro dveřní systémy prostředků hromadné dopravy -kabely, kontakty, konektory a propojky -zámky kódovací na plechové skříňky -plastové a kovové součástky pro automobilový průmysl. Více informací naleznete na našich webových stránkách.


Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Kódové zámky do skříní a kufrů Velké Hydčice

Vyrábíme různé typy zámků a držátek na kufry, zámky na popelnice, zámky na skříňky s kódovacím mechanismem, kolečka a zámky na kufry. Více informací naleznete na našich webových stránkách.